Similar lots by type
-
#87
Een wandklokje met eikenhouten kast. De wijzerplaat versierd met een berglandschap met gemzen. XIXe eeuw.
Pendule murale en chêne. Le cadran décoré d’un paysage montagneux aux chamois. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#341
Een langwerpige houten plantenbak, versierd met dennenappelmotieven van gedreven koper. Omstreeks 1900.
Jardinière allongée en bois décorée de pommes de pins en cuivre repoussé. Vers 1900.No longer availableDim. l: 43 cmEstimate: € 26/34 -
#121
Een oeil-de-boeufklok van zwartgelakt hout met een albasten wijzerplaat en versierd met paarlemoer en diverse houtsoorten. Glas gebroken.
Pendule murale oeil-de-boeuf en bois noirci à cadran en albâtre et décoration en nacre et bois divers. Vitre cassée.No longer availableDim. 71 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#331
Een doofpot van rood koper. Vermoedelijk XVIIe eeuw.
Etouffoir en cuivre rouge. Probablement XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#778
Een koperen kerkkandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en cuivre de style baroque monté en lampe.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 80/120 -
#113Ucra
Een art deco schouwpendule van onyx en roze marmer met koperen schoeisel en druivenranken in de onderste hoeken.
Pendule art déco en onyx et marbre rose aux sabots en cuivre et aux vignes sur les coins bas.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#417
Een paar processielampen van glas en geel koper.
Paire de lampes de procession en cuivre jaune et verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#393
Een gevarieerd lot geel koper, bestaande uit een koffiepot, een waterketel, twee kookpotten, een kandelaar en een pannetje.
Lot varié de cuivre jaune comprenant une cafetière, une bouilloire, deux casseroles, un bougeoir et une petite poêle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#829
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#783
Een offerschotel van geel koper, versierd met een centraal stermotief. Mogelijk XVe eeuw.
Plat d’offrande en cuivre jaune décoré d’une étoile centrale. Probablement XVe siècle.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 200/250 -
#92
Twee verguld koperen plaquettes met afbeeldingen van Jezus en Maria. XIXe eeuw.
Deux plaquettes en cuivre doré représentant Jésus et Marie. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 11,5 cmEstimate: € 20/30 -
#103
Een paar koperen kandelaars. XIXe eeuw.
Paire de candélabres en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 16/20 -
#523
Een Oosterse beker op voet van geciseleerd koper met een decor van dieren en planten. Omstreeks 1900.
Coupe sur piédouche orientale en cuivre ciselé à décor d’animaux et de plantes. Vers 1900.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40/50 -
#468
Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper. Op houten sokkeltjes.
Paire de vases balustre en cloisonné sur laiton. Sur leurs socles en bois.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#815
Een miniatuur staande klok met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor versierd.
Horloge de vestibule miniature décorée de fleurs peint à la main.No longer availableDim. H 73 cmEstimate: € 180/240 -
#811
Een lot van zes kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof waarvan twee met een slinger in de vorm van een schommelend meisje. Drie slingers ontbreken.
Lot de six horloges à coucou en bois polychrome et plastique dont deux avec le balancier en forme de fille à la balançoire. Trois balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#813
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof. Vier slingers ontbreken.
Lot de sept horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Quatre balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#23
Een paar messingen kandelaars met een classicistische damesbuste in de de schacht versierd.
Paire de bougeoirs en laiton de style classique. Tiges élaborées et ornées de têtes de femmes.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 25/35 -
#812
Twee koekoeksklokken van meerkleurig hout en kunststof. Compleet met slinger en gewichten
Deux horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#734G. Schmoll, Paris
Een schouwpendule van albast en verguld koper, aan de zijkanten versierd met leeuwenkoppen en bovenaan een siercoupe, getooid met een putto. Het werk gemerkt en met slinger en sleutel. XIXe eeuw.
Pendule en albâtre et cuivre doré. Les côtés décorés de têtes de lion. Ornementée d’une coupe surmontée d’un putto. Le mouvement marqué et avec balancier et clé. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 240/300 -
#810
Een lot van elf kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout en kunststof. Vier slingers ontbreken.
Lot de onze horloges à coucou en bois polychrome et plastique. Quatre balanciers manquent.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#751
Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor op een koperen wijzerplaat. Werkende staat.
Pendule murale frisonne dite “staartklok”. Décor peint à la main et cadran en cuivre. En état de marche.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/240 -
#318
Een kandelaar van geel koper.
Bougeoir en laiton.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 20/30 -
#814
Een lot van zeven kleine koekoeksklokjes van meerkleurig hout, kunststof en metaal in diverse stijlen en uitvoeringen. Eén slinger ontbreekt.
Lot de sept horloges à coucou en bois polychrome, plastique et métal. Différents styles et exécutions. Un balancier manque.No longer availableEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#266
Twee handgeknoopte Perzische wollen lopers.
Deux couloirs d’Orient en laine. Noués main.No longer availableDim. 198 x 85 & 190 x 82 cmEstimate: € 20/30 -
#293
Lot zilveren serveerbestek met diverse motieven. Gemerkt 800‰.
Lot de couverts de service en argent aux motifs divers. Poinçon de 800‰.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#422René Guiette
“Zencompositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 12/5/61.
“Composition Zen”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 12/5/61.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 160/200 -
#323
Een terrine van meerkleurig Brussels porselein met een Japans decor.
Terrine en porcelaine polychrome de Bruxelles à décor d’inspiration japonaise.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#343
Een lot van zes verschillende karaffen, waarvan drie van glas en drie van kristal.
Lot de six carafes différentes dont trois en verre et trois en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#408
Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein vaasje van Booms glas.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Boom.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#96
Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#140
Twee verschillende broches van 18 karaats geel goud.
Deux broches différentes en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 150/200 -
#505Omega
Een herenhorloge met lederen armband. Jaren 50.
Montre homme à bracelet en cuir. Années 50.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#509
Paar grote knobbelvazen van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt De Porceleyne Fles en “Delft”. Eén hals gerepareerd.
Paire de vases en faïence bleue et blanche. Marque de la Porceleyne Fles et “Delft” sous la base. Un col réparé.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#474Hütten
“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#65
Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met fantasiestenen.
Bague en or blanc et jaune 18 ct en forme de main sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 3,63 gEstimate: € 100/150