Lots
Showing 46951–47000 of 108442 results
#365Period: 1956-2021“De Tweestrijd”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
#364Period: 1956-2021“De Zielmens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
#363Period: 1956-2021“Een paar stillevens met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
UNe paire de natures mortes aux légumes. Huile sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#362Period: 1956-2021“Zelfbeschouwing 1987”. Olieverf op doek.
#361Period: 1956-2021“Modum servare, finemque tenere...” (26 x 44 cm) en “Wachten op Amélie (Poulain)” (17 x 30 cm). Twee tekeningen gedateerd 2005 en 2002.
#360Period: 1956-2021“Het paradijs voorbij”. Hars-olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
#359Period: 1956-2021“On ne badine pas avec la nature”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2009.
#358Period: 1956-2021“Geconserveerde liefde”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2013.
#357Period: 1956-2021Twee stillevens op doek. Eén gesigneerd en gedateerd 1990. (61 x 59 cm en 75 x 56 cm).
#356Period: 1956-2021“Angry young man 2”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
Jeune homme en colère 2. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 50 / 80 -
#355Period: 1956-2021“Schuld of onschuld” (44 x 49 cm) en “Stilleven met fruit” (40 x 44 cm). Twee stillevens op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986 en 1987.
#354Period: 1956-2021“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. “De blinden leiden de blinden”. Tekening op doek. Niet gesigneerd. We voegen er twee reproducties van oude gravures “Quelques Avocats, par Gill” aan toe.
#353Period: 1956-2021“Het Moeilijke Evenwicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
#352Period: 1956-2021“Mare Librum”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
#351Period: 1956-2021“Parabel van de dood”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
Parabole de la mort. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableDim. 39 x 57 cmEstimate: € 300 / 500 -
#86Een eikenhouten tweedeurs garderobe met gemoulureerde deuren.
#291Een paar antieke Belgische politieknuppels, waarbij één in lederen schede.
#267Een antieke infanteriesabel.
#298Twee verschillende houten wandvitrinekastjes.
#293Een messingen weegschaal op houten voet. Met gewichtenset. Kleinste gewichtje manco.
Une balance en laiton sur un socle en bois. Avec jeu de poids. Plus petit poids manquant.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#281Een paar kleine gietijzeren tuinvaasjes.
#271Een paar 800‰ zilveren zoutbakjes met glazen recipiënten. Oostenrijks- Hongaarse keuren. 1866 - 1922. Hongaarse importkeur.
Une paire de plats à sel en argent 800‰ avec récipients en verre. Poinçons austro-hongrois. 1866 - 1922. Poinçon d'importation hongrois.No longer availableDim. 53,40 g zonder glasEstimate: € 35 / 45 -
#637Een antieke gelakte Chinees rieten lunchbox. Beschadigingen aan de lak.
#3Een lot bestek van verzilverd metaal waaronder 12 lepels, 12 koffielepels, 12 soeplepels, 12 vorken en 12 messen en een suikerstrooier.
#661Een lot van vier verschillende kristallen lampenvoeten, waarbij een rode, een groene, een gele en een kleurloze. Allen gemerkt.
#338Een paar kristallen lampvoeten, bestaande uit een groene en een blauwe. Beide gemerkt.
#631Een lot van vier oude camera’s, jaren ‘60 & ‘70:- Canon TX met FD 50/ 1.8 lens.- Canonet 28.- EX 100 AUTO QL met 50/ 1.8 lens- Canon Macro Bellows voor FL.Goede conditie met documentatie voor TX en FL-balg.
Un lot de quatre anciens appareils photo, années 60 & 70 : - Canon TX avec objectif FD 50/1.8. - Canonet 28. - EX 100 AUTO QL avec objectif 50/1.8 - Canon Macro Bellows pour FL Bon état avec documentation pour soufflets TX et FL.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#57Een lot verzilverd metaal met een ovale coupe, flessenonderzetters, een aspergetang, een glazen en metalen strooibus, lepels, een rammelaar enz. enz.
Un lot de métal argenté avec une coupe ovale, des sous-bouteilles, des pinces à asperges, une boîte en verre et métal, des cuillères, un hochet etc. etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#73Een lamp van blauw glaspasta.
#11Een lot van vier kleine en een grote asbak van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#313Twee geodes en een fractie amethist.
#331Een groot lot tin, bestaande uit drie snavelkannen, drie kleine klepkannen met eikeltjes, drie schenkkannen, waarbij één met deksel, een reeks van zeven maatbekers en een lampenvoet.
#328Een paar smeedijzeren haardbokken.
#51Twee lampenvoeten van Limogesporselein.
#78Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in ménagère.
Un ample ensemble de couverts en métal argenté dans la ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#327Een gedreven messingen beddenpan. XVIIe eeuw.
#257Een rechthoekige metalen doos met daarin fantasiejuwelen, een zakhorloge een poederdoosje met emailversiering, een zilveren munt van 50 BEF (NMBS 100 jaar), armband en broches enz.
Une boîte métallique rectangulaire contenant des bijoux fantaisie, une montre de poche, une boîte à poudre à décor d'émail, une pièce de 50 BEF en argent (100 ans NMBS), un bracelet et des broches, etc.No longer availableDim. 4,5 x 17 x 12,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#343Een lot van vier verschillende bierpullen.
#41Een paar Franse aardewerken pique-fleurs. Gebruiksschade. XVIIIde eeuw.
#383Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met messen, vorken, lepels, koffielepeltjes en een pollepel. Drie vorken manco. We voegen er drie Frans zilveren lepels aan toe.
#371Een albasten lampenvoet.
Un pied de lampe en albâtre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 25 / 35