Lots

Showing 3101–3150 of 108442 results

  • #284
    H. Leys

    “Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    "Sailboats at Sea". Oil on canvas. Signed lower right.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #224

    Een oude spiegel met een gipsen kroon in de vorm van twee tortelduifjes en een rozenkrans.

    An old mirror with a plaster crown in the shape of two lovebirds and a rosary.
    Dim. 115/64 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #402
    Adrien Paul Duerinckx

    ‘Witte hoeve met kruisbeeld’, olieverf op doek. Getekend; A. P. Duerinckx. Met een beetje schade aan de verflaag.

    'White farmhouse with crucifix', oil on canvas. Signed; A. P. Duerinckx. With some damage to the paint layer.
    Dim. 85/105 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #422
    Jan Cockx
    Period: 1891-1976

    ‘Scheldezicht in herfsttonen’, olieverf op doek. Getekend.

    'Scheldt View in Autumn Tones', oil on canvas. Signed; Cockx.
    Dim. 80/120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #184
    Witzel (Georg Willem) Opdenhoff
    Period: 1807-1873

    “Vissersboten bij lage tij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder. Met een indrukwekkende vergulde lijst.

    "Fishing boats at low tide." Oil on panel. Signed lower left. With an impressive gilt frame.
    Dim. 32 x 43 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #282

    ‘Landschap met gracht en knotwilgen’, gemengde techniek op papier. Draagt het monogram H B.

    'Landscape with canal and pollard willows', mixed media on paper. Signed with the monogram H B.
    Dim. 48/39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #374
    Cecilia Vanderbeek
    Period: 1932 - 1999

    ‘Naaktstudies’, gewassen inkt op papier. Een set van twee tekeningen naar model. Getekend; C. Vanderbeek.

    'Nude studies', ink wash on paper. A set of two drawings from a model. Signed; C. Vanderbeek.
    Dim. 51/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372
    Cecilia Vanderbeek
    Period: 1932 - 1999

    'Nude studies', ink wash on paper. A set of two drawings from life model. Signed; C. Vanderbeek.
    Dim. 49/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    ‘Au Marche’, een monochrome ets. Getekend; J. De Bruycker.

    'Au Marche', a monochrome etching. Signed: J. De Bruycker.
    Dim. 42/51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #164
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    ‘Kultur, allegorie op de eerste wereldoorlog’, een monochrome ets. Getekend. 2e staat, gedrukt op twee exemplaren.

    'Culture, allegory on the First World War', a monochrome etching. Signed; J. De Bruycker. 2nd state, printed in two copies.
    Dim. 78/52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #144
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    ‘De wrok van Signoor’, een monochrome ets. Getekend, 1930. 1ste staat.

    'The Resentment of Signoor', a monochrome etching. Signed; J. De Bruycker, 1930. 1st state.
    Dim. 63/49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #92
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    “De Kathedraal van Rouen”. Ets, niet getekend, met witte vlekjes op het papier.

    "The Cathedral of Rouen". Etching, unsigned, with white spots on the paper.
    Dim. 64/53 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #382
    Jef Van Tuerenhout

    ‘La Gardienne’, lithografie in bruintinten. Getekend; Jef Van Tuerenhout. Epreuve d’Artiste.

    'The Caretaker', lithograph in brown tones. Signed; Jef Van Tuerenhout. Artist's Proof.
    Dim. 73/51 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #572
    Gustaaf De Bruyne
    Period: 1914-1981

    ‘Werkelijkheid en verbeelding’, een monochrome ets. Getekend; G. De Bruyne.

    'Reality and imagination', a monochrome etching. Signed; G. De Bruyne.
    Dim. 52/28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #254
    Lieven Walschap

    ‘Zittend naakt’, gemengde techniek op papier. Getekend.

    'Seated nude', mixed media on paper. Signed; L. Walschap.
    Dim. 58/45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #244
    A. Allard

    ‘Nu couché’, olieverf op doek. Getekend met monogram; AA, 60. Draagt op de rug de naam.

