Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 3301–3350 of 108776 results

  • #171

    ‘De slag bij Montenotte’ en ‘Waterloo’. een lot van twee ingekleurde prenten (litho en ets) naar veldslagen van Napoleon.

    'The Battle of Montenotte' and 'Waterloo'. A lot of two hand-colored prints (lithograph and etching) depicting battles of Napoleon.
    No longer available
    Dim. 29/37 & 30/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #169

    ‘Zeilschepen in de havengeul’, een monochrome ets uitgegeven door de Belgische my. der marine schilders, 1951. Getekend; W. Stevens.

    'Sailing ships in the harbor channel,' a monochrome etching published by the Belgian Society of Marine Painters, 1951. Signed; W. Stevens.
    No longer available
    Dim. 25/32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #168
    Gerard Goudaen
    Period: 1927 - 2003

    ‘Staand naakt’, gemengde grafische techniek. Getekend; Gaudaen G.

    ‘Standing nude’, mixed graphic technique. Signed; Gaudaen G.
    No longer available
    Dim. 34/13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #166
    Victor Van Berckelaer
    Period: 1913-1975

    ‘Naaktstudies’, een lot van twee tekeningen in Chinese inkt. Getekend; Van Berckelaer, ‘53 en ‘54.

    'Nude studies', a lot of two drawings in Chinese ink. Signed; Van Berckelaer, '53 and '54.
    No longer available
    Dim. 26/16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #165
    Period: 1962

    ‘Staand naakt’, studie in rood en zwart krijt. Onleesbaar getekend.

    ‘Standing nude’, study in red and black chalk. Indecipherably signed.
    No longer available
    Dim. 34/22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #164

    ‘Dorpszichten’. Een lot van twee tekeningen, gemengde techniek op papier. Niet getekend.

    'Village views'. A lot of two drawings, mixed media on paper. Not signed.
    No longer available
    Dim. 26/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #161

    Een lot van twee monochrome houtsneden. Gerard Goudaen en Frans Luyckx.

    A lot of two monochrome woodcuts. Gerard Goudaen and Frans Luyckx.
    No longer available
    Dim. 29/20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #160
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘Rede van Antwerpen’, ee monochrome ets. Getekend; Rom. Malfliet. Nr 27 uit een oplage van 100 exemplaren.

    'Rede van Antwerpen', a monochrome etching. Signed by Rom. Malfliet. Number 27 out of an edition of 100 copies.
    No longer available
    Dim. 30/41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #159

    Geishas met waaier, twee Chinese prenten. Met schade.

    Geishas with fan, two Chinese prints. With damage.
    No longer available
    Dim. 34/22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #158

    ‘Het Eilandje’, studie in olieverf op paneel. Niet getekend. Met een beetje schade.

    'The Little Island', study in oil on panel. Not signed. With some damage.
    No longer available
    Dim. 53/60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157

    “Drie poesjes”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd A. Verheyen.

    "Three kittens," a painting, oil on canvas, signed A. Verheyen.
    No longer available
    Dim. 23 x 30.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #156

    ‘Lezende man onder schot’, een monochrome ets. Onleesbaar getekend. Nr. 24 uit een oplage van 30 exemplaren.

    'Reading man at gunpoint', a monochrome etching. Indecipherably signed. No. 24 out of an edition of 30 copies.
    No longer available
    Dim. 24/19 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #151

    Een aardewerken beeld van een zingende vrouw, gemonogrammeerd PB.

    A terracotta sculpture of a singing woman, monogrammed PB.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #150

    “Koppel”, een grijs geglazuurd aardewerken beeld, toegeschreven aan Elie Van Damme. Hoofd gelijmd.

    "Pair", a gray glazed earthenware sculpture, attributed to Elie Van Damme. Head glued.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #147
    Doyen

    Een set van 2 vazen, hyalietglas, met bloemen beschilderd.

    A set of 2 vases, hyalith glass, painted with flowers.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #146

    Een betonnen buste van een Griekse dame.

    A concrete bust of a Greek lady.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #143

    ‘Madonna met kind’, een glas in lood raam. Niet getekend.

    'Madonna with child', a stained glass window. Not signed.
    No longer available
    Dim. 37/27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #138
    Mon Gelper
    Period: °1930

    “De omhelzing”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1983.

    "The Embrace". Oil on panel. Signed and dated 1983.
    No longer available
    Dim. 38 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #136

    Een betonnen tuinsokkel.

    A concrete garden pedestal.
    No longer available
    Dim. h 17 x Ø 32 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #8

    Een porseleinen vaas met pauwen in het decor, niet gemerkt.

    A porcelain vase decorated with peacocks, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #283

    Een lot van 3 Japanse borden in Imari porselein, 1 met schilferschade, toegevoegd een Chinees blauw-wit bord naar de Qianlong, 2 chips manco.

    A lot of 3 Japanese plates in Imari porcelain, 1 with flake damage, accompanied by a Chinese blue and white plate from the Qianlong period, 2 chips.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #284

    Een set van 2 keramische diepe schalen met floraal motief.

    A set of 2 ceramic deep bowls with floral motif.
    No longer available
    Dim. h 5 x Ø 26.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #282

    Een dienblad uit messing en spiegelblad.

    A brass and mirrored tray.
    No longer available
    Dim. 6 x 48 x 30 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #281

    Een lotje oud koper bestaande uit 2 schaaltjes, een beeldje van een hond en 7 sierstukken, hoofdzakelijk Engelse origine.

    A lot of old copper consisting of 2 bowls, a statue of a dog, and 7 decorative items, mainly of English origin.
    No longer available
    Dim. Ø 15.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #280

    Een paar verzilverde, halfhoge kandelaars.

