Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 45451–45500 of 108442 results

  • #675

    Een lot van tien apothekerspotten van amberkleurig glas.

    Un lot de dix pots de pharmacie en verre ambré.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #198

    Een 46-delig kristallen glasservies. (2 waterglazen ontbreken).

    Un ensemble de 46 verres en cristal. (2 verres à eau manquent).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #201
    Jäger, Eisenberg

    Een serviesje van Duits porselein met Saksisch decor, bestaande uit twee maal zes kopjes met ondertasjes, een theepot, suikerpot, melkpotje, een boterpot, zes bordjes en een schaaltje met zes eierdopjes. Onderaan gemerkt.

    Un service en porcelaine allemande à décor saxon, composé de deux fois six tasses avec soucoupes, une théière, un sucrier, un pot à lait, un beurrier, six assiettes et un bol avec six coquetiers. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #141
    Val Saint Lambert

    Een reeks van zes glazen van geslepen kristal met kelken in verschillende kleuren. met bijbehorende karaf. Gemerkt.

    Un ensemble de six verres en cristal taillé avec des calices de différentes couleurs. Avec carafe assortie. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #655

    Een reeks van vijf aardewerken hoornvazen met blauw op witte decors.

    Une série de cinq vases en corne de faïence à décors bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #203

    “Napoleon” & “Generaal”. Een paar beeldjes van meerkleurig Frans porselein. Napoleon hersteld aan het hoofd.

    Napoléon & Général. Une paire de figurines en porcelaine française multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #405

    Een lot van drie stuks geslepen en gekleurd Boheems kristal (barstje aan binnenrand), bestaande ut een bol vaasje, een karaf en een wijnglas.

    Lot de trois cristal de Bohême taillé et coloré (craquelure sur le bord intérieur), composé d'un vase bombé, d'une carafe et d'un verre à vin.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #208

    Eetservies van Duits wit porselein met verguld randje. Omstreeks 1945, bezette zone. Compleet voor 12 personen (1 schoteltje manco.)

    Service à manger en porcelaine blanche allemande avec tranche dorée. Vers 1945, zone occupée. Complet pour 12 personnes (1 soucoupe manquante.)
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #207

    Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf champagnefluiten (één met schilfer), twaalf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en zes borrelglaasjes (één met barstje).

    Un ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de onze flûtes à champagne (une avec éclat), douze verres à eau, douze verres à vin rouge, onze verres à vin blanc et six verres à liqueur (un avec cheveu).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #610

    Een verzwaarde tinnen (?) lampenvoet in de vorm van een vrouw met een kruik.

    Un pied de lampe lesté en étain (?) en forme de femme avec une cruche.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #583

    Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een beeldje van een zittend naakt en twee maskertjes.

    Un lot de sculptures asiatiques, composé d'une statuette d'un nu assis et de deux masques.
    No longer available
    Dim. h: 18, 26 & 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #587

    Twee messingen tabaksdozen. XVIIIe/ XIXe eeuw.

    Deux boites à tabac en laiton. XVIIIe/XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 11,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #213

    Een fijn gesneden ivoren Corpus Christi.

    Un Corpus Christi en ivoire finement sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #588

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Tijdperk Napoleon III. Gemerkt.

    Un service à café et thé quatre pièces en métal argenté. Epoque Napoléon III. Avec poinçon.
    No longer available
    Estimate: € 65 / 85
  • #217

    Een lot van vijf verschillende kruisbeelden, waarbij één van zamak, één van tin, één van gepolychromeerd metaal/ kunststof, één smeedijzeren en één gebeeldhouwd houten.

    Un lot de cinq crucifix différents, un en alliage de zinc, un en étain, un en métal polychrome/plastique, un en fer forgé et un en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #395

    Een paar gepatineerde houten kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.

