Lots

Showing 4651–4700 of 108776 results

  • #306

    Een rond houten lavobomeubeltje met messing kom, kan en zeepbakje.

    A round wooden washstand cabinet with brass bowl, jug, and soap dish.
    Dim. h 77 x ØØ 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #56

    Een kleine secretaire in Georgian stijl in 2 delen.

    A small secretary in Georgian style in 2 parts.
    Dim. 77 x 65 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #26

    Een vintage stalen brandkast geschilderd in trompe l’oeil met 2 sleutels en 2 handvatten.

    A vintage steel safe with 2 keys and 2 handles.
    Dim. 60 x 48 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #276

    Een elegante ovale houten salontafel met opstaande rand.

    An elegant oval wooden coffee table with raised edges.
    Dim. 47 x 90 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #117

    Een paar klassieke tafellampen, elk gedragen door drie dansende putti van biscuit. Met delen van glas en messing.

    A pair of classical table lamps, each supported by three dancing putti in biscuit, with glass and brass elements.
    Dim. Hoogte 91 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #296

    Een ovale koperen paraplubak in Dinanderie met huiselijk tafereel aan de haard.

    An oval brass umbrella stand in Dinanterie with a domestic scene by the fireplace.
    Dim. 55 x 46 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #41
    Capodimonte

    “Schommelende edeldame”, een beeld uvan veelkleurig porselein.

    "Swinging noble lady," a sculpture in Capo Di Monte porcelain.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #318

    Een borrelsetje bestaande uit een karaf en zes glaasjes. Op een verzilverd dienblad.

    A liquor set consisting of a decanter and six glasses. On a silver-plated tray.
    Dim. H 23, B 25, D 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #291

    Een 18e eeuwse kamerpot van lichtblauw Delfts aardewerk. Met randschade, niet gemerkt.

    An 18th-century chamber pot made of light blue Delft earthenware. With rim damage, unmarked.
    Dim. Hoogte 15, Ø22 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #328
    Gerold Porzellan

    “Elegant Dancer”, een porseleinen beeldje, art-deco, onderaan gemerkt.

    "Elegant Dancer", a porcelain figurine, art-deco style, marked at the bottom.
    Dim. h 15 x l 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #47

    Een adelaar van gesculpteerd hout op stenen sokkel. Eén vleugel is manco.

    An eagle carved in wood on a stone pedestal. One wing is missing.
    Dim. Hoogte 50 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #323

    Een houten Indisch koffertje met deksel, in de vorm van een liggende waterbuffel “Nandi”. Het Rijdier van “Lord Shiva”.

    A wooden Indian box with lid, shaped like a reclining water buffalo "Nandi". The steed of "Lord Shiva".
    Dim. H 20, B 32, D 13 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #576

    Een kersenkleurig bureau met neerklapbare zijden in Engelse stijl.

    A cherry-colored desk with drop leaves in English style.
    Dim. 72 x 86 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4

    Een spiegel in goudkleurige metalen barokke lijst.

    A mirror in a golden metal frame.
    Dim. 78 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #336

    Een Chinees kastje met 2 deuren en figuren in het decor.

    A Chinese cabinet with 2 doors and figures in the decoration.
    Dim. 72 x 61 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #256
    Arrben

    Een set van twee vergaderstoelen, gemerkt; Arrben Italy. Jaren 80 design.

    A pair of two conference chairs, marked; Arrben Italy. 1980s design.
    Dim. H 80, B 53, D 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #586

    Een gesigneerde Italiaanse porseleinen zuil met marmereffect, schilfer.

    A signed Italian porcelain column with marble effect, flaking.
    Dim. 79 x 26 x 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #326

    Een ladenkastje in marquetterie met 3 laden en koperen beslag.

    A small marquetry chest of drawers with 3 drawers and brass fittings.
    Dim. 73 x 33 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #266

    Een albasten zuil en vaas, verlicht in beide delen.

    An alabaster column and vase, illuminated in both parts.
    Dim. h 107 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #316

    Een Chinees kastje, groen met een decor van figuren en bloemen.

    A Chinese cabinet, green with a decoration of figures and flowers.
    Dim. 84 x 51 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #96

    Een ééndeurs buffet in marquetterie en marmeren blad met gebombeerde front. Napoléon III stijl.

    A chest of drawers in marquetry with a marble top and bombe front.
    Dim. 97 x 103 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #106

    Een vitrinekast in 2 delen met geschilderde bloemen versierd.

    A display cabinet in 2 parts with painted flowers.
    Dim. 189 x 84 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #539
    Emy

    “Boom in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1980.

    "Tree in Winter." Oil on canvas. Signed and dated 1980.
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #549
    Hans Peter Nagtegaal
    Period: °1944

    “Eursinge”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.

    "Eursinge". Oil on canvas. Signed and dated 1976.
    Dim. 45 x 0 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #569

    “Compositie in de geest van Rothco”. Olieverf op doek.

    "Composition in the spirit of Rothko". Oil on canvas.
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #559
    Wilbert

    “Hotel St.Michel”. Zwart-wit print op doek.

    "Hotel St.Michel". Black and white print on canvas.
    Dim. 54 x 645 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #284

    “Moeders en spelende kinderen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Mothers and playing children". Watercolor on paper. Signed.
    Dim. 28x 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #322

    “Jezus geeft de sleutels van de Kerk aan Petrus”. Barokke gravure naar P.P. Rubens

    "Jesus gives the keys of the Church to Peter." Baroque engraving after P.P. Rubens.
    Dim. 30 x 25.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #352

    “Compositie”. Litho. Onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1973 en E.A. buiten de plaat.

