Similar lots by type
-
#366Belouch
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 188 x 100 cmEstimate: € 30/50 -
#824
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#126Hamadan
Wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 88 cmEstimate: € 30/40 -
#256
Een Isfahantapijtje en een ander Oosters handgeknoopt.
Tapis Ispahan en laine et un autre. Noués main.No longer availableDim. 152 x 105 & 133 x 78 cmEstimate: € 40/60 -
#86
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 150 cmEstimate: € 40/60 -
#296
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 115 cmEstimate: € 40/60 -
#316
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Tapis turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 184 x 121 cmEstimate: € 50/80 -
#196
Een handgeknoopt zijden tapijt. Slijtage.
Tapis en soie noué main. Usures.No longer availableDim. 160 x 97 cmEstimate: € 200/240 -
Liebig Chromos
Een volledig album met betrekking tot de ‘Liebigpotjes’.
No longer availableDim. 184 x 121 cmEstimate: € 300/400 -
#96
Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#656Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.
Tapis persan en soie et laine. Noué main.No longer availableDim. 226 x 145 cmEstimate: € 200/300 -
#266
Twee handgeknoopte Perzische wollen lopers.
Deux couloirs d’Orient en laine. Noués main.No longer availableDim. 198 x 85 & 190 x 82 cmEstimate: € 20/30 -
#456Sarouck Mir
Oosters tapijt met boteh miri motief. Wol op katoen, handgeknoopt.
Tapis à décor boteh miri en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 300 x 192 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#27
Glasservies met een gegraveerd motief.
Service à verres à motif gravé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#558
Gesculpteerde slagtand versierd met een krokodil. Klein letsel.
Défense sculpté en forme de crocodile. Petit dégât. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L. ± 60 cmEstimate: € 120/200 -
#331
Een doofpot van rood koper. Vermoedelijk XVIIe eeuw.
Etouffoir en cuivre rouge. Probablement XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#238
Grote kolompendule van albast. XIXde eeuw.
Grande pendule à colonnes en albâtre. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 200/300 -
#194
“De wandelaar”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Le baladeur”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 200/240 -
#523
Een Oosterse beker op voet van geciseleerd koper met een decor van dieren en planten. Omstreeks 1900.
Coupe sur piédouche orientale en cuivre ciselé à décor d’animaux et de plantes. Vers 1900.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40/50 -
#477
Een paar kleine Cantonvazen. Randschilfers aan één van de twee. XIXe eeuw.
Paire de petits vases en porcelaine de Canton. XIXe siècle. Eclat à l’un des deux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30/50 -
#528
Netsuke met voorstelling van Japans Nieuwjaar. Ivoor.
Netsuke représentant le Nouvel An japonais. Ivoire.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#13Wiskemann
Een groot lot verzilverd metalen voorwerpen, bestaande uit een koffie- en theestel, sauskommen, een terrine, schalen, enz.
Grand lot de métal argenté comprenant un service à café et à thé, une terrine, des saucières, des plats etc.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#593
Een fotoalbum van zwart gelakt hout, met ingelegd vogelmotief van parelmoer.
Album à photographies en bois laqué noir incrusté de nacre formant un motif aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#352Edward MoerenhoutPeriod: 1801-1893
“Schepen op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux sur une mer mouvementée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#415
Een 14 karaats geel gouden broche. Omstreeks 1900.
Broche en or jaune 14 ct. Vers 1900.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 60/100