Lots
Showing 3251–3300 of 96318 results
-
#518
Een paar Chinees porseleinen ballustervazen met kaligrafie en een decor met landschappen. Eén van de vazen heeft schade aan de rand.
A pair of Chinese porcelain baluster vases with calligraphy and landscape decoration. One of the vases has damage to the rim.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 120 / 180 -
#712
Een lot Jazz lp’s, bestaande uit: Charlie Byrd Trio - CS9235, Gene Krupa - C2L29, The original sound of the 20’s - C3L35, Lionel Hampton - LPB109, Fats Waller - 430571S, Benny Goodman - 430548S en Earl Hines - 430648S.
A lot of Jazz LPs, consisting of: Charlie Byrd Trio - CS9235, Gene Krupa - C2L29, The original sound of the 20’s - C3L35, Lionel Hampton - LPB109, Fats Waller - 430571S, Benny Goodman - 430548S, and Earl Hines - 430648S.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#658
Een lot van 107 strips, diverse titels en uitgaven, bestaande uit 49 “Suske en Wiske”, 41 “De Rode Ridder”, 12 “Jerom”, 3 “Robert en Bertrand” en 2 “Bessy”, door Willy Vandersteen.
A lot of 107 comic books, various titles and editions, consisting of 49 "Suske en Wiske," 41 "De Rode Ridder," 12 "Jerom," 3 "Robert en Bertrand," and 2 "Bessy," by Willy Vandersteen.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#227
Een set van 2 vazen met vergulde delen/motieven in porselein met guirlandes in biscuit. Kleine schilferschade aan één van de vazen.
A set of 2 vases with gilded parts/motifs in porcelain with garlands in biscuit. Minor chipping on one of the vases.No longer availableDim. h 25 x Ø 16 cmEstimate: € 120 / 180 -
#218Period: 1834 - 1905
“De drinker”, een polychroom metalen beeld, gemerkt L. Hottot.
"The Drinker," a polychrome metal statue, marked L. Hottot.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#175
Een paar zilveren kandelaars met een jonkheer in de voet verwerkt. Gemerkt met een Diana hoofdje in een bloemvormig poinçon zijnde vanaf 1876 en makers-merk een gevleugelde hamer, Frank Rudolf, actief van 1882 tot 1914 als zilversmid in Wenen, Oostenrijk.
A pair of silver candlesticks with a nobleman incorporated in the foot. Marked with a Diana head in a flower-shaped hallmark from 1876, and maker's mark of a winged hammer, Frank Rudolf, active as a silversmith in Vienna, Austria from 1882 to 1914.No longer availableDim. h 57 cm 4565 gramEstimate: € 4000 / 5000 -
#704
Een lot van 11 strips, diverse titels en uitgaven, bestaande uit 1-6 “Valentina” reeks - Guido Crepax, “Het Gedrocht en de guillotine” -Tardi, “Hondse Lust” - Cadelo, “Eva” - Comes, “Maigret en de maniak van Montmartre” - Simeon-Reynaud-Wurm en “De Openbaring” - Jodorowsky-Bess.
A lot of 11 comics, various titles and editions, including 1-6 “Valentina” series - Guido Crepax, “The Monstrosity and the Guillotine” - Tardi, “Dog’s Lust” - Cadelo, “Eva” - Comes, “Maigret and the maniac of Montmartre” - Simeon-Reynaud-Wurm, and “The Revelation” - Jodorowsky-Bess.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#677
Een lot van 67 strips, diverse titels en uitgaven, bestaande uit 28 “Rik Ringer”, 19 “Piet Pienter en Bert Bibber”, 5 “Kuifje”, 9 “Lucky Luke”, 6 “Guust”.
A lot of 67 comic books, various titles and editions, including 28 "Rik Ringer", 19 "Piet Pienter en Bert Bibber", 5 "Tintin", 9 "Lucky Luke", 6 "Gaston Lagaffe".No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#667
Een buste van een jongedame in albast op marmeren sokkeltje, gesigneerd Carli.
A bust of a young lady in alabaster on a marble base, signed Carli.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#663
Een bronzen beeldje van een naakte dame gekneveld aan een boomstronk. Niet gesigneerd.
A bronze statue of a naked lady bound to a tree stump. Not signed.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#671
Een kristallen pique-fleur, groen in de massa gekleurd, Val Saint Lambert.