    Paire de bougeoirs en bois patiné. Epoque Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #218

    Een lot van zestien pijpen in diverse materialen en uitvoeringen. Bijgevoegd twee uitgestoken pijpenrekjes, waarbij één antiek met een leeuwenkop.

    Un lot de seize pipes dans divers matériaux et designs. Ajout de deux porte-pipes allongés, dont l'un est antique avec une tête de lion.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #693

    Een lot antiek rood koper, bestaande uit een kruik, een ganzeneidop en drie theepotten/ waterketels.

    Un lot de cuivre rouge antique, composé d'un pichet, d'un coquetier d’œuf d'oie et de trois théières/bouilloires.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #597
    Van der Straten

    Een vrouwenbuste van bruingepatineerd zamak op sokkel van onyx. Begin XXe eeuw.

    Buste de femme en zamac à patine brune sur socle en onyx. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #591

    Een Chinees porseleinen dekseldoos met meerkleurig bloemendecor.

    Boîte à couvercle en porcelaine de Chine à décor floral multicolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #360

    “Koppel met druiven en een vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen groepje, gemonteerd op een messingen lampenvoet.

    Couple avec raisins et un oiseau. Un groupe en porcelaine multicolore, monté sur un pied de lampe en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm (groepje)
    Estimate: € 40 / 60
  • #410
    Lladro

    “Geisha met bloesem”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    Geisha à la fleur. Une figurine en porcelaine espagnole multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #598

    Een paar appelvormige dekselpotjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.

    Une paire de pots en porcelaine de Chine à couvercle en forme de pomme à décor multicolore de fleurs et de papillons. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #400

    Een penseelkoker met inktpot van geciseleerd messing. Arabisch werk. Dekseltje manco.

    Un étui à pinceaux avec encrier en laiton martelé. Travail arabe. Couverture manquante.
    No longer available
    Dim. l: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #390

    “Hi. Maria Mutter Jesu, bitte für uns”. Een marmeren bas-reliëf.

    “HI. Maria Mutter Jesu, bitte für uns”. Bas relief en marbre.
    No longer available
    Dim. 23 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    Een vaas van Chinees porselein met een decor van kinderen aan een pruimenboom en met hertenkoppen als handvatten. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Chine à décor d'enfants sur un prunier et avec des têtes de cerf en guise d'anses. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #503

    Een kraagvaas van Imariporselein met decor van personages in uitsparingen in een achtergrond van pioenen en vlinders. XIXe eeuw. Met oude Franse verkoopssticker op de onderkant.

    Vase à col en porcelaine Imari à personnages en découpes sur fond de pivoines et papillons. XIXème siècle. Avec ancien autocollant de vente français sur le fond.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #491

    Een kalebasvaas van Imariporselein met decor van bloemen en vogels in geometrische uitsparingen. XIXe eeuw.

    Vase calebasse en porcelaine Imari à décor de fleurs et oiseaux en découpes géométriques. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #380

    Drie stuks gekleurd glaswerk, bestaande uit een schenkkan, een bonbonschaaltje op voet en een blauwe coupe op voet met verguld decor.

    Trois pièces de verrerie colorée, composées d'une cruche, d'un plat à bonbon sur pied et d'une coupe bleue sur pied à décor doré.
    No longer available
    Dim. h: 22 - 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #680

    Twee verschillende opaalglazen olielampen.

    Deux lampes à huile en opaline différentes.
    No longer available
    Dim. h: 53 & 60 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #370

    Een verzilverd metalen koffie- en theestel op dienblad van Wiskemann.

    Un service à café et thé en métal argenté sur plateau par Wiskemann.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #630

    Een siervaas van meerkleurig en verguld Frans porselein met handvatten in de vorm van zwanenhalzen. Bijgevoegd een Chinees gemberpotje op messingen voet. (gerestaureerd).

    Un vase décoratif en porcelaine française multicolore et dorée avec des anses en col de cygne. Inclus est un pot de gingembre chinois sur une base en laiton. (restauré).
    No longer available
    Dim. h: 29,5 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #601
    Nimy

    Twee verschillende schenkkannen van meerkleurig aardewerk, versierd met dieren. Eén gemerkt onderaan.

