Lots
Showing 49751–49800 of 108442 results
#555Een lange strook tentboord met geometrisch motief. Iran, begin XXste eeuw.
#615Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#655Een wandtapijt met een afbeelding van een vrouw met distel. Gesigneerd. u G. De Wit.
#605Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#645Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#635Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#545Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met geometrishe motieven.
#535Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#525Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#259“Afrikaans dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#104“Stilleven met appel en wijnglas”. Olieverf op paneel.
#99“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#79“Een paar bloemstillevens”. Olieverf op papier.
#272“Siamesche katten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#256Een archiefmeubeltje met rolluikje.
Un meuble de classement avec un volet.No longer availableDim. 90 x 50 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#163“Ploegende boer met ossenspan”. Een grote groep van meerkleurig biscuit op houten sokkel. Gesigneerd Maggione en gemerkt.
#460Een handgeknoopt Iraans wollen karpet.
#470Een handgeknoopt Chinees wollen karpet.
#301Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
No longer availableDim. 202 x 132 cm -
Lot de porcelaine multicolore, composé d'un musicien, d'un groupe saxon avec un couple, d'une statue allégorique sur la moisson (socle restauré) et d'un vase de Limoges.No longer availableDim. h: 11 - 18 cmEstimate: € 30 / 35 -
Quelques vues de Bruges, huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#282“Herenportret”. Olieverf op doek. En één andere op paneel (43 x 58 cm).
“Portrait d'hommes”. Huile sur toile. Et une autre sur panneau (43 x 58 cm).No longer availableDim. 45,5 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
Le Mariage. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#275“Landschap met visser en kerk in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage avec pêcheur et église en arrière-plan. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 100 cmEstimate: € 20 / 30 -
Nature morte avec vase à fleurs et figurine. Oeuvre inachevée, huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 61 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#269“Wezen”. Tekening. Gesigneerd.
“Créature”. Dessin. Signé.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#245“Onberekenbare sprong”. Ets. Gesigneerd en genummerd 6/80 buiten de plaat.
Saut incalculable. Eau-forte. Signée et numérotée 6/80 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#242“Kasteel”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1973 en artiestenproef.
“Château”. Gravure. Signée, datée 1973 et épreuve d'artiste.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#241“Bomen”. Tekening. Gesigneerd.
Arbres. Dessin. Signé.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 20 / 30 -
#239Period: °1960“Alpenlandschap”. Zeefdruk. Gesigneerd.
Paysage alpin. Sérigraphie. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#284“Onberekenbare sprong”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 60/80.
“Saut incalculable”. Gravure. Signée et numérotée 60/80.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229“Naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 3/12 en 1/12 buiten de plaat.
“Nus”. Lithographie. Signée et numérotée 3/12 et 1/12 hors planche.No longer availableDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#228“Bergkerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Eglise de montagne. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 30 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#225“De De Keyserlei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
De De Keyserlei. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48,5 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#224“Ekster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Pie. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#223“50 jaar Kindervreugd”. Litho. Gesigneerd en genummerd 25/150 buiten de plaat.
50 ans de Kindervreugd . Lithographie. Signée et numérotée 25/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 37 x 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#293“Begijnhof van Diest”. Litho. Gesigneerd binnen de plaat.
Béguinage de Diest . Lithographie. Signée à l'intérieur de la planche.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 30 / 40 -
#219Period: 1884 - 1945“Beschermer van de Koninklijke Maatschappij voor Dierkunde van Antwerpen 1843”. Affiche.
#218Period: 1900-1978“Grote Markt Brussel”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Grand Place Bruxelles”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
Nieuwe Kerk à Delft. Sérigraphie sous verre (un coin cassé).No longer availableDim. 119 x 40 cmEstimate: € 30 / 35 -
#214Een reproductie naar een werk van Jozef Geirnaert.
Une reproduction d'après une oeuvre de Jozef Geirnaert.No longer availableDim. 90 x 110 cmEstimate: € 50 / 80 -
#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
#191Drie ingekaderde foto’s van spoorwegen. Alledrie buiten de prent gesigneerd en twee genummerd, resp. 6/97 & 6/95.
Trois photos encadrées de chemins de fer. Toutes trois signées hors impression et deux numérotées, respectivement 6/97 et 6/95.No longer availableDim. 43,5 x 28,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#188“Duinlandschap”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1965.
Paysage de dunes. Aquarelle. Signée et datée 1965.No longer availableDim. 32 x 58,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#184“Jachthonden in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chiens de chasse dans un paysage. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#174“Compositie in reliëf”.
Composition en relief.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#172“Supplicum Sceleri Fraenum”. Oude gravure. Parijs.
“Supplicum Sceleri Fraenum”. Gravure ancienne. Paris.No longer availableDim. 11,5 x 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#168“Zittende man”. Ets. Gesigneerd en artiestenproef.
Homme assis. Eau-forte. Signée et épreuve d'artiste.No longer availableDim. 80 x 24,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
Le témoin. Technique mixte sur papier. Signé et daté '79.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40 / 50