Lots
Showing 2051–2100 of 108776 results
#446Een paar Italiaanse design hanglampen, model Costanza. In werkende staat. Met rode kap.
#413Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.
#167Een stuk dunne boord Brusselse kant, 19e eeuws. Zeer fijn patroon.
A piece of fine Brussels lace, 19th century. Very intricate pattern.No longer availableDim. 360 x 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159Een stuk Brusselse kant vermoedelijk 18e eeuws. Met neo klassiek bloem patroon.
A piece of Brussels lace, presumably from the 18th century. With a neoclassical floral pattern.No longer availableDim. 358 x 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#163Een lot spelconsoles: Bestaande uit een Xbox 360 (1 x 256mb memory unit & 1 controller), PSP (Met FIFA09) en Playstation 2. Games voor Xbox: Prototype (2009), Mortal Kombat (2011), Skate (2007), Midnight Club Los Angeles (2008), Xbox Live Arcade.
A lot of game consoles: Consisting of an Xbox 360 (1 x 256mb memory unit & 1 controller), PSP (With FIFA09), and Playstation 2. Xbox games: Prototype (2009), Mortal Kombat (2011), Skate (2007), Midnight Club Los Angeles (2008), Xbox Live Arcade.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#173Een Nintendo 64, met controller, Adapter en AV kabel. Herstelling aan hoek, rechts vooraan.
A Nintendo 64, with controller, adapter, and AV cable. Repair at front right corner.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#155Een Nintendo Wii U 32gb met Gamepad en Wii MotionPlus controller (en sensorpad). Games bijgevoegd: Super Smash Bros for Wii U, Nintendo Selects: Super Mario Galaxy.
A Nintendo Wii U 32GB with Gamepad and Wii MotionPlus controller (and sensor pad). Games included: Super Smash Bros for Wii U, Nintendo Selects: Super Mario Galaxy.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#178Een lot van 5 postzegelalbums met een grote variatie zegels, waarvan een goed aantal 19e eeuwse. Bestaande uit: USA (1870 - 1899), Canada (1876 - ), Zuid- & Centraal-America (verschillende landen rond 1880+), Commonwealth, Midden Oosten, Afrika (Belgische Congo +), Kleine hoeveelheid Oost-Azië waaronder China & Japan rand 19e eeuw.
A lot of 5 stamp albums with a large variety of stamps, including a good number from the 19th century. Includes: USA (1870 - 1899), Canada (1876 - ), South & Central America (various countries around 1880+), Commonwealth, Middle East, Africa (Belgian Congo +), Small amount of East Asia including China & Japan late 19th century.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#149Een art-deco bibliotheekkast, model Voltaire, gefabriceerd door De Coene in Kortrijk. 4 deuren.
#158Bundel CEPT postzegels 1977, complete jaargang. Telkens twee sets van 4 postfrisse zegels, gestempeld en ongestempeld. In origineel rood album.
Bundle of CEPT stamps 1977, complete set. Each with two sets of 4 mint, canceled, and unfranked stamps. In original red album.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#115Een ronde design tafel, Skovby, model SM32-K, verlengbaar.
#486Period: 1970Een vierkante vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel.
#476Period: 1970Een rechthoekige vintage salontafel, messing, glas en plexiglas, gemerkt Pierre Vandel. Het onderste glazen blad met kleine schade aan de hoek.
#526Een vintage Castelli wachtbank voor 4 personen.
#385Een gesculpteerd houten armstoel met gobelin bekleding.
#172“Hurkende man.” Gemengde techniek.
"Crouching Man." Mixed media.No longer availableDim. 47 x 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#487Variatie van ‘84 op “The Heart.” Litho op geschept papier. Stempel achteraan. Verkleuring aan de rechterkant.
Variation of '84 on "The Heart." Lithograph on handmade paper. Stamp on the back. Discoloration on the right side.No longer availableDim. 105 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162“Dragonder op het platteland.” Gesigneerd. Gedateerd 1906. Naar een voorbeeld van JL Ernest Meissonier. Oude restauratie aan de linkervoet.
"Dragoon on the countryside." Signed. Dated 1906. After a model by JL Ernest Meissonier. Old restoration on the left foot.No longer availableDim. 115 x 84,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#399Een spiegel in vergulde kader, gemerkt DeKnudt.
#454“Mas des Tours - St. Gabriel par Tarascon.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Mas des Tours - St. Gabriel near Tarascon." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 38 x 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174“Vissersboten op het droge.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Fishing boats on dry land." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#479“Zeevogel met golf.” Olieverf op doek. Gesigneerd, gedateerd ‘77.
"Seabird with wave." Oil on canvas. Signed, dated '77.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#477Een staf van een stamhoofd van gebeeldhouwd hout.
A staff of a tribal chief made of carved wood.No longer availableDim. 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#471Een staf van een stamhoofd van gebeeldhouwd hout.
#467Een staf van een stamhoofd van gebeeldhouwd hout. Kameroen.
#461Een staf van een stamhoofd van gebeeldhouwd hout. Kameroen.
A staff of a tribal chief made of carved wood. Cameroon.No longer availableDim. 92 cmEstimate: € 50 / 80 -
#376Een grote massief eikenhouten kloostertafel.
#457Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een rieten mandje.
#451Een beeld van een gems met haar jong. West -Afrika, gemonteerd op een mandje.
#447Een Afrikaans voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een rieten mandje.
#441Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een touwen mandje.
#433Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout van een vrouw.
An ancestral figure carved from wood of a woman.No longer availableDim. H. 66 cmEstimate: € 90 / 120 -
#488Period: 1868-1930Een masker van gesculpteerd hout met hoofddeksel van touw. Kameroen.
A mask made of carved wood with a headpiece of rope. From Cameroon.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#428Een groot masker van gebeeldhouwd hout met baard en haar van geknoopt touw. Kameroen.
#147Een paar albasten cassolettes met bronzen guirlandes.
#417Een paar voorouderbeelden met voorstelling van een gestileerde man en vrouw.
A pair of ancestor portraits depicting a stylized man and woman.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#411Een paar beelden van gebeeldhouwd hout met voorstelling van een gestileerde man en vrouw.
A pair of carved wooden sculptures depicting a stylized man and woman.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 100 / 150 -
#407Een Afrikaans voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout van een man met een staf en een hoorn.
An ancestral figure of carved wood depicting a man holding a staff and a horn.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#401Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout van een man met baard met een staf en een hoorn.
An ancestral figure carved in wood of a bearded man holding a staff and a horn.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#493Drie staffen van stamhoofden van gebeeldhouwd hout. Tshokwé en Kwelé.
#386Een Chinese ‘dagbed’ zonder balustrade. 19e eeuw.
#426Een Mizuya meubel (Ohmi prefectuur Shiga) Aangekocht bij Galerij Kagu, Antwerpen.
A Mizuya cabinet (Ohmi prefecture Shiga) Purchased from Gallery Kagu, Antwerp.No longer availableDim. 175 x 255 x 50 c;Estimate: € 800 / 1200