    A pair of silver-plated, half-height candlesticks.
    No longer available
    Dim. Hoogte 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #279

    Een lot van 4 koperen kandelaars, 3 made in Italy en één 19e eeuwse.

    A lot of 4 copper candlesticks, 3 made in Italy and one from the 19th century.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #278

    “Marie-Antoinette”, een miniatuurtje in een benen lijstje.

    "Marie Antoinette," a miniature in a bone frame.
    No longer available
    Dim. 13.5 x 12 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #275

    Een olielamp van kobaltblauw porselein met bloemendecor en met koperen monturen. Met lampenglas. Op elektriciteit.

    An oil lamp of cobalt blue porcelain with floral decoration and copper mounts. With lamp glass. Converted to electricity.
    No longer available
    Dim. H. 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #274

    Een lot van twee 19e eeuwse borden in aardewerk. Met plexiglazen staanders.

    A pair of two 19th-century faience plates. With plexiglass stands.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #273

    Een lot van 7 Chinese aardewerken beeldjes waarvan 5 gelijmd aan het hoofd.

    A lot of 7 Chinese terracotta figurines, 5 of which are repaired at the head.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #272

    Een lot van drie Aziatische voorwerpen van gegraveerd been.

    A lot of three Asian items made of carved ivory.
    No longer available
    Dim. Lengte 19, Ø 3 - 5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #268
    Eumig

    Een Eumig filmcamera, jaren 30 van de vorige eeuw. Diafragma stuk/ter restauratie.

    A Eumig film camera from the 1930s. Aperture broken/for restoration.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 x 8 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #267

    Een lot van twee Aziatische stenen beeldjes. Een oude man met een lotusbloem en hoofdje op een marmeren sokkeltje.

    A lot of two Asian stone figurines. An old man with a lotus flower and a head on a marble base.
    No longer available
    Dim. Hoogte 16 en 2 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #265

    Een kleine schemerlamp met een bronzen voet en een glas-in-lood kap in de geest van Tiffany.

    A small table lamp with a bronze base and a stained glass shade in the style of Tiffany.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #264

    Een antieke verrekijker, R Duviere Toulon fournisseur de la marine.

    An antique binoculars, R Duviere Toulon supplier to the navy.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #263

    Een lot Delfts blauw aardewerk bestaande uit een kalebasvaas, een schaaltje met handvat en een theebus gemerkt RAM.

    A lot of Delft blue earthenware consisting of a gourd vase, a small dish with handle, and a tea caddy marked RAM.
    No longer available
    Dim. H 22.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #262

    “Kruikje in steengoed”. Toegeschreven aan Claude Renaud. Onderaan gemerkt.

    "Stoneware jug" attributed to Claude Renaud. Marked at the bottom.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #261

    Een lot van drie cloisonné vaasjes.

    A lot of three cloisonné vases.
    No longer available
    Dim. Hoogte 13-23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #260

    Een oude koperen processiekroontje.

    An old copper procession crown.
    No longer available
    Dim. Ø 17 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #259

    Een antieke waterpas, koper en hout, Lewis & Co, Sheffield.

    An antique spirit level, copper and wood, Lewis & Co, Sheffield.
    No longer available
    Dim. l 20 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #258

    Een antieke metalen rasp.

    An antique metal grater.
    No longer available
    Dim. l 19 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #257

    ‘Gold mask head’, een gepatineerd beeldje naar de San Xing Dui.

    'Gold mask head', a patinated sculpture in the style of the Sanxingdui culture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #256

    Een scribaan, binnenwerk is manco.

    A writing desk, interior missing.
    No longer available
    Dim. H 11, B 32, D 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #255

    Een lot van 4 oude glazen stolpen, toegevoegd een hoedendoos met houten stolpvoeten.

    A lot of 4 old glass domes, including a hat box with wooden dome feet.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #254

    Een antiek houten kruisbeeld. Meerdere vingers zijn manco en de linkerarm is afgebroken maar aanwezig.

    An antique wooden crucifix. Several fingers are missing and the left arm is broken but present.
    No longer available
    Dim. Hoogte 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #253

    Een verzilverd metalen kandelaar met vijf lichtpunten.

    A silver-plated metal candelabra with five lights.
    No longer available
    Dim. 41 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #252

    Een lot van twee Aziatische vaasjes.

    A lot of two Asian vases.
    No longer available
    Dim. Hoogte 18 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #249

    Een lot strips van de reeks ‘De Rode Ridder’, met blauwe en zilveren kaft. Toegevoegd; vijf albums van de reeks ‘Rik Ringers’. 6, 18, 20, 40, 41 en 45.

    A lot of comics from the series 'De Rode Ridder', with blue and silver covers. Also included are five albums from the series 'Rik Ringers': 6, 18, 20, 40, 41, and 45.
    No longer available
    Dim. A4
    Estimate: € 20 / 30
  • #248
    Willy Vandersteen

    Een lot ‘Suske en Wiske’ strips. Rode reeks, een vakantiealbum en 9 titels uit de reeks ‘de beste 10 volgens Studio Vandersteen’. Enkele recente eerste drukken.

    A lot of 'Suske en Wiske' comics. Red series, a vacation album, and 9 titles from the 'best 10 according to Studio Vandersteen' series. Some recent first editions.
    No longer available
    Dim. A4
    Estimate: € 20 / 30
  • #246

    Een paar kleine vergulde metalen kemphanen als tafelversiering.

    A pair of small gilded metal fighting cocks as table decorations.
    No longer available
    Dim. H. 13 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • …
  • 2,174
  • 2,175
  • 2,176
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More