Lots

Showing 401–450 of 108776 results

  • #70

    Een paar geelgouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    A pair of yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.40 ct. and rubies totaling approximately 0.60 ct.
    Dim. 3,53 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #90

    Een zilveren broche met de achterkant van 14 kt geelgoud bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A silver brooch with a 14k yellow gold back set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.
    Dim. 10,43 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #156
    Lucas Meersman
    Period: °1938 - ....

    Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.

    A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed.
    Dim. 33 x 89 x 89 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #99

    ‘Zicht op Antwerpen vanaf linkeroever’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werk, niet getekend.

    'View of Antwerp from the left bank', oil on canvas. A post-impressionist piece, not signed.
    Dim. 54/73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Philippe Henri Noyer
    Period: 1917-1985

    ‘Lady Libellula’, een kleurenlithografie. Getekend Ph. Noyer, niet genummerd.

    Dim. 72/105
    Estimate: € 80 / 120
  • #232

    ‘Parktuin’, gouache op papier. Getekend Victor Charreton.

    'Park garden', gouache on paper. Signed by Victor Charreton.
    Dim. 23/29 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #252

    ‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.

    'Heidezicht', oil on panel. An impressionistic piece, signed on the back 'Pennings'.
    Dim. 24/28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #222

    ‘Oude gewelven’, olieverf op paneel. Getekend D. Cox.

    'Old Vaults', oil on panel. Signed D. Cox.
    Dim. 37/27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #132

    ‘Stilleven met abrikozen’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje getekend Fantin ‘71.

    'Still life with apricots', oil on panel. An impressionistic piece signed Fantin '71.
    Dim. 22/29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #262
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Weidelandschap met beek’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    'Rural landscape with stream', oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Dim. 19/25 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #264
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Duinenzicht’, olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    'Duinenzicht', oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Dim. 25/35 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #289

    ‘Bergmeer met zeilschepen’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw, onleesbaar getekend.

    'Mountain lake with sailing ships', oil on canvas. From the 19th century, signed illegibly.
    Dim. 26/36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #269
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘Marine’, olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.

    'Marine', oil on panel. Signed L. Jordaens.
    Dim. 38/43 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #254

    ‘Twee odalisken’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, getekend Mahut.

    'Two odalisques', oil on panel. After the 19th century, signed Mahut.
    Dim. 20/25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #559
    Jean Kirsch

    “Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.

    "Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962.
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #274
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Parklandschap met twee personages’, een impressionistische olieverfstudie op paneel. Getekend A. De Laet.

    ‘Park landscape with two figures’, an impressionistic oil study on panel. Signed A. De Laet.
    Dim. 27/37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #212
    Edmond Verstraeten

    ‘Sneeuwlandschap met hooimijten’, krijttekening op papier. Gemonogrameerd E. V.

    'Snowscape with Haystacks', chalk drawing on paper. Monogrammed E. V.
    Dim. 24/34 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #259
    Felicien Rops

    ‘Oude vrouw aan de kachel’, een monochrome ets. Getekend binnen de plaat, Félicien Rops.

    ‘Old Woman by the Stove’, a monochrome etching. Signed within the plate, Félicien Rops.
    Dim. 19/16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #582
    Giorgio De Chirico
    Period: 1888 - 1978

    “Manichino”, een serigrafie op koper, gesigneerd en met certificaat.

    "Manichino", a serigraphy on copper, signed and with certificate.
    Dim. 33 x 24.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #422

    ‘Staand naakt’, olieverf op schilderspaneel. Een abstract impressionistisch werk, getekend Bach ‘90. Met op de achterkant een niet geverifiëerde toewijzing aan Elvira Bach, 1990.

    'Standing nude', oil on panel. An abstract impressionist piece, signed Bach '90. With an unverified attribution to Elvira Bach, 1990, on the back.
    Dim. 33/23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #152

    Een lot van 27 mangane bijbeltegels, Nederlands, 18/19e eeuw.

    A lot of 27 manganese Bible tiles, Dutch, 18/19th century.
    Dim. 12.5 x 12.5 cm (tegel)
    Estimate: € 300 / 400
  • #74
    E. Naets

    Portret van Aloïs De Laet, krijttekening op papier. Getekend E. Naets, leerling van Aloïs De Laet.

