Lots

Showing 3251–3300 of 107931 results

  • #451
    Steiff, Germany

    Zes pluchen eekhoorns waarvan vijf gemerkt Steiff.

    Six plush squirrels, five marked Steiff.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #441
    Steiff, Germany

    Veertien pluche olifanten waarvan negen gemerkt Steiff, de overige vijf met de knop manco.

    Fourteen plush elephants, nine marked Steiff, the remaining five with missing button.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #477

    Een diepe schotel van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met een decor van vogels en bloemen. Niet gemerkt.

    A deep dish of blue and white glazed Chinese porcelain. Decorated with birds and flowers. Not marked.
    Dim. Hoogte 16, Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #503

    Een polychroom terracotta Boeddhahoofd van Chinese origine.

    A polychrome terracotta Buddha head of Chinese origin.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #507

    Een paar porseleinen dekselpotten, in de stijl van Fornasetti. Onderaan gemerkt met een kroon.

    A pair of porcelain lidded jars, in the style of Fornasetti. Marked with a crown at the bottom.
    Dim. Hoogte 25, Ø 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Een paar gemberpotten met deksel van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Gedecoreerd met symbolen voor een lang leven.

    A pair of blue and white glazed Chinese earthenware ginger jars with lids. Decorated with symbols representing longevity.
    Dim. Hoogte 22, Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #179

    Een 16e eeuwse notariële voldoening op perkament. Met resten van een bisschoppelijke zegel.

    A 16th-century notarial satisfaction on parchment. With remnants of an episcopal seal.
    Dim. 10/34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #418

    Een diepe schotel van meerkleurig geglazuurd oosters aardewerk.

    A deep dish of multicolored glazed oriental pottery.
    Dim. Hoogte 14, Ø 35 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #431

    Een diepe schotel van Chinees aardewerk. Met een fabeldier in het decor, famille verte.

    A deep dish of Chinese earthenware. Featuring a mythical creature in the decor, famille Verte.
    Dim. Hoogte 5, Ø 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #427

    Een tulpenvaas van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 23, Ø 14 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #508

    Een gemberpot met deksel van geglazuurd Chinees aardewerk. Met vogels en bloemen in het decor. Niet gemerkt.

    A ginger jar with lid made of glazed Chinese earthenware. Decorated with birds and flowers. Unmarked.
    Dim. Hoogte 26, Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #178

    Liggende haas’, een gepatinneerd bronzen beeld. Niet getekend.

    ‘Lying hare’, a patinated bronze sculpture. Not signed.
    Dim. H 35, L 60 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #259

    Een antieke rood koperen ketel met messing handvat.

    An antique red copper kettle with a brass handle.
    Dim. h 30 x Ø 35 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #252

    Een bronzen Boeddha, Zuid-Oost-Aziatisch, hierbij toegevoegd een metalen Boeddhabeeldje.

    A bronze Buddha, South-East Asian, accompanied by a metal Buddha figurine.
    Dim. h 17.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #250

    ‘Berglandschap met bloesembomen’. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

    'Mountain landscape with blossom trees', oil on canvas. Bears a signature.
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #249
    Keppens

    ‘Landschap bij zonsondergang’, olieverf op doek. Getekend Keppens.

    'Landscape at Sunset', oil on canvas. Signed: Keppens.
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #248
    Karel De Bauw
    Period: 1909-2002

    “De hooioogst.” Gelimiteerde print op doek.

    "The hay harvest." Limited edition print on canvas.
    Dim. 53 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #247
    Keppens

    ‘Bloemenvaas met margrieten’, olieverf op doek. Getekend Keppens.

    'Vase of daisies', oil on canvas. Signed; Keppens.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #246

    “Whitbread”, een reclamespiegel.

    "Whitbread," an advertising mirror.
    Dim. 52 x 59 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #245

    ‘Bloemenvaas’, aquarel in gedempte tonen. Onleesbaar getekend.

    ‘Flower vase’, watercolor in muted tones. Signed illegibly.
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #244

    “Shipboard Girl.” Zeefdruk op doek. Naar Lichtenstein. Op 300 exemplaren.

