#1112
#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
#293
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#456
#706
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 326 x 243 cmEstimate: € 200/220
#585Landrover Panis Steltman
Drie verschillende horloges.
Trois montres.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#749Maes
“Het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#869
Vierkante art nouveau cachepot van polychroom aardewerk versierd met draken. Klein letsel onderaan.
Cache-pot carré art nouveau en faïence polychrome décoré de dragons. Petit dégât à la base.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50/80 -
#779
Een olielamp van zamak, versierd met engeltjes en hermenfiguren.
#17
Een punchbowl van kleurloos kristal met twaalf kopjes.
Bol à punch en cristal incolore et ses douze tasses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#636
Een Thaise Boeddha van deels verguld brons.
#334
Een lot van vier verschillende gefineerde doosjes.
Lot de quatre boîtes anciennes en bois de placage.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#959
Twee verschillende auto’s, een carwash en een locomotief. Omstreeks 1950.
Deux automobiles, un lave-auto et un locomotive en tôle. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#754C. Geuts
“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Maison dans le Midi”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 20/30 -
#212
“Herfstbladeren”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschooten.
“Feuilles d’automne”. Huile sur toile. Porte une signature: Linschooten.No longer availableDim. 68 x52 cmEstimate: € 500/600 -
#384
Een vergulde wandspiegel in barokke stijl.
#204Jan Van BaelenPeriod: °1946
“Geanimeerd sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de neige animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 750/850