Lots
Showing 2151–2200 of 108776 results
#475Een handgeknoopte loper met vogels in het decor.
A hand-knotted runner with birds in the design.No longer availableDim. 484 x 82 cmEstimate: € 100 / 150 -
#495Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet.No longer availableDim. 205x134 cmEstimate: € 80 / 120 -
#465Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet.No longer availableDim. 333x231 cmEstimate: € 200 / 250 -
#455Een handgeknoopt Iranees tapijt.
A hand-knotted Iranian carpet.No longer availableDim. 251 x 247 cmEstimate: € 150 / 200 -
#445Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted oriental rug.No longer availableDim. 335x247 cmEstimate: € 200 / 250 -
#425Een handgeknoopt Perzisch Karian tapijt.
A hand-knotted Persian Karian carpet.No longer availableDim. 341 x 239 cmEstimate: € 150 / 250 -
#187Een 63-delig porseleinen servies, Raynaud & Co, bestaande uit: 1 koffiepot, 1 theepot, 1 melkkan, 1 suikerpot, 11 tassen, 10 ondertassen, 2 terrines, 1 grote kom, 1 sauskom, 4 schalen, 18 platte borden, 6 diepe borden en 6 dessertborden.
A 63-piece porcelain dinnerware set by Raynaud & Co, including: 1 coffee pot, 1 teapot, 1 creamer, 1 sugar bowl, 11 cups, 10 saucers, 2 tureens, 1 large bowl, 1 sauce boat, 4 dishes, 18 dinner plates, 6 soup plates, and 6 dessert plates.No longer availableDim. Ø32 cm (ronde schaal)Estimate: € 100 / 150 -
#435Een handgeknoopt tapijt, wol en zijde.
A hand-knotted carpet, wool and silk.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 150 / 200 -
#395Een handgeknoopt wollen tapijt.
A hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 235 x 130 cmEstimate: € 80 / 120 -
#459Een bronzen ceremoniële pijp versierd met ajourgewerkte menselijke figuren. Onderaan een mannenhoofd. Kameroen.
A bronze ceremonial pipe decorated with openworked human figures. At the bottom a man's head. Cameroon.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#449Een bronzen of messingen dubbele ceremoniële pijp. versierd met geajoureerde insectenmotieven en onderaan met een mannenkop. Kameroen.
A bronze or brass double ceremonial pipe decorated with openwork insect motifs and a male head at the bottom. From Cameroon.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#439Een bronzen of messingen pijp. versierd met geajoureerd imitatievlechtwerk en onderaan met een olifantenkop. Kameroen.
A bronze or brass pipe decorated with openwork imitation basketwork and featuring an elephant head at the bottom. Cameroon.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 200 / 240 -
#429Een Sanza muziekinstrument van hout met bamboe. Rijkelijk gebeeldhouwd hout. Kameroen.
A Sanza musical instrument made of wood with bamboo. Richly carved wood. From Cameroon.No longer availableDim. L.44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#419Houten beeld van een gehurkte Pfemba moeder met kind. Voorzien van tatoeages, nsunga aan de armen en met een mpu op het hoofd.
Wooden statue of a crouching Pfemba mother with child. Adorned with tattoos, nsunga on the arms, and wearing a mpu on the head.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#409Houten beeld van een staande figuur ruime hoofdtooi en met een eirond voorwerp in de handen.
Wooden statue of a standing figure with a large headdress and an oval object in its hands.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#478Een vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.
#191Period: 1848 - 1919Een art nouveau milieu de table van biscuit, gesigneerd L. Madrassi SC.
An Art Nouveau centerpiece in biscuit, signed L. Madrassi SC.No longer availableDim. 14.5 x 43 x 15 cmEstimate: € 100 / 140 -
#505Een lot van 11 Chinees porseleinen borden, vroeg tot midden 20ste eeuw.
#481Een houten schaalmodel zeilboot, ‘Shamrock’, op staander.
#483Een lot van vijf Nanking vazen waarvan één met haarlijnscheur en een paar met schilfertjes.
A lot of five Nanking vases, one with a hairline crack and a couple with flakes.No longer availableDim. H:45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#185“La chasse a l’ours”, een wandtapijt, gedateerd 1980.
