Lots
Showing 2001–2050 of 108776 results
#111Een lot van twee bronzen paarden, niet gesigneerd.
#17Een tafellampje in Tiffany stijl.
#103Een vroeg 20ste eeuws geglazuurd keramisch beeld van twee leeuwinnen in rust, gemerkt Wilhelmsfeld.
#113‘Giovinetta’, een gepatineerde bronzen buste van een jonge vrouw met ontblote borsten. Getekend C. Vigni. Was een geschenk aan de consul van Italië, dhr. Gino Pasqualucci.
#27Een Yashica-D camera. Copal MXV, made in Japan.
#287Een geslepen kristallen vaas rood in de massa. Onderaan gemerkt VSL.
#7Period: 1910 - 2006Een klein messingen kompas. Made by Splencer & Co. London.
#61Een vintage plafonnière, messing en frostglass, gemerkt Hillebrand.
#21Twee vintage West-Germany vazen. Gemerkt: Foreign 239, hoogte 30 en 529, hoogte 38. De grootste vaas heeft enkele haarlijnen.
#24‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.
#281Een Oosterse muzikant, gedeeltelijk verguld brons.
#11Een paar verzilverde kandelaars met drie armen, Engelse stijl.
#3Een rozentak van smeedijzer, in de stijl van Van Boeckel.
#334Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental rug.No longer availableDim. 107/166 cmEstimate: € 40 / 60 -
#333Een handgeknoopt Iraans tapijtje.
A hand-knotted Iranian rug.No longer availableDim. 59/85 cmEstimate: € 30 / 50 -
#331Twee handgeknoopte oosterse tapijtjes en een loper.
Two hand-knotted oriental rugs and a runner.No longer availableDim. 310/73 cmEstimate: € 30 / 80 -
#329Een vintage Peruviaans lamawollen wandtapijt.
A vintage Peruvian alpaca wool wall tapestry.No longer availableDim. 130 x 85 cmEstimate: € 30 / 50 -
#327Een Boch koffieserviesje. Decor ‘Dordrecht’.
A Boch coffee service. Decor 'Dordrecht'.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
A set of 17 footed glasses, mouth-blown. Eight green and nine red, four different designs.No longer availableDim. Hoogte 12,5, Ø 6 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324Een theeserviesje van meerkleurig Chinees porselein.
A tea set of multicolored Chinese porcelain.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#323Een lot van 15 glazen, Booms glas, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm en 5 x 6 cm hoog.
A lot of 15 glasses, Booms glass, 5 x 11 cm, 5 x 9 cm, and 5 x 6 cm tall.No longer availableDim. h 11 cmEstimate: € 20 / 30 -
#321Een koffie en theeservies van meerkleurig porselein. Met een decor van bloemen en insecten. Gemerkt DFB.
A coffee and tea set of multicolored porcelain. Decorated with flowers and insects. Marked DFB.No longer availableDim. Ø 13 cm (schoteltjes)Estimate: € 30 / 50 -
#320Een art deco piano stoeltje met witlederen zitting.
An Art Deco piano stool with a white leather seat.No longer availableDim. 53 x 56,5 x 33,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#319“Oude man met hoed.” Gravure naar August Grassl, buiten de plaat gesigneerd - Für Hermann Kätelhön, Tom Kätelhön.
"Old man with hat." Engraving after August Grassl, signed outside the plate - For Hermann Kätelhön, Tom Kätelhön.No longer availableDim. 33 x 24,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#318Period: 1910 - 2006Een lot van twee gravures. “Binnenhof Temse. 6/50.” & “Zondagnamiddag - St. Gillis-Waas AIP”. Gesigneerd buiten de plaat.
A lot of two engravings. "Binnenhof Temse. 6/50." & "Sunday afternoon - St. Gillis-Waas AIP". Signed outside the plate.No longer availableDim. 24 x 36, 24 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#316Period: 1906 - 2002‘Portret ten volle lijve van een zittende vrouw’, tekening in bruin krijt op papier. Getekend L. Sebregts.
'Full-length portrait of a seated woman', drawing in brown chalk on paper. Signed L. Sebregts.No longer availableDim. 31/22 cmEstimate: € 30 / 50 -
A set of two decorative floral still lifes. Signed by Verhees and unreadable.No longer availableDim. 22,5 x 17 & 24 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#314Een ingekaderde offset prent naar het werk van Vasarely.
A framed offset print inspired by the work of Vasarely.No longer availableDim. 27/27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#313‘Meisjesportret’, olieverf op paneel. Getekend R. Carlé.
'Girl portrait', oil on panel. Signed R. Carlé.No longer availableDim. 36/27 cmEstimate: € 30 / 50 -
'Portrait of a young woman', oil on panel. With monogram.No longer availableDim. 50/39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#311Period: 1910 - 2006Een lot van twee gravures. “Boterhuis - Brugge. 40/100” & “Dorpszicht, 41/100” Gesigneerd buiten de plaat.
A lot of two engravings. "Boterhuis - Bruges. 40/100" & "Village view, 41/100." Signed outside the plate.No longer availableDim. 27,5 x 23 & 34 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#310‘Panamarenko en sneeuwman’ en ‘Kubus monopool’. Een lot van twee ingekaderde offset prenten naar het werk van Panamarenko.
'Panamarenko and Snowman' and 'Cube monopole'. A lot of two framed offset prints after the work of Panamarenko.No longer availableDim. 39/29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#308‘Licht En Donker’, een kleurenets in blauwtinten. Getekend en genummerd; 2/10.
'Light And Dark', a color etching in shades of blue. Signed and numbered; 2/10.No longer availableDim. 33/27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#307Twee ingekaderde prenten van fregatten, naar het werk van Chapelet.
Two framed prints of frigates, after the work of Chapelet.No longer availableDim. 50/63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#306Drie landschapsschilderijen, getekend D. Bijl. Olieverf op doek.
Three landscape paintings, signed D. Bijl. Oil on canvas.No longer availableDim. 80/60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#304“Winterlandschap aan de beek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter landscape by the stream." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 40 / 50 -
#303‘Bomendreef met vrouw op bank’, olieverf op doek. Getekend R. Carlé.
‘Tree-lined avenue with woman on bench’, oil on canvas. Signed R. Carlé.No longer availableDim. 70/60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#456Een staande klok in massief eikenhouten kast.
#458Een vintage Seguso Murano lamp, smeedijzer met geblazen glas.
#463Een bolvormige art-deco hanglamp van opaline glas.
#406Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.
#448Een paar Italiaanse design hanglampen, model Costanza. In werkende staat. Met rode kap.