    'Nu couché', oil on canvas. Signed with monogram; AA, 60. Bears the name on the back; A Allard.
    Dim. 50/65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #322

    “De eerste sigaar”, een kleurenlitho op papier, getekend binnen de plaat, F. Charlet.

    "The first cigar," a color lithograph on paper, signed within the plate, F. Charlet.
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154
    Jozef Dinnewet

    ‘Twee vrouwen met kind aan boord van een zeilschip’, olieverf op doek. Draagt een koperen schildje met de naam Dinnewet Jozef, 1840-1889. Het werk is herdoekt.

    'Two women with child on board a sailing ship', oil on canvas. With a copper plaque bearing the name; Dinnewet Jozef, 1840-1889. The work has been re-stretched.
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #82
    Henri Schouten

    ‘Trekpaarden op het erf’, olieverf op doek. Getekend Henry Schouten. Beetje schade aan de onderkant van het doek.

    'Draft Horses in the Yard', oil on canvas. Signed; Henry Schouten. Some damage at the bottom of the canvas.
    Dim. 68/57 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #304
    Constant De Busschere
    Period: 1876-1951

    “Drie boerenpaarden”, een ets op papier, niet gesigneerd.

    "Three farm horses", an etching on paper, unsigned.
    Dim. 53 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #252

    “In het rond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd N. Jacobs.

    "In the round", a painting, oil on canvas, signed N. Jacobs.
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #312

    “Driemaster”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd AmBrose.

    "Three-master", a painting, oil on canvas, signed AmBrose.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #364

    ‘Uitbundige bloemenvaas’, olieverf op paneel. Met het mes gezet. Onleesbaar getekend.

    'Lavish flower vase', oil paint on panel. Executed with a palette knife. Signature illegible.
    Dim. 75/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #214
    Jean-Guy Beernaert

    ‘Zicht op de Schelde’, olieverf op paneel. Getekend.

    'View on the Scheldt', oil on panel. Signed; J. G. Beernaert.
    Dim. 80/90 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #234
    A. Garnier

    “Binnenschip in een besneeuwd landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945 rechtsonder.

    "Interior of a Ship in a Snowy Landscape." Oil on canvas. Signed and dated 1945 in the lower right corner.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162
    Alexandre Denonne

    ‘Straatbeeld met krantenkiosk’, een impasto olieverfschilderij op doek. Getekend.

    ‘Street scene with newspaper kiosk’, an impasto oil painting on canvas. Signed; Denonne.
    Dim. 80/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #334

    “Naakt op de bank”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd L. Verstrepen.

    "Nude on the couch", a painting, oil on canvas, signed L. Verstrepen.
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #352
    J. Dieltjens

    “Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Dieltjens.

    "Church Interior", a painting, oil on canvas, signed J. Dieltjens.
    Dim. 100 x 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #362
    J. Dieltjens

    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #394
    Gust Dierckx

    “Landelijk interieur.” Olieverf op doek. Gesigneerd, en gedateerd 1962.

    "Rural interior." Oil on canvas. Signed and dated 1962.
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #242
    F. Beaufort

    “Schaapskudde bij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Sheep herd at the farm". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #72
    Thomas

    “Drie schippers op een sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Three sailors on a sloop". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 00 cm72 x 1
    Estimate: € 100 / 150
  • #64
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Vrachtschepen in de haven voor de rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    “Freighters in the harbor at the roads of Antwerp”. Oil on canvas. Signed lower right.
    Dim. 66 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #4

    Een geslepen spiegel in gesculpteerd eikenhouten kader.

    A beveled mirror in a carved oak frame.
    Dim. 108 x 91 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172

    ‘Werkman met pet’, studie in olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend; N. Gysis. Toegeschreven aan Nikolaus Gysis.

