Lots
Showing 2251–2300 of 108776 results
#575‘Nachtelijk landschap’, gemengde techniek op papier. Getekend; Robert De Man.
#565Period: 1912 - 1994‘Landschap met windmolen en hooimijten’, gemengde techniek op papier. Getekend; V. Dooms. Met een opdracht aan de familie Wouters.
#585‘Verliefd koppel’, een 19e eeuwse potloodtekening van een militair met zijn verloofde. Getekend.
#184‘The Gypsies Confer’, olieverf op paneel. Getekend met monogram; W.G. 1866. Met op de achterkant een niet geverifieerde toeschrijving aan William Gale (1823-1909).
'The Gypsies Confer', oil on panel. Signed with monogram; W.G. 1866. With an unverified attribution to William Gale (1823-1909) on the back.No longer availableDim. 25/18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#209‘De twijfelaar’, olieverf op paneel. Getekend.
'The Doubter', oil on panel. Signed.No longer availableDim. 28/20 cmEstimate: € 75 / 100 -
#509“Songe” Ingekleurde gravure Genummerd 6/10
"Dream" Colored engraving Numbered 6/10No longer availableDim. 12,5 x 9,5 (50 x 38)Estimate: € 40 / 50 -
#229“Stillevens met fruit”, twee miniatuurtjes, olieverf op koper, gesigneerd.
"Still lifes with fruit", two miniatures, oil on copper, signed.No longer availableDim. 10 x 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#519“Veelkleurig bloemenstilleven in blauwe pot.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#474Period: 1932 - ....“Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 2000.
#482Period: 1932 - ....“Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd 2000.
#484Period: 1932 - ....“Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.
"Hibou", a painting, oil on panel, signed and dated '93.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#245Vier antieke tegels met de beeltenissen van soldaten in kader, 19e eeuws.
Four antique tiles with portraits of soldiers in a frame, 19th century.No longer availableDim. 26 c 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#492Period: 1932 - ....“Hibou”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.
#494Period: 1932 - ....“Roodborstje”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.
"Roodborstje" translates to "Robin", a painting, oil on panel, signed and dated '93.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#502Period: 1932 - ....“Ijsvogel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘93.
"Ijsvogel", a painting, oil on panel, signed and dated '93.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#379“Zeezicht met zeilbootjes”, een schilderij, gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd.
"Seascape with Sailing Boats", a painting, mixed media on paper, signed and dated.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#504Period: 1906 - 2002‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
#394“Kopf, Arbeit.” Ets, buiten de plaat gesigneerd - Für Hermann Kätelhön, Tom Kätelhön.
"Kopf, Arbeit." Etching, signed outside the plate - For Hermann Kätelhön, Tom Kätelhön.No longer availableDim. 37,5 x 27,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#512Period: 1906 - 2002‘Twee jonge vrouwen in hun slaapkamer’, olieverf op paneel. Getekend L. Sebregts ‘86. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
‘Two young women in their bedroom’, oil on panel. Signed L. Sebregts ‘86. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under the guidance of Isidoor Opsomer and Albert Saverys.No longer availableDim. 60/50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#514Period: 1906 - 2002‘Zittend naakt’, modelstudie in potlood op papier. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
#404“Groteske gezichten.” Olieverf op doek. Gesigneerd - vermoedelijk ‘R. Le Lonny’.
"Grotesque Faces." Oil on canvas. Signed - possibly 'R. Le Lonny'.No longer availableDim. 56 x 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#432“Staand naakt.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Standing nude." Oil on board. Signed.No longer availableDim. 89 x 33 cmEstimate: € 180 / 220 -
#99Period: 1904 - 1978‘Zicht op de Schelde’, olieverf op doek. Getekend L. Lommaert (Borgerhout 1904 - Antwerpen 1978). Met twee kleine herstellingen aan het doek. Leon Lommaert was een leerling van Ludovic Janssen en Isidore Opsomer.
'View of the Scheldt', oil on canvas. Signed L. Lommaert (Borgerhout 1904 - Antwerp 1978). With two small repairs on the canvas. Leon Lommaert was a student of Ludovic Janssen and Isidore Opsomer.No longer availableDim. 42/53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#594Period: 1906 - 2002‘Portret van een edelman’, tekening in zwart en bruin krijt. Getekend L. Sebregts.
