Similar lots by type
-
#298
Een paar zilveren zoutvaatjes in de vorm van vissen met glazen recipiëntjes.
Paire de salières en argent en forme de poissons aux récipients en verre.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 30/50 -
#423
Een paar borstels van zilver en schildpad. Eén met merken van Birmingham.
Paire de brosses en argent et écaille. Une avec les marques de Birmingham.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#322
Een gevarieerd lot zilver, bestaande uit souvenirlepeltjes, gedeeltelijke serveerbestekken en een servetring. We voegen er twee originele wijnstoppen van verzilverd metaal aan toe.
Lot d’argent varié comprenant des cuillères de souvenir, des parties de couverts et un rond de serviette. Nous ajoutons deux bouchons à vins originales en métal argenté.No longer availableDim. 603,10 gr zilverEstimate: € 50/80 -
#183
Een art nouveau wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.
Canne art nouveau à manche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#329
Een set van vier kaasbestekken met zilveren handvatten. In etui.
Suite de quatre couverts à fromage aux manches en argent. Dans leur étui.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#227
Een avondtasje van zilveren maliën. Binnenin een bijpassend zilveren geldbeursje. 830‰.
Sac de soir aux maillons en argent. A l’intérieur une petite bourse en argent 830‰.No longer availableDim. 295,24 gr zilverEstimate: € 80/100 -
#153
Twee etuis met twaalf zilveren lepeltjes en twaalf zilveren vorkjes.
Deux étuis contenant douze petites cuillères et douze fourchettes en argent.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#123
Een opengewerkt broodmandje van 800‰ zilver (217 g).
Panier ajouré en argent 800‰ (217 g).No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 60/80 -
#197
Een bain-marie van sterling zilver met ajourwerk.
Bain marie en argent sterling ajouré.No longer availableDim. 740, 31 g Ø 23 cmEstimate: € 320/420 -
#287
Een lotje zilver, bestaande uit een mooi opengewerkte en versierde taartschep, een sterling servetring en een kinderlepeltje.
Petit lot d’argent comprenant une pelle à tarte joliment ajourée, un rond de serviette en argent sterling et une cuillère d’enfant.No longer availableDim. 76,6 gEstimate: € 50/60 -
#128
Een paar Engelse kandelaartjes van zilver 925‰. Keuren van Wilmott Maunufacturing Co d.d. 1924 (255 g).
Paire de petits bougeoirs anglais en argent sterling. Poinçons de Wilmott Manufacturing Co de 1924 (255 f).No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#223
“Les amis du Zoute - Petit Parcours 1960”. Een zilveren golfbeker op zwart marmeren sokkel. 835 ‰.
“Les amis du Zoute - Petit Parcours 1960”. Coupe de golfe en argent 835‰ sur socle en marbre noir.No longer availableDim. 372 g zilverEstimate: € 100/140 -
#327
Vier portemonneetjes van schildpad en zilver, waarbij één ook met goudinleg.
Quatre petits porte-monnaie en écaille et argent dont un incrusté d’or.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#113
Een kannetje, een schaaltje (Londense keuren, E.J. Lowe, 1918 - ± 205 g) en een suikertang van zilver. De eerste twee Engels, het tangetje Nederlands (± 35 g).
Une verseuse, un petit plat aux poinçons de Londres, E.J. Lowe 1918 - ± 205 g) et une pince à sucre en argent. Les premiers anglais, la pince hollandaise (± 35 g).No longer availableEstimate: € 80/100 -
#187Henry Perkings & Sons
Een Engelse wandelstok met zilveren handvat.
Canne anglaise à manche en argent.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#178
Een art deco wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.
Canne art déco à manche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#112
Een lot van dertien zilveren lepeltjes, getooid met een lama. 900‰.
Lot de treize cuillères en argent, décorées d’un lama. 900‰.No longer availableDim. 150,8 gEstimate: € 40/60 -
#278
Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit twee verschillende wasstempels, een strooilepel en een schelpvormig pillendoosje. We voegen er een 10 karaats gouden lorgnet aan toe.
