Lots
Showing 3101–3150 of 108442 results
#284“Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
#402‘Witte hoeve met kruisbeeld’, olieverf op doek. Getekend; A. P. Duerinckx. Met een beetje schade aan de verflaag.
#422Period: 1891-1976‘Scheldezicht in herfsttonen’, olieverf op doek. Getekend.
#184Period: 1807-1873“Vissersboten bij lage tij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder. Met een indrukwekkende vergulde lijst.
#374Period: 1932 - 1999‘Naaktstudies’, gewassen inkt op papier. Een set van twee tekeningen naar model. Getekend; C. Vanderbeek.
#372Period: 1932 - 1999‘Naaktstudies’, gewassen inkt op papier. Een set van twee tekeningen naar model. Getekend; C. Vanderbeek.
#174Period: 1870-1945‘Au Marche’, een monochrome ets. Getekend; J. De Bruycker.
#164Period: 1870-1945‘Kultur, allegorie op de eerste wereldoorlog’, een monochrome ets. Getekend. 2e staat, gedrukt op twee exemplaren.
#144Period: 1870-1945‘De wrok van Signoor’, een monochrome ets. Getekend, 1930. 1ste staat.
#92Period: 1870-1945“De Kathedraal van Rouen”. Ets, niet getekend, met witte vlekjes op het papier.
#382‘La Gardienne’, lithografie in bruintinten. Getekend; Jef Van Tuerenhout. Epreuve d’Artiste.
#572Period: 1914-1981‘Werkelijkheid en verbeelding’, een monochrome ets. Getekend; G. De Bruyne.
#254‘Zittend naakt’, gemengde techniek op papier. Getekend.
#244‘Nu couché’, olieverf op doek. Getekend met monogram; AA, 60. Draagt op de rug de naam.
#154‘Twee vrouwen met kind aan boord van een zeilschip’, olieverf op doek. Draagt een koperen schildje met de naam Dinnewet Jozef, 1840-1889. Het werk is herdoekt.
#82‘Trekpaarden op het erf’, olieverf op doek. Getekend Henry Schouten. Beetje schade aan de onderkant van het doek.
#304Period: 1876-1951“Drie boerenpaarden”, een ets op papier, niet gesigneerd.
#214‘Zicht op de Schelde’, olieverf op paneel. Getekend.
#234“Binnenschip in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945 rechtsonder.
#162‘Straatbeeld met krantenkiosk’, een impasto olieverfschilderij op doek. Getekend.
#352“Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Dieltjens.
#362“Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Dieltjens.
#394“Landelijk interieur.” Olieverf op doek. Gesigneerd, en gedateerd 1962.
#242“Schaapskudde bij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#72“Drie schippers op een sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#64Period: 1903 - 1983“Vrachtschepen in de haven voor de rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
#4Een geslepen spiegel in gesculpteerd eikenhouten kader.
#182‘L’entree du souk des selliers a Tunis’, olieverf op paneel. Getekend.
#272‘Bloemenvaas’ olieverf op doek. Getekend; Petit. Met schade aan het doek, te restaureren.
#262Period: 1962‘De Kyrov op de Volga’, olieverf op paneel. Onleesbaar getekend en gedateerd 1962..
‘The Kyrov on the Volga’, oil on panel. Indecipherably signed.No longer availableDim. 36/50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#74Period: 1917 - 1983“De Scheepvaart”. Glas-in-loodraam. Gesigneerd. In lichtbak met eikenhouten lijst gemonteerd.
#232Period: 1910 - 2006“De Rede van Antwerpen met Flandriaboten”. Gravure. Gesigneerd, getiteld en genummerd 6/100 buiten de plaat.
#134‘Oude vrouw met hoofddoek’, olieverf op paneel. Getekend Louis Clesse. Impressionistisch schilder, leerling van de academie te Elsene.
#84Period: 1875 - 1950‘Rust na de rit’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.
#102Period: 1960‘Oud Antwerpen’, een monochrome ets. Getekend; Bervoets, ‘60. Niet genummerd.
#14‘Straatbeeld met oude vrouw’, olieverf op doek. Getekend. Post-impressionistisch werk in gedempte tonen.
#22‘Landelijke keuken’, olieverf op doek. Getekend. Post-impressionistisch werk in gedempte tonen.
#32Period: 1932 - 1999‘Stilleven met krieken en kersen’, olieverf op doek. Getekend.
#12Stilleven met noten, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd ‘88.
Still life with nuts, oil on canvas, signed and dated '88.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 40 / 60