Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 3001–3050 of 108442 results

  • #264

    Een antieke verrekijker, R Duviere Toulon fournisseur de la marine.

    An antique binoculars, R Duviere Toulon supplier to the navy.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #263

    Een lot Delfts blauw aardewerk bestaande uit een kalebasvaas, een schaaltje met handvat en een theebus gemerkt RAM.

    A lot of Delft blue earthenware consisting of a gourd vase, a small dish with handle, and a tea caddy marked RAM.
    No longer available
    Dim. H 22.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #262

    “Kruikje in steengoed”. Toegeschreven aan Claude Renaud. Onderaan gemerkt.

    "Stoneware jug" attributed to Claude Renaud. Marked at the bottom.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #261

    Een lot van drie cloisonné vaasjes.

    A lot of three cloisonné vases.
    No longer available
    Dim. Hoogte 13-23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #260

    Een oude koperen processiekroontje.

    An old copper procession crown.
    No longer available
    Dim. Ø 17 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #259

    Een antieke waterpas, koper en hout, Lewis & Co, Sheffield.

    An antique spirit level, copper and wood, Lewis & Co, Sheffield.
    No longer available
    Dim. l 20 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #258

    Een antieke metalen rasp.

    An antique metal grater.
    No longer available
    Dim. l 19 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #257

    ‘Gold mask head’, een gepatineerd beeldje naar de San Xing Dui.

    'Gold mask head', a patinated sculpture in the style of the Sanxingdui culture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #256

    Een scribaan, binnenwerk is manco.

    A writing desk, interior missing.
    No longer available
    Dim. H 11, B 32, D 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #255

    Een lot van 4 oude glazen stolpen, toegevoegd een hoedendoos met houten stolpvoeten.

    A lot of 4 old glass domes, including a hat box with wooden dome feet.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #254

    Een antiek houten kruisbeeld. Meerdere vingers zijn manco en de linkerarm is afgebroken maar aanwezig.

    An antique wooden crucifix. Several fingers are missing and the left arm is broken but present.
    No longer available
    Dim. Hoogte 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #253

    Een verzilverd metalen kandelaar met vijf lichtpunten.

    A silver-plated metal candelabra with five lights.
    No longer available
    Dim. 41 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #252

    Een lot van twee Aziatische vaasjes.

    A lot of two Asian vases.
    No longer available
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #249

    Een lot strips van de reeks ‘De Rode Ridder’, met blauwe en zilveren kaft. Toegevoegd; vijf albums van de reeks ‘Rik Ringers’. 6, 18, 20, 40, 41 en 45.

    A lot of comics from the series 'De Rode Ridder', with blue and silver covers. Also included are five albums from the series 'Rik Ringers': 6, 18, 20, 40, 41, and 45.
    No longer available
    Dim. A4
    Estimate: € 20 / 30
  • #248
    Willy Vandersteen

    Een lot ‘Suske en Wiske’ strips. Rode reeks, een vakantiealbum en 9 titels uit de reeks ‘de beste 10 volgens Studio Vandersteen’. Enkele recente eerste drukken.

    A lot of 'Suske en Wiske' comics. Red series, a vacation album, and 9 titles from the 'best 10 according to Studio Vandersteen' series. Some recent first editions.
    No longer available
    Dim. A4
    Estimate: € 20 / 30
  • #246

    Een paar kleine vergulde metalen kemphanen als tafelversiering.

    A pair of small gilded metal fighting cocks as table decorations.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #244

    Handbeschilderde vaas in aardewerk met florale motieven, toegevoegd een vaasje met Oosterse motieven.

    Hand-painted vase in faience with floral motifs, accompanied by a small vase with oriental motifs.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #242

    Een gesculpteerd houten masker, Ogoni, Nigeria, met beweegbare mond en metalen tanden.

    A carved wooden mask, Ogoni, Nigeria, with movable mouth and metal teeth.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #241

    Een bronzen beeldje van een naakte man, niet gesigneerd.

    A bronze statue of a naked man, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #240

    Een paar vergulde metalen kandelaartjes met een groene schacht in de vorm van een gestileerde ananas.

    A pair of gilt metal candlesticks with a green shaft in the shape of a stylized pineapple.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #239

    Een gietijzeren kandelaar, toegevoegd een bloempotje van gietijzer.

    A cast iron candlestick, accompanied by a cast iron flower pot.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #238

    Een set van 2 vergulde kandelaars met elk 3 armen.

    A set of 2 gilded candlesticks, each with 3 arms.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #237
    Royal Doulton

    Een gekleurde creamware “character jug” in de vorm van het hoofd van Long John Silver met zijn papegaai. Onderaan gemerkt.

    A colored creamware "character jug" in the shape of the head of Long John Silver with his parrot. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #236

    Een coupe van albast en verguld metaal, versierd met drie barokke dolfijnen en op drie klauwpootjes.

    A bowl of alabaster and gilded metal, decorated with three Baroque dolphins and three claw feet.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #235

    Een Chinees porseleinen vaasje met blauw-wit floraal decor.

