Lots
Showing 4851–4900 of 96318 results
-
#42
“It must be the earth”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld, E/A.
No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 20 / 40 -
#41
Een spiegel met verguld houten kader en florale details.
No longer availableDim. 71 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#299
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#297
Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een theepot, 2 dekselpotjes met fo hondjes versierd en een zittend Boeddha beeldje.
No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#295
Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
No longer availableDim. Ø 20.5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#293
Een antiek koperen kruithoorn met gegraveerd detail.
No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 30 / 60 -
#292
Een lot van 2 porseleinen sierborden met vergulde details.
No longer availableDim. Ø 24,5 & Ø 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#291
Een uit eikenhout gesculpteerde wandnis.
No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#290
Een mahoniehouten scheerkistje met spiegel en lade.
No longer availableDim. 12 x 32 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#288
Een houten juwelenkistje met lade en opberg compartimentjes en spiegel binnenin. Handvat bovenaan manco.
No longer availableDim. 22,5 x 16 x 25,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#287
Een verzilverde samovar, onderaan gemerkt.
No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#286
Een lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#285
Een kleine oude verrekijker met lederen etui. Begin XXste eeuw. Gebruikssporen.
No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#284
Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
No longer availableDim. 27,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#283
Een modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
No longer availableDim. 53 x 24 cmEstimate: € 10 / 20 -
#280
Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 15 / 30 -
#279
Stervormig luchtertje zonder kapjes.
No longer available -
#278
“Vin de Pays”. Een vintage aardewerken schenkkan met druiven in het decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableDim. 20 cmEstimate: € 15 / 30 -
#277
Vijf diverse miniatuurauto’. Een Trabant, een Зил, een oldtimer (Russobalt), een Porsche, een vrachtwagen.
No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#296
Een bronzen vijzel met stamper, gedateerd 1825, een paar neo-gotische bellen van gegoten brons en een grotere bel met een vegetaal decor, eveneens van brons. XIXde eeuw.
No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#276
Een tinnen groenteschaal in Lodewijk XV stijl. Handvat met bajonetfitting, zodat het deksel ook als schaal kan gebruikt worden.
No longer availableDim. L. 35 cmEstimate: € 20 / 40 -
#275
Een driedelig verzilverd metalen theeservies. Theepot, suiker-en melkpot. Gemerkt Garrand & C°, London.
No longer availableDim. H. 16,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#274
Een schotel van blauw en wit aardewerk versierd met een bloementuil. Gemerkt onderaan: Oud Delft, Nijmegen.
No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#273
Een ronde plaquette van veelkleurig porselein meet voorstelling van een Spaanse soldaat. In een ruime omlijsting van gedreven koper.
No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 20 / 40 -
#272
Een ronde coupe met hoge rand van veelkleurig Japans porselein versierd met diverse voorstellingen in uitsparingen. Oude restauraties en beschadigingen. Gemerkt Kutani.
No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
No longer availableDim. 90 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#270
Een messing luchter met melkglazen kapjes en 6 lichtpunten.
No longer availableDim. 42 x 59 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268
Een beige lederen portefeuille met verschillende vakverdelingen. Gebruikssporen.
A beige leather wallet with multiple compartments. Signs of wear.No longer availableDim. 10 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#267
Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#266
Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
A table lamp in Oriental style with its original lampshade.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 30 / 50 -
#262
Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored.No longer availableDim. h 136 cmEstimate: € 20 / 30 -
#265
Een lot van 5 verzilverd metalen items bestaande uit 3 ijsemmers, een schenkkan en een thermoskan.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#264
Een lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
A lot of porcelain dinnerware, 23 pieces, plates, bowls, and dishes. Marked "Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria" on the bottom.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#263
Een houten muurconsole, samengesteld werk.
A wooden wall console, composite work.No longer availableDim. 42 x 37 x 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
#175
“Portret van Ds. Eleazar Swalmius”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Naar het werk van Rembrandt.
"Portrait of Rev. Eleazar Swalmius". A painting, oil on canvas. Signed at the top. After the work of Rembrandt.No longer availableDim. 114 x 94 cmEstimate: € 300 / 500 -
#544
“Frans kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd;
"Frans coastal landscape". Oil paint on board. Signed;No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#534Period: 1863 - 1949
“Koeien bij de Drenkplaats”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
"Cows at the Watering Place". Oil on panel. 19th century.No longer availableDim. 42 x 36,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#714
Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
A Regency D-End table consisting of three separate tops each with central leg and two extension leaves. With brass pullers.No longer availableDim. 72 x 107 x 310 cmEstimate: € 200 / 300 -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors.No longer availableDim. 186 x 37 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table.No longer availableDim. 74 x 240 x 100 cmEstimate: € 400 / 600 -
#711
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen.No longer availableDim. 70 x 100 x 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#710
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base.No longer availableDim. h 108 x Ø 30 cmEstimate: € 120 / 150 -
#715
Een notenhouten speeltafel met klapblad.
A walnut game table with drop leaf.No longer availableDim. 78 x 80 x 41,53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#709
Een kleine mahoniehouten console met entretoise. In de gordel een lade met merkwaardige trekkers van porselein en koper.
A small mahogany console table with a stretcher. In the apron a drawer with unique pulls of porcelain and copper.No longer availableDim. 72 x 68 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#704
Een bronzen vlaggenmastbekroning van brons. Met heraldische leeuw en “l’union fait la force”.
A bronze flagpole finial featuring a heraldic lion and the motto "l'union fait la force".No longer availableDim. L. 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#703
Een dessertservies van porselein met een polychrome bloemenrand. 12 bordjes en een schotel. Gemerkt Limoges.
A porcelain dessert set with a polychrome floral border. 12 plates and a tray. Marked Limoges.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#699
Vier miniatuurwagens, schaal 1/18: Mercedes 1955 (Maisto), VW Kever (Majorette), Ford T-Bird 1955 (Road Tough), BMW 850i (Maisto)
Four miniature cars, scale 1/18: Mercedes 1955 (Maisto), VW Beetle (Majorette), Ford T-Bird 1955 (Road Tough), BMW 850i (Maisto)No longer availableDim. H: 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#697
Een oud Perzisch aardewerken potje met Iznik decoratie.
An old Persian earthenware pot with Iznik decoration.No longer availableDim. h 14.5 cmEstimate: € 45 / 60 -
#695
Een gevarieerd lot serveerbestek van verzilverd metaal, sommige met benen uiteinden, een aantal in origineel etui.
A varied lot of silver-plated metal serving cutlery, some with bone handles, some in original case.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#694
Een notenhouten theedoos met lijstwerk en met twee ingelegde ruiten been. Klein letsel aan de onderste en de achterste lijst.
A walnut tea caddy with molding and two inlaid diamond-shaped bones. Minor damage to the bottom and back moldings.No longer availableDim. 13 x 30 x 21 cmEstimate: € 20 / 30