Lots
Showing 36601–36650 of 107756 results
#19Een lampenvoet van blauw getorst kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu torsadé. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
Lot de jade, composé d'un petit koro et de trois oeufs. Le tout sur des socles en bois. Dans les étuis.No longer availableDim. h: 5,5 & 8 cmEstimate: € 30 / 40 -
#14Een lampenvoet van porselein met bloemendecor naar Japans voorbeeld. Met kap: 46 cm.
Un pied de lampe en porcelaine à décor floral d'après un exemple japonais. Avec abat-jour : 46 cm.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 50 -
Deux vases à couvercle différents en porcelaine de Chine bleue et blanche. (un couvercle avec bord endommagé).No longer availableDim. h: 30 en 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#12Een bord en twee kopjes met onderschoteltje van blauw wit Chinees porselein.
Une assiette et deux tasses avec soucoupe en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø 20 en 15 cm h: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Een meerkleurig aardewerken designbord.
Une assiette design en faïence multicolore.No longer availableDim. Ø 43 cmEstimate: € 20 / 35 -
#10Een schotel van recent Chinees porselein.
Un plat en porcelaine de Chine récente.No longer availableDim. Ø 37 cmEstimate: € 15 / 20 -
Cinq figurines de geishas japonaises, dont trois en porcelaine colorée et deux en kimonos en lin.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#4Een gesculpteerd houten beeld. Ashanti, Ghana.
Une statue en bois sculpté. Ashanti, Ghana.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 25 / 45 -
#2Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
Assiette en faïence à décor japonisant multicolore. Marquée.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
Deux vases différents en faïence de Delft à décor polychrome. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 26 & 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#176Een pluchen kat. Gemerkt.
#159Een lage verguld bronzen kandelaar.
Bougeoir bas en bronze doré.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
#117Een vaas van rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen decor.
Un vase en cristal de Bohème doublé rouge à décor taillé.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#119Een paars gedubbeld kristallen vaas met geslepen decor. Zonder merken.
Vase en cristal doublé violet à décor taillé. Sans marques.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
Un vase sur piédouche et un presse-papiers en cristal taillé incolore taillé.No longer availableDim. h: 27 & 5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#138Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.
Un cendrier en cristal doublé vert clair. Marqué en bas. Dégâts.No longer availableDim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#54“Zicht op kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
"Vue de l'église". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 15,5 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#95Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.
Trois bougeoirs en bois et plastique dont un à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 24 - 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
« La Libération » et « Le jour J ». Deux livres de documentation sur la seconde guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#107“Kandinsky” & “Jacques Rozenberg”. Twee kunstboeken.
« Kandinsky » & « Jacques Rozenberg ». Deux livres d'art.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#34Period: 1910 - 2006“Op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 19/50.
"Sur l'Escaut". Une gravure. Signé et numéroté 19/50.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 45 / 60 -
« Anvers, Puits Q. Matsys » & « Achtersikkel (Gand) ». Deux gravures. Le premier signé Antoon Jules Van Hoecke à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 26 x 32 cm & 28 x 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#244Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.
Un lot de trois canards en laiton et une maquette d'un Spitfire.No longer availableDim. h: 9 - 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
Deux étuis à cigarettes en métal argenté, l'un à l'effigie de Brabo et l'autre à la cathédrale.No longer availableEstimate: € 10 / 15 -
#282Drie verschillende hoge vazen van kleurloos glas.
Trois vases hauts différents en verre incolore.No longer availableDim. h: 45 - 70 cmEstimate: € 15 / 20 -
"Nature morte florale". Huile à bord. Signé 'Guillaume'.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
Goéland. Biscuit polychrome. Marqué et numéroté. Édition limitée. Petite blessure à la bouche, socle recollé.No longer availableDim. L. 50 cmEstimate: € 15 / 25 -
#75“Maskers”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
"Masques". Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 55 x 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#188Een stereo radio, type 42830. Schade aan het glas. 1963.
Une radio stéréo, type 42830. Dégât à la vitre. 1963.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#7Twee art deco vazen. Gemerkt Royal Dux & Quimper.
Deux vases art déco. Marqué Royal Dux & Quimper.No longer availableDim. h: 19 & 21 cmEstimate: € 35 / 40 -
#298Een Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine.No longer availableDim. 131 x 69 cmEstimate: € 30 / 60 -
#293“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#284“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Le dernier souper". Une sculpture en bois polychrome. Grenade, Espagne.No longer availableDim. 36 x 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#263Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#256“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#246Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
#239“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.