#112“Müder Bergmann.” Gravure, buiten de plaat gesigneerd - Für Hermann Kätelhön, Tom Kätelhön.
"Tired Miner." Engraving, signed outside the plate - For Hermann Kätelhön, Tom Kätelhön.No longer availableDim. 57,5 x 41,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#212‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend M. Van Tillo.
#392Period: 1918-1999‘Bloemenvaas’, een postimpressionistisch olieverfschilderij op doek. Getekend Jul De Cort.
‘Flower vase’, a Post-Impressionist oil painting on canvas. Signed by Jul De Cort.No longer availableDim. 50/40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#522‘Winterscène in Gent’, een ets/aquatint. Getekend A. Baertsoen, nr. 48.
#204Period: 1890 - 1982“Stadszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd ‘56.
#524Period: 1906 - 2002‘Léonide Massine danst’, olieverf op paneel. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
#544“Hoeve aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Farm by the river." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214“Heidezicht met open zandvlakte.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Heath view with open sandy plain." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#124Period: 1866 - 1949‘Vluchtelingen onder een stormachtige hemel’, olieverf op doek. Getekend A. De Laet, 1914.
'Refugees under a Stormy Sky', oil on canvas. Signed A. De Laet, 1914.No longer availableDim. 73/94 cmEstimate: € 180 / 250 -
#202Period: 1906 - 2002‘Sapho & Phaon’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
'Sapho & Phaon', oil on canvas. Signed L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.No longer availableDim. 80/65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#152Period: 1809-1898‘l’Autome’, een 19e eeuws academisch werk. Getekend J. Janssens.
'l'Autome', a 19th-century academic work. Signed by J. Janssens.No longer availableDim. 93/67 cmEstimate: € 300 / 500 -
#384Period: 1906 - 2002‘De jeugd van Bilzen’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
#572“Geometrisch abstract in cirkel.” Litho op papier. Genummerd 47/150. Gesigneerd buiten de plaat, gedateerd ‘72.
"Geometric abstract in circle." Lithograph on paper. Numbered 47/150. Signed outside the plate, dated '72.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145Een gevarieerd lot met een houten St-Christoffel, twee barokke engeltjes, een porseleinen teckel, een kunststof beeldje van een jonge vrouw en een stolp met een compositie door de Arme Klaren.
A varied lot with a wooden St. Christopher, two baroque angels, a porcelain dachshund, a plastic figurine of a young woman, and a cloche with a composition by the Poor Clares.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#142Een houten rekje met vier whiskyglazen en een whiskyfonteintje met houten deksel. We voegen er aan toe: een syphon, een paar aardewerken waterkannetjes van VAT69 en enkele lepeltjs e.d., sommige versierd met pokerstenen.
A wooden rack with four whisky glasses and a whisky fountain with wooden lid. We add: a syphon, a couple of earthenware water jugs from VAT69, and some spoons etc., some decorated with poker stones.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#141Een klein setje porselein bestaande uit 4 dessertbrdjes, 4 kopjes en schoteltjes. Plant tuscan china, made in England.
A small set of porcelain consisting of 4 dessert plates, 4 cups, and saucers. Plant tuscan china, made in England.No longer availableDim. Ø 14 cmEstimate: € 15 / 20 -
19 books and magazines related to Napoleon Bonaparte, as well as two guides on Corsica and a general history book. Mostly in French, one in English, and two in Russian. Included are three postcards from the early 20th century.No longer availableDim. verschillende formatenEstimate: € 40 / 60 -
#138Een vintage bakelieten telefoon met draaischijf.
A vintage bakelite telephone with rotary dial.No longer availableDim. 16 x 24 x 17 cmEstimate: € 10 / 20 -
#136Een lot van 11 kalebassen van Afrikaanse oorsprong.
A lot of 11 gourds of African origin.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#135Een opgezette vlinder in strak zwarte kader.
A mounted butterfly in a sleek black frame.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#134Een grote Afrikaanse lederen schoudertas.
A large African leather shoulder bag.No longer availableDim. 75 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#133Een groot lot vintage knopen in tube, jaren 80.
A large lot of vintage buttons in a tube, from the 1980s.No longer availableDim. Ø 1-3 cmEstimate: € 40 / 60