Similar lots by type
-
#164
Een vergulde spiegel met kroon en geslepen glas.
Miroir doré couronné et au verre taillé.No longer availableDim. h 164 x 90 cmEstimate: € 200/220 -
#344
Een wandspiegel van verguld en witgepatineerd hout in Empirestijl, versierd met een bloementuil in het fronton.
Miroir en bois doré et patiné blanc de style Empire. Décoré d’un bouquet de fleurs.No longer availableDim. 124 x 59 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#926
Een salontafel van gesculpteerd eikenhout met een centrale poot in barokke stijl.
Table de salon en chêne sculpté au pied central de style baroque.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#75
Twee verschillende zakhorloges van zilver 800‰.
Deux montres de poche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#50
Een 18 karaats geel gouden hanger versierd met sterrenbeeld boogschutter.
Pendentif en or jaune 18 ct décoré du signe du zodiaque sagittaire.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 100/150 -
#1031
Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.
Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#327Lalique, France
Een bolvormig parfumflesje van kleurloos glas met een decor van sterretjes. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum sphérique en verre incolore à décor de petites étoiles. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1
Een kleine jardinière van Belgisch aardewerk in de vorm van een zwaan.
Petite jardinière en faïence belge en forme de cygne.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 20/24 -
#766
Een grenenhouten koffer met textiel uit Guatemala, Peru, Mali (Senufo) met poncho’s, kleden, sjaals enz.
Coffre en sapin contenant des textiles de Guatemala, Perou, Mali (Senufo) dont poncho, vêtements, châles etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#430Sarong Kebaya
Een traditionele gordel met gesp van verzilverd metaal.
Ceinture traditionnelle et boucles en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#425
Drie verschillende halssnoeren van halfedelstenen en koper, we voegen er een armband en een hanger in de vorm van een hoofd aan toe.
Trois colliers en cuivre et pierres semi-précieuses, nous ajoutons un bracelet et un pendentif en forme d’une tête.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#651Cerabel
Een reeks van vijf dienblaadjes van meerkleurig porselein met een decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Baudour.
Cinq petits plateaux en porcelaine multicolore avec un décor fleuri. Marqués en dessous. Baudour.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120/160 -
#904J. de Bruyn
“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#1011
Een zittende dame met een perkament van donkergepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer en verguld brons, versierd met een ridderscène, een wapenschild en draken in reliëf.
Dame assise tenant un parchemin en bronze à patine foncée sur base en marbre vert et bronze doré décoré d’une scène aux chevaliers, un écusson et des dragons en relief.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/220