Lots

Showing 2601–2650 of 107933 results

  • #164
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    ‘Kultur, allegorie op de eerste wereldoorlog’, een monochrome ets. Getekend. 2e staat, gedrukt op twee exemplaren.

    'Culture, allegory on the First World War', a monochrome etching. Signed; J. De Bruycker. 2nd state, printed in two copies.
    Dim. 78/52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #144
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    ‘De wrok van Signoor’, een monochrome ets. Getekend, 1930. 1ste staat.

    'The Resentment of Signoor', a monochrome etching. Signed; J. De Bruycker, 1930. 1st state.
    Dim. 63/49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #92
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De Kathedraal van Rouen”. Ets, niet getekend, met witte vlekjes op het papier.

    "The Cathedral of Rouen". Etching, unsigned, with white spots on the paper.
    Dim. 64/53 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #382
    Jef Van Tuerenhout

    ‘La Gardienne’, lithografie in bruintinten. Getekend; Jef Van Tuerenhout. Epreuve d’Artiste.

    'The Caretaker', lithograph in brown tones. Signed; Jef Van Tuerenhout. Artist's Proof.
    Dim. 73/51 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #572
    Gustaaf De Bruyne
    Period: 1914-1981

    ‘Werkelijkheid en verbeelding’, een monochrome ets. Getekend; G. De Bruyne.

    'Reality and imagination', a monochrome etching. Signed; G. De Bruyne.
    Dim. 52/28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #254
    Lieven Walschap

    ‘Zittend naakt’, gemengde techniek op papier. Getekend.

    'Seated nude', mixed media on paper. Signed; L. Walschap.
    Dim. 58/45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #244
    A. Allard

    ‘Nu couché’, olieverf op doek. Getekend met monogram; AA, 60. Draagt op de rug de naam.

    'Nu couché', oil on canvas. Signed with monogram; AA, 60. Bears the name on the back; A Allard.
    Dim. 50/65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #322

    “De eerste sigaar”, een kleurenlitho op papier, getekend binnen de plaat, F. Charlet.

    "The first cigar," a color lithograph on paper, signed within the plate, F. Charlet.
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154
    Jozef Dinnewet

    ‘Twee vrouwen met kind aan boord van een zeilschip’, olieverf op doek. Draagt een koperen schildje met de naam Dinnewet Jozef, 1840-1889. Het werk is herdoekt.

    'Two women with child on board a sailing ship', oil on canvas. With a copper plaque bearing the name; Dinnewet Jozef, 1840-1889. The work has been re-stretched.
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #82
    Henri Schouten

    ‘Trekpaarden op het erf’, olieverf op doek. Getekend Henry Schouten. Beetje schade aan de onderkant van het doek.

    'Draft Horses in the Yard', oil on canvas. Signed; Henry Schouten. Some damage at the bottom of the canvas.
    Dim. 68/57 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #304
    Constant De Busschere
    Period: 1876-1951

    “Drie boerenpaarden”, een ets op papier, niet gesigneerd.

    "Three farm horses", an etching on paper, unsigned.
    Dim. 53 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #252

    “In het rond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Jacobs.

    "In the round", a painting, oil on canvas, signed N. Jacobs.
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #312

    “Driemaster”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd AmBrose.

    "Three-master", a painting, oil on canvas, signed AmBrose.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #364

    ‘Uitbundige bloemenvaas’, olieverf op paneel. Met het mes gezet. Onleesbaar getekend.

    'Lavish flower vase', oil paint on panel. Executed with a palette knife. Signature illegible.
    Dim. 75/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #214
    Jean-Guy Beernaert

    ‘Zicht op de Schelde’, olieverf op paneel. Getekend.

    'View on the Scheldt', oil on panel. Signed; J. G. Beernaert.
    Dim. 80/90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #234
    A. Garnier

    “Binnenschip in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945 rechtsonder.