    'Worker with Cap', study in oil on marouflage canvas. Signed; N. Gysis. Attributed to Nikolaus Gysis.
    Dim. 33/26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #182
    Francois Pycke

    ‘L’entree du souk des selliers a Tunis’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The entrance of the saddlers' souk in Tunis', oil on panel. Signed; F. Pycke.
    Dim. 24/33 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #192

    ‘Bedelende vrouwen’, studie in olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend en toegeschreven aan Nikolaus Gysis.

    'Begging women', study in oil on marouflage canvas. Signed; N. Gysis. Attributed to Nikolaus Gysis.
    Dim. 38/31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #272
    Petit

    ‘Bloemenvaas’ olieverf op doek. Getekend; Petit. Met schade aan het doek, te restaureren.

    ‘Flower vase’ oil on canvas. Signed; Petit. With damage to the canvas, in need of restoration.
    Dim. 32/24 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #262
    F. Tsjs...
    Period: 1962

    ‘De Kyrov op de Volga’, olieverf op paneel. Onleesbaar getekend en gedateerd 1962..

    ‘The Kyrov on the Volga’, oil on panel. Indecipherably signed.
    Dim. 36/50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #74
    Leo Vingerhoets
    Period: 1917 - 1983

    “De Scheepvaart”. Glas-in-loodraam. Gesigneerd. In lichtbak met eikenhouten lijst gemonteerd.

    "The Shipping". Stained glass window. Signed. Mounted in lightbox with oak frame.
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #232
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “De Rede van Antwerpen met Flandriaboten”. Gravure. Gesigneerd, getiteld en genummerd 6/100 buiten de plaat.

    "The Scheldt River in Antwerp with Flandria Boats". Engraving. Signed, titled, and numbered 6/100 outside the plate.
    Dim. 41 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #134
    Louis Clesse

    ‘Oude vrouw met hoofddoek’, olieverf op paneel. Getekend Louis Clesse. Impressionistisch schilder, leerling van de academie te Elsene.

    ‘Old Woman with Headscarf’, oil on panel. Signed by Louis Clesse. Impressionist painter, student of the Academy of Elsene.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #62

    ‘Christus aan het kruis’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk naar Antoon Van Dyck, niet getekend. Het doek heeft een scheurtje aan de bovenkant.

    'Christ on the Cross', oil on canvas. A 19th-century piece, not signed. The canvas has a small tear at the top.
    Dim. 47/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #84
    Albert Caullet
    Period: 1875 - 1950

    ‘Rust na de rit’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    "Rest after the ride", oil on canvas. Signed; A. Caullet.
    Dim. 42/47 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #102
    Fred Bervoets
    Period: 1960

    ‘Oud Antwerpen’, een monochrome ets. Getekend; Bervoets, ‘60. Niet genummerd.

    'Old Antwerp', a monochrome etching. Signed; Bervoets, '60. Not numbered.
    Dim. 37/51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #44

    ‘Donker keukentafereel’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend. Post impressionisme, medio 20ste eeuw.

    ‘Dark kitchen scene’, oil on canvas. Illegibly signed. Post-impressionism, mid-20th century.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #14
    Albert De Moen

    ‘Straatbeeld met oude vrouw’, olieverf op doek. Getekend. Post-impressionistisch werk in gedempte tonen.

    'Street scene with old woman', oil on canvas. Signed; De Moen. Impressionistic work in muted tones.
    Dim. 46/50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #22
    Albert De Moen

    ‘Landelijke keuken’, olieverf op doek. Getekend. Post-impressionistisch werk in gedempte tonen.

    'Rural kitchen', oil on canvas. Signed; De Moen. Impressionistic work in muted tones.
    Dim. 45/50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #32
    Cecilia Vanderbeek
    Period: 1932 - 1999

    ‘Stilleven met krieken en kersen’, olieverf op doek. Getekend.

    'Still life with cherries and berries', oil on canvas. Signed; C. Vanderbeek.
    Dim. 39/59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #12
    Monique Duval

    Stilleven met noten, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd ‘88.

    Still life with nuts, oil on canvas, signed and dated '88.
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • …
  • 2,167
  • 2,168
  • 2,169
  • →