Lots
Showing 40351–40400 of 107931 results
#119“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#132“Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.
"Vue de Capri". Une aquarelle sur papier. Datée.No longer availableDim. 27 cm x 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#131“Winters zicht met taverne bij het ijs”. Olieverf op paneel.
"Vue d'hiver avec taverne au bord de la rivière gelée". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 45 / 65 -
"Portrait d'un vieil homme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 35 / 50 -
#128“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#124“Schip op sleep”. Olieverf op doek.
"Navire en remorque". Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#123Een paar reproducties op board.
Une paire de reproductions sur carton.No longer availableDim. 36 x 48 cm (kader)Estimate: € 25 / 35 -
#121“Nora Creina” & “Eveleen”. Een paar gravures door Finden.
« Nora Creina » et « Eveleen ». Une paire de gravures de Finden.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#120Een wassen Madonna met kind naar Hans Memling. In lichtbak.
Vierge à l'enfant en cire d'après Hans Memling. En caisson lumineux.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
"Les chantiers d'Anvers sous Napoléon Ier, 1804". Une gravure d'après une oeuvre de Hendrik Schaefels par Michiels.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 25 / 35 -
"Le Christ apparaît aux naufragés en détresse." Fusain sur papier. Signé et daté '27.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
"Vue du village au bord de l'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#107Een reproductie van een oude gravure met zicht op de rede van Antwerpen.
Reproduction d'une gravure ancienne avec vue sur la rade d'Anvers.No longer availableDim. 152 x 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#104“Een ballerina”. Een afdruk van een aquarel op papier.
"Une ballerine". Une reproduction d'une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 92 cm x 62 cmEstimate: € 30 / 35 -
#102“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#80Period: 1913 - 1995“Vrouwelijk naakt”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1973.
"Nu féminin". Une gravure. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 67 cm x 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
Conception immaculée. Une reproduction d'après l'oeuvre de Bartolomé Esteban Murillo.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#216“Red de otter”. Een offsetdruk. Gesigneerd, gedateerd 1987 en genummerd 57/200 buiten de plaat.
Sauvez la loutre. Une estampe en offset. Signée, datée 1987 et numérotée 57/200 hors planche.No longer availableDim. 61 x 44,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#179“Boom van het leven”. Een inkttekening op papier”. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
Arbre de vie. Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté '84.No longer availableDim. 34 x 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
Une paire de porte-menu en biscuit polychrome se présentant comme des vases soliflores. Dommages aux bords.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
Lot de faïences, composé d'une assiette, d'un bassin à raser et de deux plats début XIXème (un restauré et un fêlé).No longer availableDim. Ø: 25 - 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#56“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
« Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#48Een paar fotokaders, waarbij één zilver- en één goudkleurig.
Une paire de cadres photo, un argenté et un doré.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
Deux différentes tasses avec soucoupes en porcelaine de Bruxelles ou de Paris aux motifs multicolores et dorés. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#42Drie vazen van biscuit versierd met bloemenmotief, waarvan één met een oor. Onderaan gemerkt Kaiser.
Trois vases en biscuit décorés d'un motif floral dont un avec une anse. Marqué Kaiser en bas.No longer availableDim. h: 14 - 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
Lot de verrerie, composé d'une carafe avec coupelle gris fumé, d'une carafe en cristal gris fumé, d'une carafe en verre de Boom, d'une carafe bleue à col argenté et d'un vase italien multicolore.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#34Een rechthoekige designvaas met groen glazuur.
Un vase design rectangulaire avec glaçure verte.No longer availableDim. h: 38,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
Un légumier, un sucrier et un pot à lait en métal argenté.No longer availableDim. h: 7 & 11 cmEstimate: € 20 / 25 -
#29Een vaas van geslepen rood en kleurloos kristal.
Vase en cristal taillé rouge et incolore.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#28Een bol vaasje van meerkleurig Muranoglas.
Un vase sphérique en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
Une figurine de gazelle en bois, décorée de surfaces en verre, miroirs en partie argentés.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#19Een koperen cachepot met cloisonnée decor.
Un cache-pot en cuivre à décor cloisonné.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#652Period: 1947 - 1989“La Foule”. Een kleuren ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
#644Period: °1940“Straatfeest”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
#409“Personages bij een boom en zonnebloemen”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 2005. Azië.
"Personnages près d'un arbre et de tournesols". Pastels sur papier. Illisiblement signé et daté 2005. Asie.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 75 / 100 -
#612“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
#632Period: 1903 - 1983“Schaapherder met zijn kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes.
#4“Madonna met kind”. Een studie, potlood en pastel op papier. Gesigneerd.
#142“Allegorie op de wetenschap en de kunsten”. Olieverf op doek. Hollandse school, XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
#259“Bedevaart in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Busschots Leon. Gedateerd op de verso 1974.
#139“Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.
#112Period: Gentbrugge 1890-1981“Winters zicht op de molen van Latem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#662Period: °1931“Bali”. Een houtsnede. Proefdruk, gesigneerd buiten de plaat.
#54Een reeks van vier handgeschilderde officiers in profiel. Olieverf op paneel.
Une série de six gravures anciennes représentant des apôtres. À Anthony Van Dyck.No longer availableDim. 17 cm x 11,5 cmEstimate: € 120 / 140