Lots
Showing 46851–46900 of 108442 results
#309Period: 1896-1965“De denker”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 2/75 buiten de plaat.
#682Period: 1910 - 2006“Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Etsen. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd resp. 71/150 en 22/100. Evenals twee etsen met paarden in één lijst: “Rust” en “In de schaduw” (12 x 14 cm), buiten de plaat gesigneerd.
“Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Eau-forte. En dehors de la planche signée et numérotée 71/150 et 22/100. Ainsi que deux eaux-fortes avec chevaux dans un seul cadre : « Repos » et « À l'ombre » (12 x 14 cm), signées à l'extérieur de la planche.No longer availableEstimate: € 120 / 230 -
#419“Portret van Moshe Dayan”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#409“Portret van Frank Zappa”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#402“Dorpszicht door het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du village à travers la forêt. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 47 cmEstimate: € 80 / 100 -
#599“De pijprokers”. “De brief”. Twee olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd. XIXe eeuw.
Les fumeurs de pipe. La lettre. Deux peintures à l'huile sur panneau. Les deux signées. XIXème siècle.No longer availableDim. 21 x 27,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#589Period: 1910 - 1984“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1932.
#622“Romantisch landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan. XIXe eeuw.
#262Een wandspiegel met vergulde rand. Louis XV motief.
#254“De kleine roker”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met restauratieverslag.
#242“Hoeve met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#252“Zeezicht op golfbreker te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#264“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Herdoekt.
#274“Stilleven met radijzen en appels.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux radis et pommes. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#289“Zeilschip op volle zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#279“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#449Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.
#519“Sophia Loren”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 24-02-2015. Met certificaat.
#499Period: °1937“De kus”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.
#249“Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#512Period: 1908 - 1983“Réflets sur l’étang”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Op de verso gedateerd 1975 en met dédicace.
Réflets sur l'étang. Huile sur panneau. Signé. Daté 1975 au dos et avec dédicace.No longer availableDim. 60 x 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#269Period: 1909 - 1988“Stileven met pioenen in Delftse vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux pivoines dans un vase de Delft. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 70 / 100 -
#472“Stilleven met brood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#244“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#132“Havenzicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#432Period: °1949“Zittende vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#431Period: °1949“Twee vrouwen”. Aquarel op papier. Sporen van handtekening.
#430Period: °1949“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#429Period: °1949“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#259Period: 1918-“Hoeve aan het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#579“Zicht op Masseller - Groot Luxemburg.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#119“Boerin in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#74“Dreef aan het water.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Allée boisée au bord de l'eau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#284“Portret van ABBA-zangeres Agnetha”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd Parijs ‘77.
#282“Meisje”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
#695Dertien boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
#406“Ik en De Witte”. Eerste genummerde uitgave met opdracht. Ed. Standaard Boekhandel, Antwerpen 1960.
“Ik en De Witte”. Première édition numérotée avec dédicace. Ed. Standaard Boekhandel, Anvers 1960.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#640Een map met 8 reproducties van werken door Rik Wauters. Evenals een aantal prenten en tekeningen, een kalender van Frans Van Immerseel (1991), een aantal prenten met tekst over de geallieerden in W.O. II. Een catalogus van Goebel. Bovendien een mooi fotoboek over Holywoodsterren, uitgegeven in de jaren zeventig.
Une farde avec 8 reproductions d'œuvres de Rik Wauters. En plus de quelques estampes et dessins, un calendrier de Frans Van Immerseel (1991), quelques estampes avec texte sur les Alliés en La Seconde Guerre mondiale. Un catalogue de Goebel et un magnifique livre de photos sur les stars d'Holywood, publié dans les années 1970.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#292Een lot van zeven kammen/ haarspelden van been/ schildpad/ kunststof, een aantal antieke haarspelden, waarvan drie met natuurparels, een scheermes en een avondtasje.
#613Elf boeken. R. Van Roosbroeck. “Willem de Zwijger”. Mercatorfonds 1974. B. Claessens-J. Rousseau. “Onze Bruegel”. Mercatorfonds 1969. J. Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Mercatorfonds 1972. Jean Lejeune. “Liège, de la Principauté à la Métropole”. Mercatorfonds 1967 (met kaart). M. Bruwier-P. Eeckhout-J. Bosmant. “Gemeentelijke Kunstschatten. Vijftig Schilderijen”. Ed. Arcade 1960. H. Gerson. “Rembrandt Paintings”. Artabras, Harrison House New York 1985. En (..)
Onze livres. R. Van Roosbroeck. Willem de Zwijger. Mercatorfonds 1974. B. Claessens-J. Rousseau. Notre Bruegel. Mercatorfonds 1969. J. Szablowski. Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie. Fonds Mercator 1972. Jean Lejeune. LiègeNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#342“Livre d’or de la Résistance Belge”. Les éditions Leclerq, Bruxelles.
#664Vier boeken m.b.t. Paul Delvaux. Mira Jacob, “Paul Delvaux, Graphic Work”. Ed. Rizzoli, New York 1976 (geen omslag, geen plaat). Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (geen omslag). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (Duitse versie). Idem (Franse versie, zonder omslag).
Quatre livres sur Paul Delvaux. Mira Jacob, Paul Delvaux, Graphic Work”. Ed. Rizzoli, New York 1976 (pas de jaquette, pas de planche). Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (sans jaquette). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (version allemande). Idem (version françaie sans jaquette).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#121Een marmeren vrouwenbuste van A. Carli.
Un buste en marbre de A. Carli.No longer availableDim. 39 X 37 cmEstimate: € 100 / 140