Lot d’objets en argent comprenant deux cachets différents, un saupoudroir et une boîte à pilules de forme coquille. Nous ajoutons une lorgnette en or 10 ct.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#235
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct. en twee kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 3,25 ct. en een grote tweekleurige kwarts van ± 40 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,80 et de saphirs en deux couleurs ayant un poids total de ± 3,25 ct et d’un grand quartz bicolore de ± 40 ct.No longer availableEstimate: € 4600/4800
Other lots in this auction
-
#412Lucebert
“Figuur”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘61.
“Personnage”. Encre sur papier. Signé et daté ‘61.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#60
Twee verschillende 18 karaats geel gouden zegelringen met initialen.
Deux différentes bagues aux initiales en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 120/180 -
#17
Een lot religieuze voorwerpen, bestaande uit twee verzilverde schrijntjes, waarbij één met de kruisweg en de andere voor Onze Lieve Vrouw van Lourdes, een meerkleurig porseleinen kruisbeeld en een miniatuur Madonna van Halle van Brussels porselein.
Lot d’objets religieux comprenant deux écrins en métal argenté dont un représentant le chemin de la croix, l’autre la Sainte Vierge de Lourdes, un crucifix en porcelaine polychrome et une miniature de la Vierge Noire de Halle en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#810
Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing op een voet in de vorm van een acanthusblad . Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré sur vase en forme d’une feuille d’acanthe. S’ouvrent en queue de paon. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#2
“De slag om Deurne tussen de Spanjaards en de Staatsknechten, waarbij de kerk en het dorp afbrandden”. Een oude gravure door Fr. Hoberger.
“La bataille de Deurne entre les espagnols et les soldats de l’état pendant laquelle l’église et le village brûlaient”. Ancienne gravure par Fr. Hoberger.No longer availableDim. 19 x 27,5 cmEstimate: € 40/50 -
#473
“Horen, zien en zwijgen”. Een groepje van gesculpteerd Afrikaans ivoor op een houten sokkeltje.
“Ecouter, regarder et se taire”. Groupe en ivoire sculpté sur socle en bois. Travail africain.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#91
“Het gevonden nestje”. Een groep van groen en bruin gepatineerd zamak, gemonteerd als lamp met twee lichtpunten, versierd met bladeren en twee kapjes van gekleurd glas. Naar een werk van Moreau.
“Le nid trouvé”. Groupe en zamac vert et brun monté en lampe à deux lumières et orné de feuilles et à deux abat-jour en verre coloré. D’après Moreau.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 180/240 -
#681
Een porseleinen pijp.
Pipe en porcelaine.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#286
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 360 x 255 cmEstimate: € 200/300 -
#304
“Akker” & “Anatomie der Liebe III”. Een lithografie en een kleurenets. De eerste gesigneerd, genummerd 7/15 en gedateerd 1975. De tweede gesigneerd ‘Jeliuck’, genummerd 3/4 en gedateerd ‘70. Tsjechië.
“Akker” et “Anatomie der Liebe III”. Une litho et une eau forte en couleurs. La première signée, numérotée 7/15 et datée 1975. La deuxième signée Jelluck, numérotée 3/4 et datée ‘70. Travail tchèque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#124
Antieke Kelim. Slijtage en schade.
Kilim ancien. Usures et dégâts.No longer availableDim. 330 x 296 cmEstimate: € 80/120 -
#413
Een lot bestaande uit zes diverse tasjes uit de XIXde en het begin van de XXste eeuw, een miniatuur spiegeltje met gedreven bloemenmotief, een handvat van gedreven koper met parelmoer, een te herstellen armband. Verzilverd metaal, koper, zijde en haakwerk.
Lot comprenant six sacs à main divers du XIXe siècle et début XXe siècle, un miroir miniature au motif de fleurs repoussées, une manche en cuivre repoussé et nacre, un bracelet à réparer. Métal argenté, cuivre, soie et broderie.No longer availableEstimate: € 60/80