#165Een banjo en een klarinet.
A banjo and a clarinet.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#431Een paar hoge blauw-witte Chinese porseleinen gemberpotten.
A pair of tall blue and white Chinese porcelain ginger jars.No longer availableDim. H: 46,5 cmEstimate: € 140 / 180 -
#562Period: 1906 - 2002‘Staand naakt’, twee tekeningen in zwart en rood krijt. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
#542Period: 1906 - 2002‘De taart’, olieverf op doek. Een post-impressionistisch werk getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
#552Period: 1906 - 2002‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
'The law of the city of Antwerp is renewed on the XXth of September MDCXCVIII' (1698). A 17th-century announcement listing the names of the new city council.No longer availableDim. 57/42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#532Period: 1903 - 1983‘Het begijnhof van Lier’, olieverf op doek. Getekend.
#592Een klassieke spiegel in goudkleurige kader.
#194Period: 1903 - 1983‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.
#192Period: 1903 - 1983‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.
#374Period: 1879 - 1975‘Personages’, een expressionistische werk, olieverf op paneel. Getekend E. Yoors.
#364‘Zicht in de Westhoek’, post impressionisme. Olieverf op doek, getekend met monogram B. R. en een ster.
#222Period: 1919-2006‘Interieur met moeder en kind’, een olieverfschilderij in naïeve stijl. Getekend.
#344“Boca Bovine”. Een beeld van meerkleurig kunststof uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Ontwerp van Valter Morais, 2002.
"Boca Bovine". A sculpture made of multi-colored plastic from the 'Cow Parade' series inspired by the art project of the same name. Designed by Valter Morais, 2002.No longer availableDim. H 18, B 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#597Een kristallen uil door Yan Zoritchak voor Val Saint Lambert.
A crystal owl by Yan Zoritchak for Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 17.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#517Een lot van 3 stuks Lalique bestaande uit een kristallen belletje met vogeltje en 2 theelichthouders.
A lot of 3 Lalique pieces consisting of a crystal bell with bird and 2 tea light holders.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#593Een set van 2 Chinese vazen in cloisonné, bloemen op een zwarte achtergrond. Op houten sokkeltjes.
A set of 2 Chinese cloisonné vases, flowers on a black background. On wooden bases.No longer availableDim. h 16 x Ø 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#168Een lot van 6 postzegelalbums, met een grote variatie zegels, waarvan een goed aantal 19e eeuwse. Bestaande uit: Luxemburg (1882 - 1977), Zwitserland (1862 - 1999), Griekenland (1872-), en een kleine hoeveelheid oost europa en Turkije. En één stempel van Noord Ingermanland. Portugal (1876 - 1977). Spanje (1850 - 2001), Italië (1863 - 1977), Vaticaanstad (1945 - 1974). Nederland (1864 - ), Malta, Cyprus. Franse domeinen (1886 -) etc.
A lot of 6 stamp albums, with a wide variety of stamps, including a good number from the 19th century. Consisting of: Luxembourg (1882 - 1977), Switzerland (1862 - 1999), Greece (1872-), and a small quantity from Eastern Europe and Turkey. Plus one stamp from North Ingria. Portugal (1876 - 1977), Spain (1850 - 2001), Italy (1863 - 1977), Vatican City (1945 - 1974), the Netherlands (1864 - ), Malta, Cyprus, French territories (1886 -), etc.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#496Een set van zes eikenhouten stoelen met gevlochten zit.
#414‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.
#506Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.
#436Een antieke massief houten bank met 3 tegels in de rugleuning.
#415Een handgeknoopt Oosters tapijt, wol.
#462“Les oeillets (11.1979)” Litho op papier, E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
"The Carnations (11.1979)" Lithograph on paper, E.A. Signed outside the plate.No longer availableDim. 46 x 39 cmEstimate: € 400 / 600 -
#189Een 18e eeuwse eikenhouten koffer, recent gerestaureerd.
#196Een gefineerde houten commode met 3 laden.
#139Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.No longer availableDim. 202 x 130 x 55 cmEstimate: € 150 / 200