    "Shipboard Girl." Silkscreen on canvas. After Lichtenstein. Edition of 300.
    Dim. 66 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    “Hoeve en bruggetje”, een lot van 2 etsen, gesigneerd J. Matthys.

    "Farmhouse and Bridge", a lot of 2 etchings, signed J. Matthys.
    Dim. 10 x 7 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #242

    ‘Naakt met gieter’, gouache op papier. Getekend Kwik Fr.

    ‘Nude with Watering Can’, gouache on paper. Signed; Kwik Fr.
    Dim. 27/19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #481

    Een ‘Blanc de Chine’ Guanyin, staand op een wolk.

    A 'Blanc de Chine' Guanyin, standing on a cloud.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #168

    ‘Wandelende panter’, een gepatinneerd bronzen beeld. Naar Rembrandt Bugatti.

    'Walking panther', a patinated bronze sculpture. After Rembrandt Bugatti.
    Dim. H 18, L 49 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #75

    Een 19e eeuwse massief eikenhouten legkast met 2 deuren. Lodewijk XV-stijl

    A 19th-century solid oak display cabinet, 2 doors.
    Dim. H 193, B 140, D 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #166
    van de Berghe Pauvers

    Een eikenhouten barkast met donkerbruin leder op de deurpanelen. Ontwerp Van De Berghe Pauvers. Met schade aan de rug, 1 magneetsluiting is vervangen en 1 is manco.

    An oak bar cabinet with dark brown leather on the door panels. Design by Van De Berghe Pauvers. With damage to the back, 1 magnetic closure has been replaced and 1 is missing.
    Dim. H 150, B 113, D 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #135

    Een paar Engelse lederen clubzetels, vroeg 20ste eeuws. Goed gepatineerd.

    A pair of English leather club chairs, early 20th century. Well-patinated.
    Dim. H:75 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #411

    ‘Thaise monnik.’ Een levensgroot roodgepatineerde houten sculptuur. Vroeg 20ste eeuw. Letsels en slijtage. Met importbewijs 2007, en herkomstbewijs.

    'Thai monk.' A red patinated wooden sculpture. Early 20th century. With import documents 2007 and certificate of origin.
    Dim. 93 x 55 x 70 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #183

    Een lot filigraanzilver bestaande uit oorbellen, broches en hangertjes, toegevoegd 2 zilveren ringen bezet met turkoois.

    A lot of filigree silver consisting of earrings, brooches, and pendants, added with 2 silver rings set with turquoise.
    Dim. 20 gram (filigrain)
    Estimate: € 40 / 60
  • #189

    Een rijkelijk gedecoreerde zilveren poederdoos met initialen D S. 75 gram.

    A richly decorated silver powder box with initials D S. 75 grams.
    Dim. h 3 x Ø 7.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #188

    Een zilveren doosje met opschrift ‘Souvenir de E. Van Cauwenberghs Notaire à F. De Deken. 100 gram.

    A silver box with the inscription 'Souvenir de E. Van Cauwenberghs Notary to F. De Deken. 100 grams.'
    Dim. 2.3 x9.3 x 5.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    Een zilveren houder voor een notitieboekje met potlood gedecoreerd met de buste van Napoleon en hierin mini foto’s van deze man. 15 gram bruto.

    A silver holder for a notebook with a pencil decorated with the bust of Napoleon and mini photos of the man inside. 15 grams gross.
    Dim. 5.5 x 3.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #158

    Vijf zilveren munten. 900/1000, 5 francs of lire. Leopold I 1853, Carlo Alberto 1942, Victor Emmanuel 1876, Louis-Philippe 1839, République Française 1949.

    Five silver coins. 900/1000, 5 francs or lire. Leopold I 1853, Carlo Alberto 1942, Victor Emmanuel 1876, Louis-Philippe 1839, French Republic 1949.
    Dim. 125 g bruto
    Estimate: € 200 / 300
  • #197

    Vier zilveren munten, 900/1000, 5 francs, Leopold II, 1869, 1870, 1873 (2 x).

