Lots
Showing 3801–3850 of 96318 results
#68
#441
Een lot van 11 vintage Chinees porseleinen sierborden in doos. Diverse ontwerpen en thema’s door Pao-Chai, Yuan Chun & Hsi-Feng, gemerkt Imperial Jingdezhen Porcelain.
#418
#417
Een coupe van kleurloos kristal met vergulde monturen.
#57
‘De gezanten van Mars’ en ‘De groene splinter’, Suske en Wiske. Blauwe reeks. Eerste edities 1956 en 1957. Beide geplastificeerd en loskomende kaft, De gezanten van Mars heeft een stempel op de eerste pagina.
#67
#63
Een vintage pop uit porselein, hout en kunststof. In de nek gemerkt. Made in Germany 2 1/2.
#58
#28
Een lot van 2 houten wandelstokken waarvan 1 met verzilverde kop.
#23
#408
Een Afrikaanse houtgesculpteerde graanschuur deur van de Dogon uit Mali.
An African wooden grainery door sculpted by the Dogon people from Mali.No longer availableDim. 51 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#17
Een Engels mahoniehouten schrijfkistje, lederen schrijfmat met accenten in goudverf en monogram op een parelmoeren plaatje. Sleuteltje ontbreekt.
#141
#33
Een lot van 3 oude postkaart boeken gevuld met oude postkaarten waaronder België, Belgisch Congo en vele andere landen.
#123Period: °1938
#61
Twee kristallen coupes op voet met vergulde versiering.
#53
Een klein vijfdelig klokstel van zwart marmer en messing met roze marmeren details, bestaande uit een pendule twee cassolettes en twee vierarmige kandelaars. Begin XXste eeuw.
#51
Een oude grammofoon in werkende staat, evenals een lot bakelieten platen van diverse auteurs, w.o. Will Ferdy, Romain De Coninck, De Ramblers, Frans Lamoen en vele anderen.
#43
#47
Een groot lot diverse religieuze afbeeldingen, triptieken, reliëfs enz. 7 stuks
#71
Een paar wandlampen van gelakt metaal.
#91
#21
Een oude draagbare radio met grote luidspreker. Omstreeks 1920-30.
#81
Een lot van 2 17de eeuwse boeken: F. Cats Koninglicke Harderin, Aspasia, Bly-Eyndigh-Spel; Amsterdamse Schouwburgh, 1656. & Vervolgh van de Nerderlabsche Oorloghen - 1626 - Door Pieter Bor Christeanzoon (met perkamenten hoes).
#556
#546
Een handgeknoopt oosters tapijt van wol. Made in Iran.
#536
Een handgeknoopt tapijt, made in Iran met geometrische motieven.
#526
Een handgeknoopt tapijt, blauwe rand met bloemen.
#516
Een handgeknoopt tapijt met geometrische motieven.
#436
Een handgeknoopte loper, made in Iran.
#426
Een handgeknoopte loper, rood- en blauwtinten met dierlijke motieven in de boord.
#506
Een klein handgeknoopt tapijt, overwegend blauw met dierlijke motieven.
#446
Een handgeknoopt tapijt, made in Iran.
#496
Een handgeknoopt tapijt, hoofdzakelijk rood, met bloemen in het decor.
#486
Een handgeknoopt tapijt, overwegend rood.
#476
#466
Een handgeknoopt tapijt in blauw, terracotta en ecru.
#456
Een handgeknoopt tapijt in aardetinten.
#416
Een handgeknoopt tapijt, overwegend blauw en roze kleuren.
#111
#121
#31
#41
Een antieke barometer met houten omkasting. Gemerkt in de wijzerplaat.
An antique barometer with a wooden casing. Marked on the dial.No longer availableDim. 86 cmEstimate: € 60 / 80 -
#48
#38
Een bruidskelk in kristal van Val Saint Lambert, blauw in de massa gekleurd.
#37
Een lot van drie verzilverd metalen stuks op warmhouders bestaande uit een samovar gemerkt Sheridan en twee koffie- of theepotten waarvan eveneens één gemerkt Sheridan, de tweede niet gemerkt.
A lot of three silver-plated metal pieces on warmers consisting of a samovar marked Sheridan and two coffee or tea pots, one also marked Sheridan, the second unmarked.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#3
#403
Een lot van 8 diverse cloisonné items, bestaande uit enkele miniatuur vaasjes, eitje, doosje, snuifflesje en miniatuur theesetje.
#8
Een groep ballerina’s in meerkleurig porselein, ca. 1950/60. Oekraïens gemerkt.
#7
Een groep in meerkleurig biscuit met de voorstelling van een tamme beer en 3 figuren.
A group in multicolored biscuit depicting a tamed bear and 3 figures.No longer availableDim. h 20 x l 24 cmEstimate: € 30 / 50