Lots
Showing 1651–1700 of 108776 results
#64‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.
#82Period: 1895-1965‘Stilleven met wittepioenrozen’, olieverf op doek. Getekend O. Mulkers.
#54Period: 1919-2002‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.
#104Period: 1928-1999‘De kathedraal van Antwerpen’, olieverf op doek. Getekend J. G. Beernaert
#102Period: 1891-1977‘Werkpaarden in de steenbakkerij’, houtskool op paneel. Getekend Alphonse Mora.
#142‘Meisje in een roze jurk’, olieverf op paneel. Getekend A. Kampf.
#34‘Boerenpaard op stal’, een aquarel met handtekening G. H. Breitner.
#29‘Portret van een man met pet’, olieverf op doek. Getekend E. Denis.
#92Een paar naïeve hoevezichten, acryl op papier. Gesigneerd.
#259Expressionistisch landschap met huizen, olieverf op schilderspaneel. Getekend A. Demeulemeester.
#12‘Abstracte compositie’, gouache op papier. Getekend J. Maes.
#94Een lot van twee naïeve schilderijen, hoevezicht bij valavond en landelijk interieur, acryl op papier. Gesigneerd.
#262“Damesportret.” Houtskool op papier, gesigneerd.
#284Period: 1897 - 1988‘De citadel’, een monochrome linosnede. Getekend binnen de plaat met monogram ‘JM’.
#292‘Veenlandschap’, een monochrome linosnede. Getekend Wilfried Renty. Nr. 8 uit een oplage van 25.
#204‘Twee vechtende schorpioenen’, een kleurenlitho getekend Labisse. Nr. 130 uit een oplage van 175 exemplaren.
#269‘Concours de composition d’art decoratif’, een lithografie naar een ontwerp door Alphonse Mucha. Niet getekend.
#254‘Haventje met aangemeerde sloep’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend V. Renty ‘81.
#212Period: 1891-1967‘Landschap met bloesemende bomen’, olieverf op doek. Getekend Alfons Marchant 1941.
#222Period: 1930 - 2017“Spelende kinderen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1968.
#214Period: 1891-1964‘Vrachtschepen op een mistige Schelde’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, getekend P. Jan De Clercq.
#224‘Vrachtschepen op de Schelde’, olieverf op doek. Getekend M. Veldeman.
#282‘Een visser haalt de vangst binnen’, monochrome ets. Getekend Lo. Peeters. 11-25.
#22‘Oud dorpszicht met kerk’, olieverf op doek. Getekend M. Veldeman.
#264Period: 1899 - 1971“Petit pont sur la Somme”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1956.
#232‘Twee dansende bidsprinkhanen’, een kleurenlitho getekend Labisse. Nr. 97 uit een oplage van 175 exemplaren.
#278Een partij vintage lego bestaande uit een (onvolledige) treinset met zijn originele doos en 3 houten Lego kistjes met schade en vele blokjes.
#152‘Vrachtschepen aan de kade’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werkje, getekend Dariss.
#154‘Drinkebroeder’, olieverf op paneel. Niet getekend.
#164‘Verliefd koppel in het park’, olieverf op paneel. Getekend G. Mascart.
#169‘Een jonge vrouw met haar chaperon’, olieverf op paneel. Getekend G. Mascart.
#174Een paar litho’s met dieren als thema.
#179‘Landschap met ruine’, potloodtekening. Getekend F. De Braekeleer, ‘78.
#182‘Vissersboten in de haven’, olieverf op doek. Een impressionistisch werkje, getekend Leo Van Pauwel.
#184‘Jonge vrouw met een bos bloemen’, olieverf op papier. Getekend Bosschaert B.
'Young woman with a bunch of flowers', oil on paper. Signed Bosschaert B.No longer availableDim. 37/28 cmEstimate: € 40 / 60