Similar lots by type
-
#475
Een halssnoer van roze natuurparels met zilveren slot.
Collier de perles naturelles roses. Avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#400
Een lot zilver, bestaande uit een halssnoer, oorbellen, ringen, en twee zilveren Belgische munten van 250 Frank.
Lot d’argent comprenant un collier, des boucles d’oreilles, des bagues et deux pièces belges de 250 francs.No longer availableDim. 139,44 gEstimate: € 60/80 -
#365
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants et un rubis.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 80/120 -
#490
Een halssnoer van barokparels met een zilveren slot.
Collier de perles baroques. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#385
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband. (te herstellen).
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 60/100 -
#40
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met drie hangertjes.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec trois pendentifs.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 230/300 -
#185
Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Bracelet avec prénom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,68 gEstimate: € 600/800 -
#155
Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,53 gEstimate: € 150/200 -
#205
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een hanger in de vorm van een bloem bezet met saffiertjes.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de fleur sertie de petits saphirs.No longer availableDim. 36,16 gEstimate: € 800/1000 -
#250
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .No longer availableDim. 56,99 gEstimate: € 1100/1400 -
#430
Een halssnoer bestaande uit verschillende soorten parels en halfedelstenen en met zilveren slot.
Collier contenant différentes sortes de perles et de pierres semi-précieuses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#145Leigan, Zwitserland
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,75 g brutoEstimate: € 700/800 -
#135
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct inscrit: Qu’hier que demain.No longer availableDim. 8,25 gEstimate: € 180/220 -
#520
Een halssnoer van roze barokparels met een zilveren slot.
Collier de perles baroques roses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#150
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).
Collier à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 72,55 gEstimate: € 1400/1600 -
#110
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 15,44 gEstimate: € 300/400 -
#375
Een lot 18 karaats geel goud bestaande uit oorbellen, hangers en kettingen.
Lot d’or jaune 18 ct comprenant des boucles d’oreilles, des pendentifs et des chaînes.No longer availableDim. 15,95 gEstimate: € 300/400 -
#20
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 100/150 -
#90
Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Bracelet avec nom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,81 gEstimate: € 600/700 -
#70Quatre fils, Zwitserland
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 22,45 g brutoEstimate: € 500/600 -
#100
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 52,21 gEstimate: € 1100/1300 -
#360
Twee paar oorbellen en een broche met hartvormige hanger van 18 karaats geel goud.
Deux paires de boucles d’oreilles et une broche au pendentif en forme de coeur. Or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,46 gEstimate: € 130/150 -
#230
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen versierd met XIXe eeuwse gouden Dollars.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct ornées de dollars en or du XIXe siècle.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 100/150 -
#200
Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.
Bracelet plaine en or jaune 18 ct orné de boutons. Belle époque.No longer availableDim. 43,29 gEstimate: € 1800/2000
Other lots in this auction
-
#737
Een lot miniatuurvoertuigen, waaronder twee kevers van Dinky Toys, twee Vespa’s, ...
Lot de voitures miniatures dont deux Volkswagen de Dinky Toys, deux Vespa etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#108Lalique France
Een siervaasje van geslepen kleurloos kristal met een decor van vogeltjes in reliëf op de buik. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif en cristal taillé incolore à décor d’oiseaux en relief sur la panse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#229R. De Wolf
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 150/250 -
#815
Een miniatuur staande klok met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor versierd.
Horloge de vestibule miniature décorée de fleurs peint à la main.No longer availableDim. H 73 cmEstimate: € 180/240 -
#610Rolex Perpetual
Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#630
Een Russische icoon met een afbeelding van Maria. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la Mère de Dieu. XIXe siècle.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#463
Vijf diverse metaalbouwdozen. Vier maal Temsi en een oude “Robbedoes aan de bouw”.
Cinq boîtes de construction en métal. Quatre de la marque Temsi et une vieille boîte “Robbedoes aan de bouw”.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#801
Een ovale spiegel met vergulde lijst, versierd met bloemenmotief in reliëf.
Miroir ovale au cadre doré décoré d’un motif floral en relief.No longer availableDim. 107 x 122 cmEstimate: € 120/200 -
#464
“Zelfverzekerd” en “Vertwijfeling”. Twee linosnedes. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 20/20 en gemonogrammeerd binnen de plaat. Naar werken van Jan Decleir.
“Confiant” et “Désespéré”. Deux linogravures. Signées et numérotées 20/20 hors planche et monogrammées dans la planche. D’après oeuvres par Jan Decleir.No longer availableDim. 32 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#199P. Gillis
“Terugkeer naar de stal.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1913.
“Retour à l’étable”. Huile sur toile. Signée et datée 1913.No longer availableDim. 80 x 95 cmEstimate: € 360/400 -
#279Semeneev
Twee zichten op Praag. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1997.
“Deux vues de Prague”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1997.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 50/80 -
#797
“Grote atlas van de mineralen”. Paolo Bignardi. Ed. Heideland-Orbis N.V., 1977.
“Grote atlas van de mineralen”. Paolo Bignardi. Ed. Heideland-Orbis N.V., 1977.No longer availableEstimate: € 22/26