    "Composition". Lithograph. Indistinctly signed and dated 1973 with E.A. outside the plate.
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #354
    Sadeleer

    “Witte huizen bij het water”. Litho. Gesigneerd in de plaat.

    "White houses by the water". Lithograph. Signed in the plate.
    Dim. 31 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #349
    Edgard Farasyn

    ‘Rotskust’. Olieverfstudie op paneel. Getekend; Edg. Farsyn.

    ‘Rocky Coast’, oil paint study on panel. Signed; Edg. Farsyn.
    Dim. 24.5/32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #339
    Edgard Farasyn

    ‘Berken’. Olieverf op paneel. Getekend; Edg. Farsyn.

    ‘Birches’, oil on panel. Signed; Edg. Farsyn.
    Dim. 24.5/32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #264
    Ludo Laagland

    ‘Moeder en kind’, olieverf op paneel. Getekend; Ludo Laagland.

    'Mother and child', oil on panel. Signed; Ludo Laagland.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #219
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘Kleurrijk havenzicht’, ‘Zeilboten’ en ‘Heidelandschap’, een lot van drie olieverfschiderijen op paneel. Getekend L. Jordaens.

    'Colorful harbor view', 'Sailboats', and 'Heath landscape', a lot of three oil paintings on panel. Signed; L. Jordaens.
    Dim. 43/38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #92
    Leon Lommaert
    Period: 1904 - 1978

    “Portret van een oude schipper”. Olieverf op gemaroufleerd doek, Gesigneerd.

    "Portrait of an old skipper", a painting, oil on canvas, signed L Lommaert.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #134
    J. Tibois
    Period: 1838 - 1897

    ”Hollands zicht met bootjes”, een schilderij. Olieverf op paneel, gesigneerd en met naamplaatje J. Tibois, Ec. Holl. 1838-1897.

    "Dutch view with boats", a painting, oil on panel, signed and with nameplate J. Tibois, Ec Holl 1838-1897.
    Dim. 31 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #139

    ‘Koeien melken aan de waterkant’, olieverf op ovaal bolvormig paneel. Naar de 19e eeuw, getekend; Kuomil.

    ‘Milking cows by the waterside’, oil on oval convex panel. From the 19th century, signed; Kuomil.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #319
    Jan De Cooman

    ‘Sneeuw in Vlaanderen’, een monochrome ets. Getekend; Jan de Cooman, in opdracht van Valerius de Saedeleer. Nr. 222 uit een oplage van 250 exemplaren.

    'Snow in Flanders', a monochrome etching. Signed by Jan de Cooman, commissioned by Valerius de Saedeleer. Number 222 out of an edition of 250 copies.
    Dim. 42/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #374
    Walter Vernaere

    ‘Wetteren 1973’, aquarel. Getekend; Walter Verbaere.

    ‘Wetteren 1973’, watercolor. Signed; Walter Verbaere.
    Dim. 42/35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #442
    Paul Delvaux

    “Les oeillets (11.1979)” Litho op papier, E.A. Gesigneerd buiten de plaat.

    "The Carnations (11.1979)" Lithograph on paper, E.A. Signed outside the plate.
    Dim. 46 x 39 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #314
    Etienne Le Compte

    ‘Togo’, een zwart-wit tekening van twee zittende personen. Viltstift op papier. Gesigneerd.

    'Togo', a black and white drawing of two seated individuals. Felt-tip pen on paper. Signed.
    Dim. 49/31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #359
    Jack Godderis
    Period: 1916-1971

    ‘Stormweer’, abstract impressionistische studie. Olieverf op papier. Gesigneerd.

    'Stormy Weather', abstract impressionistic study. Oil on paper. Signed.
    Dim. 28/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #252
    Rémy De Pillecijn
    Period: 1920-1985

    ‘Winterlandschap’. Olieverf op paneel. Getekend Rémy De Pillecijn.

    'Winter landscape', oil on panel. Signed; Rémy De Pillecijn.
    Dim. 49/69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234
    Ed. Vereycken

    ‘Zomers natuurlandschap’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Summer Nature Landscape', oil on panel. Signed; Ed. Vereycken.
    Dim. 60/45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #344
    Ludo Laagland

    ‘Winterlandschap’. Olieverf op paneel. Getekend.

    'Winter Landscape', oil on panel. Signed; Ludo Laagland.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #62
    G. Naulaerts

    ‘Stilleven met gebakken ei’. Olieverf op doek. In hyperrealistische stijl. Getekend.

    'Still life with fried egg', oil on canvas. In the style of Dolphijn, signed; G. Naulaerts.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #342
    Ed. Vereycken

    ‘Winters landschap met knotwilgen’. Olieverf op paneel. Getekend.

    ‘Winter landscape with pollard willows’, oil on panel. Signed; E. Vereycken.
    Dim. 49/79 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #69
    Ed. Vereycken

    ‘Lichtaart’. Olieverf op paneel. Getekend en gedateerd 1960.

    ‘Lichtaart’, oil on panel. Signed; Vereycken, 1960.
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #334
    Roland Devolder

    ‘Vrouw met paarse baret’, een ingekleurde ets/droge naald. Gesigneerd en gedateerd. Nr. 22 uit een oplage van 30 exemplaren.

    ‘Woman with Purple Beret,’ a hand-colored etching/drypoint. Signed and dated. Number 22 out of an edition of 30 copies.
    Dim. 58/45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #64
    Edouard Elle
    Period: 1859 - 1911

    ‘Intérieur Zelandais’, Aquarel op papier. Gesigneerd.

    ‘Interior of Zeeland’, watercolor on paper. Signed.
    Dim. 36/52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • …
  • 2,174
  • 2,175
  • 2,176
  • →