    Four silver coins, 900/1000, 5 francs, Leopold II, 1869, 1870, 1873 (2 x).
    Dim. 100 g bruto
    Estimate: € 100 / 120
  • #198

    Een gevarieerd lot bestaande uit een zilveren buideltje gemerkt A925 (helft van slotje manco) en een zilveren/verzilverde suikertang gemerkt 5PM.

    A varied lot consisting of a silver purse marked A925 (half of clasp missing) and a silver/plated sugar tongs marked 5PM.
    Dim. l 10.5 cm (suikertang)
    Estimate: € 40 / 60
  • #600

    Een lot van 2 zakhorloges bestaande uit een Fero Feldmann 17 jewels, werkend, en een goudkleurige Orinoco Chronometre, niet werkend. Toegevoegd 5 horlogekettingen.

    A lot of 2 pocket watches consisting of a Fero Feldmann 17 jewels, working, and a gold-colored Orinoco Chronometre, not working. Includes 5 watch chains.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #590
    Roskopf

    Een zakhorloge, Roskopf Genève, veritable montre Chemin de Fer, in beschermdoos, gedateerd 16-02-1910.

    A pocket watch, Roskopf Genève, genuine Railway watch, in protective case, dated 16-02-1910.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #580
    Roskopf

    Een zakhorloge, Roskopf antimagnetique, in beschermdoos, gedateerd op briefje 30-05-1932.

    A pocket watch, Roskopf antimagnetic, in protective case, dated on note 30-05-1932.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #250

    Een zilveren art-nouveau zakhorloge met Duitse keuren.

    A silver art nouveau pocket watch with German hallmarks.
    Dim. Ø 4.5 cm, 800‰
    Estimate: € 60 / 80
  • #240
    Irisa

    Een zilveren art-deco zakhorloge met Duitse keuren.

    A silver art-deco pocket watch with German hallmarks.
    Dim. Ø 5 cm, 800‰
    Estimate: € 80 / 120
  • #440
    DUXOT

    Een Duxot automatic polshorloge van geborsteld staal. In nieuwstaat, met originele verpakking.

    A Duxot automatic wristwatch in brushed steel. In new condition, with original packaging.
    Dim. Ø 40 mm
    Estimate: € 160 / 200
  • #510

    Een Jacob Zeich polshorloge model ‘Athena’, met kalender en dagaanduiding. In nieuwstaat, met originele verpakking.

    A Jacob Zeich wristwatch model 'Athena', with calendar and day indication. In mint condition, with original packaging.
    Dim. Ø 42 mm
    Estimate: € 50 / 80
  • #410
    Raymond Weil Geneve

    Een 18 kt electroplated dameshorloge met lederen polsband. Met certificaat en originele doos.

    An 18 kt electroplated ladies' watch with leather wristband. Comes with certificate and original box.
    Estimate: € 200 / 300
  • #30

    Een 18 kt geelgouden schakelarmband.

    An 18 kt yellow gold link bracelet.
    Dim. 6 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #420

    Een 18 kt geelgouden schakelketting.

    An 18 kt yellow gold link chain.
    Dim. 3,55 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #10

    Een 14 kt geelgouden fijne schakelketting met hanger bezet met een fantasiesteentje.

    A 14 kt yellow gold fine link chain with a pendant set with a fantasy stone.
    Dim. 1,55 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #370

    Een zilveren ketting met hanger bezet met een tijgeroog van +- 7 ct.

    A silver necklace with pendant set with a tiger's eye of approximately 7 ct.
    Dim. 8,83 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #40

    Een 18 kt wit-en geelgouden hanger bezet met een saffiercabochon van +- 0,50 ct.

    An 18 kt white and yellow gold pendant set with a cabochon sapphire of approximately 0.50 ct.
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #60

    Een parelhalssnoer met 18 kt wit-en geelgouden slot.

    A pearl necklace with an 18 kt white and yellow gold clasp.
    Dim. L: 30 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • …
  • 2,157
  • 2,158
  • 2,159
  • →