Lots
Showing 39301–39350 of 107931 results
#522Period: 1898 - 1995“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1980.
#512Period: 1926 - 2006“Vrouw met lotus”. Een kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd 2/99 buiten de plaat.
#229“De boetvaardige Maria Magdalena” Olieverf op doek. Kopie naar het werk van Pompeo Batoni. Gesigneerd.
#234Period: 1846 - 1889“Meisje bij oude man met rozenkrans”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#592“Franciscus van Assisi”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
“François d'Assise”. Une peinture églomisée. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage fluvial". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 cm x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#129“Haan en kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele zeer kleine perforaties.
#599Period: 1926 - 2001“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#384Period: 1861-1929“Korte Ridderstraat met kathedraal in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#304Period: 1884 - 1945“Vluchten”; “Waarheen?” & “Christus aan het kruis”. Drie litho’s, gedrukt bij Kotting te Amsterdam. Door de kunstenaar gesigneerd buiten de plaat.
#589“Study for still life”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening en datum 1961 op de verso.
"Etude pour la nature morte". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1961 au verso.No longer availableDim. 32,5 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#624“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#232Een paar kleine butlerspiegels in verguld houten lijst.
#242“Zicht op de hoogbrug te Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du haut pont de Malines". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 cm x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#602Period: 1913 - ?“Polder Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1930.
#244“Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#249Period: 1877 - 1955“Wandelpad naast het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#334Elsa Courtois. Een houtsnede op papier.
#324Period: 1910 - 2006“Oude abdijpoort (Ninove)’. Een ets. gesigneerd en gedateerd 1/50 buiten de plaat.
#292Period: 1893 - 1972“Zeilboten aan de waterkant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voiliers au bord de l'eau". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 cm x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#594Period: Brussel 1896 - Brugge 1977“Moeder met kind”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
#124Period: 1884 - 1945“De misviering”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrameerd en gedateerd “XVIII”.
#114Period: 1884 - 1945“Goed gezelschap”. Een inkttekening op papier”. Gemonogrameerd en gedateerd “XII”.
#104Een paar ovale portretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd april 1893.
#154“Volksfeest”. Olieverf op paneel. Vrij recent geparketteerd, maar drie afzonderlijke planken zichtbaar. Toegeschreven op basis van monogram D.T. rechtsonder.
#629“Marine”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Paul Permeke.
"Marine". Huile sur toile. Attribué à Paul Permeke.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#252“Zeilboot bij de pier”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd
"Voilier à quai". Huile sur toile marouflée. SignéeNo longer availableDim. 30 cm x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#254“Vrouwenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#302Period: 1910 - 2006“St. Margaretastraat - Begijnhof Lier”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 22/100 buiten de plaat.
"St. Margaretastraat - Béguinage Lierre». Une gravure. Signée et numérotée 22/100 hors planche.No longer availableDim. 22 cm x 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#29Period: 1912 - 1987“Zicht op de Kathedraal vanop de Suikerrui”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 144/350 buiten de plaat.
#389“Abstract landschap”. Pastel op board. In de stijl van André Lhote.
#622“Rode Driehoek.” Gouache op papier. Draagt monogram.
"Triangle rouge". Gouache sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#32Period: 1887 - 1962“Minuit au bouge”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
#172“De aanbidding van de herders”. Olieverf op koper. Gedateerd f. 1616.
#34Period: 1870 - 1947“Lezende boer”. Olieverf op doek. zonder signatuur, met toeschrijving.
#342“Bonifaciusbrug te Brugge” & “Haven van Zeebrugge”. Twee kleurenetsen. Beide gesigneerd en genummerd op 500 exemplaren buiten de plaat.
#282Period: 1913 - 1990“Molen in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#279Period: 1892 - 1953“Molen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#284“Herfst in Park Den Brandt, Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
#152Period: 1889-1961“Stilleven met spreeuwen in trompe-l’oeil”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#259“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
#269“Hooischoven bij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Des meules de foin à la ferme ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#264Period: 1888-1975“Fruitboom in bloei op het erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#272“Polderlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
"Paysage des polders". Huile sur toile. Signée eet datée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 160 -
#39“Vrolijk gezelschap in een interieur”. Olieverf op paneel.
#19Period: 1885 - 1973“Landbouwer”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
"Agriculteur". Un dessin au lavis Signé.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 25 / 40