A crystal pique-fleur, colored green in the mass, Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 20 x Ø 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#184
“Canadian Olympic Coins 1976”. Een lot van 28 zilveren 5- en 10 dollar munten in een verzamelkoffertje.
"Canadian Olympic Coins 1976". A lot of 28 silver 5- and 10 dollar coins in a collector's case.No longer availableDim. 940 gram 999‰Estimate: € 600 / 800 -
#271
Een heraldische leeuw in brons op marmeren voet. Niet gemerkt, het marmer is gebroken/gelijmd.
A heraldic lion in bronze on a marble base. Unmarked, the marble is cracked/mended.No longer availableDim. 8 x 19 x 8 cmEstimate: € 120 / 180 -
#221
“Engeltje”, een bronzen beeld met vergulde delen op zwart marmeren sokkel, niet gesigneerd.
"Engeltje", a bronze statue with gilded parts on a black marble base, not signed.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#217
“Cleopatra”, een bronzen beeld op zwart stenen sokkel, gesigneerd A. Leonard.
"Cleopatra," a bronze sculpture on a black stone base, signed by A. Leonard.No longer availableDim. h 22 x l 36.5 x 12 cmEstimate: € 150 / 250 -
#213Period: 1842 - 1918
“Zittende dame”, een bronzen beeld, gesigneerd ‘Rancoulet
"Sitting lady," a bronze sculpture, signed 'Rancoulet'No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 150 / 250 -
#315
Een kinderbuste in brons, niet gemerkt.
A child bust in bronze, unmarked.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#211
Een zilveren coupe met koperen inzetbak. Gemerkt met Duitse keuren en 800‰. Het zilveren deel weegt 685 gram.
A silver coupe with copper inset tray. Marked with German hallmarks and 800‰. The silver part weighs 685 grams.No longer availableDim. h 14 x l 27 x d 17 cmEstimate: € 300 / 400 -
#465
Een sigarenhouder/lucifer aansteker in geglazuurd aardewerk en biscuit, gemerkt VB en genummerd 464. Schilferschade aan de kap van de kabouter.
A cigar holder/match lighter in glazed earthenware and biscuit, marked VB and numbered 464. Flake damage to the gnome's cap.No longer availableDim. 18 x 16 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#208
Een milieu-de-table met een haan en een kip onder onder een kristallen coupe. Gemerkt op de voet 800. Schilferschade aan het kristal en een blad los. Gewicht van het zilveren deel is 905 gram.
A centerpiece with a rooster and a hen under a crystal dome. Marked on the base 800. Chips on the crystal and a loose leaf. Weight of the silver part is 905 grams.No longer availableDim. h 41 x Ø 28 cm 800‰Estimate: € 500 / 700 -
#702
Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé.No longer availableDim. h: 23, 30 & 45 cmEstimate: € 50 / 75 -
#404
Een polychroom beeld van een edelvrouwe naar de oudheid. Plaaster met een houtstructuur.
A polychrome statue of a noblewoman from antiquity. Plaster with a wood structure.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#414
Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
A gold-colored plaster statue of a noblewoman. Inspired by antiquity.No longer availableDim. h 58 cmEstimate: € 30 / 50 -
#251
Een console voor wandmontage in wit licht geaderd marmer met een bloemenguirlande.
A wall-mounted console in white light-veined marble with a flower garland.No longer availableDim. h 43 x b 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#661
Een zijden sjaal met kasjmier motief.
A silk scarf with a cashmere pattern.No longer availableDim. 70 x 196 cmEstimate: € 80 / 120 -
#278
Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
A Madonna with Child made of terracotta. From the 1950s.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#287
Armand Dayot “La Renaissance en France” en “Le Moyen Age”. Ed. Flammarion, Paris; In-folio oblong. 2 Vol. Evenals Jean de Hillerin e.a. “Styles de France, Meubles et ensembles”. Ed. Les Publications de France, Paris.
Armand Dayot "The Renaissance in France" and "The Middle Ages". Ed. Flammarion, Paris; Folio oblong. 2 Vol. Also Jean de Hillerin et al. "Styles de France, Furniture and Ensembles". Ed. Les Publications de France, Paris.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#288
“Nouveau Dictionnaire de la Vie Pratique”. Ed. Hachette 1923. Hard cover, 2 delen. In-folio.