    Deux pichets différents en faïence multicolore, décorés d'animaux. L'un marqué au fond.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #645
    Goebel, Germany

    “Bruder’. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 95. Onderaan gemerkt.

    Bruder. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 95. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #640
    Goebel, Germany

    Een lampenvoetje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Kleine schilfer aan een haarlokje.

    Un pied de lampe en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué. Petit éclat sur une mèche de cheveux.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    “Jonge atleet”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Achteraan gesigneerd.

    Jeune athlète. Une statue en plâtre patiné. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #603

    Een gebeeldhouwde houten Boeddha.

    Un Bouddha en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #650

    Een handgemaakte vaas van Italiaans groen glas.

    Un vase en verre vert italien fait à la main.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #351
    H. Bequet, Quaregnon

    Een paar reigers van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.

    Une paire de hérons multicolores en poterie. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #670

    Een art deco asbak/ vide-poche van wit crackleware, getooid met een ijsbeer.

    Un cendrier/vide-poche art déco en craquelé blanc, à décor d'un ours polaire.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #691

    Een presse-papiers en een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal, waarbij de vaas gemerkt van Val St. Lambert.

    Un presse-papier et un vase en cristal taillé incolore et vert, le vase marqué Val St. Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #660

    Een lot van twee XIXe eeuwse koekenplanken en één plank met uitgestoken decor en gedateerd 1831.

    Lot de deux planches en biscuit XIXème et une frise à décor sculpté et datée 1831.
    No longer available
    Dim. 60 x 8; 60x 10,5 & 80,5 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #607

    Een ronde bronzen plaquette met voorstelling van het hoofd van Christus met de doornkroon. Achteraan gesigneerd ‘S. Norca’.

    Une plaque ronde en bronze représentant la tête du Christ avec la couronne d'épines. Signée 'S. Norca' au dos.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #620

    Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een kleine console met lampje, een beeldje van Don Quichotte, een graanmaat en de basis van een XVIIIe eeuws kruisbeeld.

    Un lot de gravures, composé d'une petite console avec lampe, une statuette de Don Quichotte, une mesure à grain et la base d'un crucifix du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #608

    Een antiek glazen kruikje, versierd met een bebaard mannenhoofd van terracotta.

    Une cruche en verre antique, décorée d'une tête d'homme barbu en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #593

    Een paar bronzen cassolettes in Napoleon III-stijl, versierd met vogels, bloemenguirlandes, engeltjes en met leeuwenpootjes onder de marmeren sokkel.

    Paire de cassolettes en bronze de style Napoléon III, à décor d'oiseaux, guirlandes florales, angelots et pieds de lion sous le socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #501

    Een paar zeshoekige balustervazen van Chinees porselein met diverse landschapsdecors in uitsparingen op achtergrond van bloemen, vruchten en vlinders.

    Paire de vases balustres hexagonaux en porcelaine de Chine à décors de paysages variés en retrait sur fond de fleurs, fruits et papillons.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #227
    Armes et cycles manufacture française St-Etienne

    Een verguld messingen schouwpendule, rijkelijk versierd met barokke elementen. Met sleutel.

    Une pendule de cheminée en laiton doré, richement décorée d'éléments baroques. Avec clé.
    No longer available
    Dim. 56 x 33 x 20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #138

    “Paarden”. Een groep van gepatineerd zamak op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.

    Chevaux. Un groupe de zamak patiné sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #137

    Een grote schaal van meerkleurig Italiaans aardewerk, versierd met eendjes.

    Un grand bol en poterie italienne multicolore, décoré de canards.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 907
  • 908
  • 909
  • 910
  • 911
  • 912
  • 913
  • …
  • 2,167
  • 2,168
  • 2,169
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More