    "Interior of a Ship in a Snowy Landscape." Oil on canvas. Signed and dated 1945 in the lower right corner.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162
    Alexandre Denonne

    ‘Straatbeeld met krantenkiosk’, een impasto olieverfschilderij op doek. Getekend.

    ‘Street scene with newspaper kiosk’, an impasto oil painting on canvas. Signed; Denonne.
    Dim. 80/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #334

    “Naakt op de bank”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd L. Verstrepen.

    "Nude on the couch", a painting, oil on canvas, signed L. Verstrepen.
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #352
    J. Dieltjens

    “Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Dieltjens.

    "Church Interior", a painting, oil on canvas, signed J. Dieltjens.
    Dim. 100 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #362
    J. Dieltjens

    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #394
    Gust Dierckx

    “Landelijk interieur.” Olieverf op doek. Gesigneerd, en gedateerd 1962.

    "Rural interior." Oil on canvas. Signed and dated 1962.
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #242
    F. Beaufort

    “Schaapskudde bij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Sheep herd at the farm". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #72
    Thomas

    “Drie schippers op een sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Three sailors on a sloop". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 00 cm72 x 1
    Estimate: € 100 / 150
  • #64
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Vrachtschepen in de haven voor de rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    “Freighters in the harbor at the roads of Antwerp”. Oil on canvas. Signed lower right.
    Dim. 66 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #4

    Een geslepen spiegel in gesculpteerd eikenhouten kader.

    A beveled mirror in a carved oak frame.
    Dim. 108 x 91 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172

    ‘Werkman met pet’, studie in olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend; N. Gysis. Toegeschreven aan Nikolaus Gysis.

    'Worker with Cap', study in oil on marouflage canvas. Signed; N. Gysis. Attributed to Nikolaus Gysis.
    Dim. 33/26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #182
    Francois Pycke

    ‘L’entree du souk des selliers a Tunis’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The entrance of the saddlers' souk in Tunis', oil on panel. Signed; F. Pycke.
    Dim. 24/33 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #192

    ‘Bedelende vrouwen’, studie in olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend en toegeschreven aan Nikolaus Gysis.

    'Begging women', study in oil on marouflage canvas. Signed; N. Gysis. Attributed to Nikolaus Gysis.
    Dim. 38/31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #272
    Petit

    ‘Bloemenvaas’ olieverf op doek. Getekend; Petit. Met schade aan het doek, te restaureren.

    ‘Flower vase’ oil on canvas. Signed; Petit. With damage to the canvas, in need of restoration.
    Dim. 32/24 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #262
    F. Tsjs...
    Period: 1962

    ‘De Kyrov op de Volga’, olieverf op paneel. Onleesbaar getekend en gedateerd 1962..

    ‘The Kyrov on the Volga’, oil on panel. Indecipherably signed.
    Dim. 36/50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #74
    Leo Vingerhoets
    Period: 1917 - 1983

    “De Scheepvaart”. Glas-in-loodraam. Gesigneerd. In lichtbak met eikenhouten lijst gemonteerd.

    "The Shipping". Stained glass window. Signed. Mounted in lightbox with oak frame.
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #232
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “De Rede van Antwerpen met Flandriaboten”. Gravure. Gesigneerd, getiteld en genummerd 6/100 buiten de plaat.

    "The Scheldt River in Antwerp with Flandria Boats". Engraving. Signed, titled, and numbered 6/100 outside the plate.
    Dim. 41 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #134
    Louis Clesse

    ‘Oude vrouw met hoofddoek’, olieverf op paneel. Getekend Louis Clesse. Impressionistisch schilder, leerling van de academie te Elsene.

    ‘Old Woman with Headscarf’, oil on panel. Signed by Louis Clesse. Impressionist painter, student of the Academy of Elsene.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #62

    ‘Christus aan het kruis’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk naar Antoon Van Dyck, niet getekend. Het doek heeft een scheurtje aan de bovenkant.