"Nouveau Dictionnaire de la Vie Pratique". Published by Hachette in 1923. Hardcover, 2 volumes. In-folio.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#325
Een porseleinen meerkleurig Delft vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored porcelain Delft vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 62 x Ø28cmEstimate: € 60 / 90 -
#469
Een paar Chinees aardewerken vazen, Nanking, met strijdtafereel in het decor.
A pair of Chinese earthenware vases, Nanking, depicting a battle scene in the decoration.No longer availableDim. 35,5 x Ø 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#683
Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
A set of 4 vintage ceramic vases in red/orange tones.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#681
Een paar Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor.
A pair of Japanese Imari porcelain vases with floral decoration.No longer availableDim. 30 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#517
Een set van 2 houten handbeschilderde tafellampen met opgehoogde figuren.
A set of 2 wooden hand-painted table lamps with raised figures.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169
Een set van 2 Art-Nouveau glas-in-lood ramen met elks een glasschildering van een dame. Kleine beschadigingen.
A set of 2 Art Nouveau stained glass windows, each with a glass painting of a lady. Small damages.No longer availableDim. 60.5 x 40.5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#402Period: 1910 - 2006
“Monnikenhof Hemiksem” & “Het Steen”. Een inkttekening op papier, onderaan gesigneerd en getiteld. En een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 31/150.
"Monnikenhof Hemiksem" & "Het Steen." An ink drawing on paper, signed and titled at the bottom. And an etching on paper, signed outside the plate at the bottom and numbered 31/150.No longer availableDim. 20 x 29,5 & 14 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Period: 1822 - 1900
“Bij de kapper”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd D. Col. In een vergulde kader.
"At the barber's", a painting, oil on panel, signed D. Col. In a gilt frame.No longer availableDim. 24.5 x 18 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#314
“Dame met haakwerk”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, links onder gemonogrammeerd.
"Lady with Crochet", a 19th-century painting, oil on canvas in a gilded frame, monogrammed in the lower left corner.No longer availableDim. 21.5 x 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#319
“Zomerse dag in het Alpendorp”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Bahieuf en gedateerd 1873.
"Summer day in the Alpine village", a painting, oil on panel, signed J. Bahieuf and dated 1873.No longer availableDim. 22 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#292
“De Accordeonspeler”. Een schilderij, olieverf op paneel. Verso getiteld en gesigneerd.
"The Accordion Player". A painting, oil on panel. Titled and signed on the reverse.No longer availableDim. 23,5 x 23,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#329
Een set van vier ingekleurde staalgravures met betrekking tot Dorische, Ionische en Corinthische zuilen. Gedateerd 1891.
A set of four hand-colored steel engravings depicting Doric, Ionic, and Corinthian columns. Dated 1891.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#459
“Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd ‘Van Gijsch A.’.
"Boszicht", a painting, oil on canvas, signed 'Van Gijsch A.'No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#282
“Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draakt de naam J.B. Coene.
"Still Life with Fruit," a painting, oil on panel in a gilded frame, attributed to J.B. Coene.No longer availableDim. 50 x 72 cmEstimate: € 120 / 180 -
#324
“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
"Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#279
“Bloemenstilleven met rozen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pauline Van Poppel en gedateerd 2-9-1910.
"Flower still life with roses", a painting, oil on canvas, signed by Pauline Van Poppel and dated 2-9-1910.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#272
“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd P. Van Poppel en gedateerd 10-3-1906.
"Flower still life", a painting, oil on canvas, signed P. Van Poppel and dated 10-3-1906.No longer availableDim. 46 x 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#409
“Grote markt - Bergen Op Zoom”, een kleurenlitho gesigneerd L. De Kort.
"Great Market - Bergen Op Zoom", a color lithograph signed L. De Kort.No longer availableDim. 49 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#322
“Bergmeer”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Baartmans.
"Mountain lake," a painting, oil on panel, signed J. Baartmans.No longer availableDim. 30 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#284
“Vissersboten”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Baartmans.
"Fishing Boats," a painting, oil on panel, signed J. Baartmans.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#739
Een set van vier vintage Italiaanse wandlampen stijl jaren 80.
A set of four vintage Italian wall lamps in the 1980s style.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#398
Een decoratief lot gerelateerd aan de oude ambachten bestaande uit 2 hoeden/pruikenmallen, een mal voor een kinderschoentje en een toestel om gaten om gaten te ponsen in leder.
A decorative lot related to old crafts consisting of 2 hat/wig molds, a mold for a child's shoe, and a leather hole punch tool.No longer availableDim. h 25 x Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60