    A Chinese porcelain vase with blue and white floral decoration.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #291

    Een opengewerkt porseleinen dekselpotje versierd met bloemen, in de stijl van Capodimonte. Met schade.

    An openwork porcelain lidded pot decorated with flowers, in the style of Capodimonte. Damaged.
    No longer available
    Dim. H 23, B 17, D 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #517

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    No longer available
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #256

    Een set van vier gepatineerde stoelen in Lodewijk XVI stijl. Met gevlochten rug en zit en bijpassende kussens.

    A set of four patinated chairs in Louis XVI style. With caned back and seat and matching cushions.
    No longer available
    Dim. H 93, B 51, D 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #46

    Een kaptafel/kast met laden in Louis-Philippestijl, marmeren blad binnenin, op wieltjes, spiegel manco.

    A dressing table/cabinet with drawers in Louis Philippe style, marble top inside, on wheels, mirror missing.
    No longer available
    Dim. 98 x 80 x 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #266

    Een crapaud zeteltje met groen velours bekleed. Vroeg 20ste eeuws.

    A small armchair with green velvet upholstery. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 82 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #226

    Een kleine secretaire in Georgian stijl in 2 delen.

    A small secretary in Georgian style in 2 parts.
    No longer available
    Dim. 77 x 65 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #326

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    No longer available
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #306

    Een gesigneerde Italiaanse porseleinen zuil met marmereffect, schilfer.

    A signed Italian porcelain column with marble effect, flaking.
    No longer available
    Dim. 79 x 26 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #316

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    No longer available
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #386
    Arrben

    Een set van twee vergaderstoelen, gemerkt; Arrben Italy. Jaren 80 design.

    A pair of two conference chairs, marked; Arrben Italy. 1980s design.
    No longer available
    Dim. H 80, B 53, D 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #286

    Een elegante ovale houten salontafel met opstaande rand.

    An elegant oval wooden coffee table with raised edges.
    No longer available
    Dim. 47 x 90 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een verlengbare ronde eetkamertafel met een centrale vierpoot versierd met vossenkoppen.

    An extendable round dining table with a central four-legged base decorated with fox heads.
    No longer available
    Dim. 115 x 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #407

    Een antieke cilindervormige houten koffer met smeedijzeren beslag.

    An antique cylindrical wooden trunk with wrought iron fittings.
    No longer available
    Dim. 32 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Een 18e eeuwse Hollandse massief eikenhouten pastoorskast.

    An 18th-century Dutch solid oak pastor's cabinet.
    No longer available
    Dim. 195 x 195 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #106

    Een ronde verlengbare tafel met vier stoelen in Lodewijk XVI stijl. De stoelen zijn licht gepatineerd met olijfgroene bekleding. De tafel heeft een beetje schade aan het blad.

    A round extendable table with four chairs in Louis XVI style. The chairs have a light patina with olive green upholstery. The table has some damage to the top.
    No longer available
    Dim. Hoogte 77, Ø 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #79

    Een staande lamp op mobiele voet, vintage medisch materiaal.

    A standing lamp on mobile base, vintage medical equipment.
    No longer available
    Dim. Hoogte 158-222 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #346

    Een ronde Chinese houten salontafel met een landschap en vogel gedecoreerd.

    A round Chinese wooden coffee table decorated with a landscape and bird.
    No longer available
    Dim. h 44 x Ø 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #76

    Een massief eikenhouten ronde tafel in Louis XV stijl, verlengbaar maar zonder verlengstuk.

    A solid oak round table in Louis XV style, extendible but without extension piece.
    No longer available
    Dim. h 76 x Ø 115 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #16

    Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.

    A carved oak armchair in the Louis XIII style.
    No longer available
    Dim. H:130 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #126

    Een paar ronde bijzettafeltjes, grijsgepatineerd. Midden 20ste eeuw.

    A pair of round side tables, gray patinated. Mid-20th century.
    No longer available
    Dim. h 72 cm Ø 48 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #6

    Een kersenkleurig bureau met neerklapbare zijden in Engelse stijl.

    A cherry-colored desk with drop leaves in English style.
    No longer available
    Dim. 72 x 86 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #376

    Een loungezetel, Gillis Lundgren voor Ikea Zweden uit de jaren 70. Eén knop manco.

    A lounge chair, Gillis Lundgren for Ikea Sweden from the 1970s. One button missing.
    No longer available
    Dim. 88 x 60 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #503

    Een wereldbol/bar. Hout en kunststof.

    A globe/bar. Wood and plastic.
    No longer available
    Dim. Hoogte 100, Ø 71 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #379
    D. Claes

    “Zicht op de hoeve en velden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Claes.

    "View of the farm and fields", a painting, oil on canvas, signed D. Claes.
    No longer available
    Dim. 65 x 92 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #462
    Paul Servais
    Period: 1867-1931

    “Le Port Vieux à Marseille”, waterverf op papier, gesigneerd.

    "The Old Port of Marseille", watercolor on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • …
  • 2,167
  • 2,168
  • 2,169
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More