    'Christ on the Cross', oil on canvas. A 19th-century piece, not signed. The canvas has a small tear at the top.
    Dim. 47/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #84
    Albert Caullet
    Period: 1875 - 1950

    ‘Rust na de rit’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    "Rest after the ride", oil on canvas. Signed; A. Caullet.
    Dim. 42/47 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #102
    Fred Bervoets
    Period: 1960

    ‘Oud Antwerpen’, een monochrome ets. Getekend; Bervoets, ‘60. Niet genummerd.

    'Old Antwerp', a monochrome etching. Signed; Bervoets, '60. Not numbered.
    Dim. 37/51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #44

    ‘Donker keukentafereel’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend. Post impressionisme, medio 20ste eeuw.

    ‘Dark kitchen scene’, oil on canvas. Illegibly signed. Post-impressionism, mid-20th century.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #14
    Albert De Moen

    ‘Straatbeeld met oude vrouw’, olieverf op doek. Getekend. Post-impressionistisch werk in gedempte tonen.

    'Street scene with old woman', oil on canvas. Signed; De Moen. Impressionistic work in muted tones.
    Dim. 46/50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #22
    Albert De Moen

    ‘Landelijke keuken’, olieverf op doek. Getekend. Post-impressionistisch werk in gedempte tonen.

    'Rural kitchen', oil on canvas. Signed; De Moen. Impressionistic work in muted tones.
    Dim. 45/50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #32
    Cecilia Vanderbeek
    Period: 1932 - 1999

    ‘Stilleven met krieken en kersen’, olieverf op doek. Getekend.

    'Still life with cherries and berries', oil on canvas. Signed; C. Vanderbeek.
    Dim. 39/59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #12
    Monique Duval

    Stilleven met noten, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd ‘88.

    Still life with nuts, oil on canvas, signed and dated '88.
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #54
    May Claerhout
    Period: 1939 - 2016

    “De verliefden”, een terracotta bas-reliëf, gesigneerd May Claerhout.

    "The Lovers," a terracotta bas-relief, signed by May Claerhout.
    Dim. 68 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #543

    Een paar gedreven messingen rococo fotolijsten met rocaillemotief.

    A pair of ornate brass rococo photo frames with a rocaille motif.
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #217

    Een sierkruik van polychroom porselein en verguld koper. Romantische versiering in de geest van Sèvres.

    A decorative jug made of polychrome porcelain and gilded copper. Romantic decoration in the style of Sèvres.
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #381
    Raf Verjans
    Period: °1935

    “Face”, een beeldhouwwerk in brons. Getekend.

    "Face", a bronze sculpture. Signed: Verjans Raf.
    Dim. 20/20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #421
    Dominic Benhura

    "Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #579

    Een betonnen wandfontein met leeuwenkop.

    A concrete wall fountain with a lion's head.
    Dim. 30 x 30 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #563
    M.I. Hummel

    “Jezus in een kribbe van kurk”. Polychroom porselein. Gemerkt Goebbel en in oorspronkelijke doos.

    "Jesus in a manger of cork". Polychrome porcelain. Marked Goebbel and in original box.
    Dim. L. 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #547
    Revox

    Een High Fidelity Stereo Bandopnemer. Met twee 26.5 cm spoelen. Omstreeks 1970. En een Revox High Fidelity microfoon in apart etui.

    A High Fidelity Stereo Tape Recorder. With two 26.5 cm reels. Circa 1970. And a Revox High Fidelity microphone in a separate case.
    Dim. 36x18x42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #561
    Technics

    Een mini-stereoketen, bestaande uit een cassettedeck MO2 Direct Drive, een voorversterker SU-C01, een versterker SE-C01 en een “Power Supply Unit” SH-C01.

    A mini stereo system, consisting of a cassette deck MO2 Direct Drive, a preamplifier SU-C01, an amplifier SE-C01, and a Power Supply Unit SH-C01.
    Dim. 24x21x30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • …
  • 2,157
  • 2,158
  • 2,159
  • →