    Portrait of Aloïs De Laet, chalk drawing on paper. Signed by E. Naets, student of Aloïs De Laet.
    Dim. 48/38 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #279
    Tilla Van Hees

    Portret van Aloïs De Laet, olieverf op schilderspaneel. Getekend Tilla Van Hees. Tilla Van Hees leerde schilderen in het atelier van Aloïs De Laet.

    Portrait of Aloïs De Laet, oil on panel. Signed by Tilla Van Hees. Tilla Van Hees learned to paint in the studio of Aloïs De Laet.
    Dim. 53/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Alfred Pietercelie
    Period: 1879 - 1955

    ‘Soir de Pluie, Holleke Linkebeek’, olieverf op doek. Getekend A. Pietercelie, 1935. Titel op de achterkant.

    'Evening Rain, Holleke Linkebeek', oil on canvas. Signed A. Pietercelie, 1935. Title on the back.
    Dim. 38/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #139
    Victor De Groux
    Period: 1895 - 1973

    “Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.

    "Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux.
    Dim. 33x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #349
    Yvonne Reper
    Period: 1908- 1964

    “Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.

    "Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper.
    Dim. 35 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #584

    ‘Dansende mensen in het bos’, olieverf op paneel. Getekend A. Veaniers?

    'Dancing people in the forest', oil on panel. Signed A. Veaniers?
    Dim. 40/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #334

    Een reclamespiegel in art deco stijl. Grandin.

    A advertising mirror in art deco style. Grandin.
    Dim. 63 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #352
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    ‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.

    "American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54.
    Dim. 26/37 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #119
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.

    "Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen.
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #39

    ‘Portret van een man met snor’, olieverf op doek. Medio 1900, niet getekend.

    'Portrait of a man with a mustache', oil on canvas. circa 1900, unsigned.
    Dim. 46/36 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #302
    Bernard Charoy
    Period: 1931 - 2024

    “Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.

    Dim. 45 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #72
    Ton Van Der Salm

    “Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.

    "Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    F. Leys

    “Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.

    "Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed.
    Dim. 53 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #282

    “Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.

    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #134
    Louis Royon
    Period: 1882 - 1968

    “Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.

    "Albertville - remonte l’escaut" a painting, oil on canvas, signed on front and back, titled and dated 1947.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #309
    Jef Eliaers

    “Stadszicht, Antwerpen 1861”, een ingekleurde lithografie, gesigneerd en getiteld in potlood.

    "Cityscape, Antwerp 1861", a colored lithograph, signed and titled in pencil.
    Dim. 53 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #69
    Jozef De Bruyn
    Period: 1914 - 1999

    “Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life", a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 60 x 75 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #64
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Heidezicht met kudde schapen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Heath view with flock of sheep", a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #34
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Stilleven met druiven en fazant”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with grapes and pheasant", a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 65 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #342
    Pat Andrea
    Period: 1942 - ....

    “Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.

    Dim. 54 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #112

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op paneel. Getekend J. Binand.

    ‘Flower vase’, oil on panel. Signed J. Binand.
    Dim. 73/59 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #44
    Juul De Bruyne

    “Hoevezicht bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Howeview at Dusk", a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 59 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #62
    Herman Verbaere
    Period: 1906 - 1993

    “Zicht op de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1950.

    "View of the Leie," a painting, oil on canvas, signed and dated 1950.
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #84

    ‘Stadszicht met brug’, olieverf op doek. Gesigneerd. Met certificaat achteraan.

    ‘Cityscape with Bridge’, oil on canvas. Signed. Certificate on the back.
    Dim. 60/90 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #49
    Julien Célos
    Period: 1884-1953

    “Stadsgezichten”. Triptiek met drie kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat Julien Célos.

    "Cityscapes". Triptych with three color etchings. Signed outside the plate Julien Célos.
    Dim. 34/37 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #314

    Een spiegel met messing kader in Louis XV stijl.

    A mirror with a brass frame in the Louis XV style.
    Dim. 101 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #312

    Een spiegel in vergulde kader gedecoreerd met een strik en rozen.

    A mirror in a gilded frame decorated with a bow and roses.
    Dim. 92 x 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #24

    Een spiegel in vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd.

    A mirror in a gilt plastic frame, richly decorated.
    Dim. 84 x 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #22

    Een ovalen spiegel in een houten kader met grote strik.

    An oval mirror in a wooden frame with a large bow.
    Dim. 119 x 64 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • …
  • 2,174
  • 2,175
  • 2,176
  • →