Similar lots by type
-
#483
Een Afrikaans houten masker, getooid met een vogel.
Masque africaine en bois sculpté, surmontée d’un oiseau.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 100/120 -
#770
Een lot bestaande uit twee stuks Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk.
Lot comprenant deux pièces sculptées africaines et asiatiques.No longer availableDim. h: 30 & 72 cmEstimate: € 40/50 -
#787
“Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.
“Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50/60 -
#559
Een Japans bas-reliëf van meerkleurig gelakt hout met details van ivoor en paarlemoer.
Bas relief japonais en bois polychrome aux détails en ivoire et nacre.No longer availableDim. 36 x 11,5 cmEstimate: € 160/180 -
#311
Een barometer van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Baromètre en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100/120 -
#554
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Fang, Gabon.
Statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120/140 -
#86
Een mahoniehouten secretaire met zes laden, waarvan de bovenste vooruitspringt en ondersteund wordt door twee zuiltjes met vergulde bronzen monturen. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
Secrétaire en acajou ouvrant à six tiroirs dont un cachant tablette. Le tiroir de dessus à sursaut et soutenu par deux colonnettes aux montures en bronze doré. Tablette en marbre. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#376Lori
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd decor met bomen. Handgeknoopt.
Tapis en laine à décor stylisé d’arbres. Noué main.No longer availableDim. 222 x 180 cmEstimate: € 200/300 -
#243
Een grote schijf versteend hout op metalen voet.
Grande disque de bois pétrifié sur support en métal.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 200/220 -
#626
Een commode van gefineerd hout met vier laden in Louis-Philippestijl.
Commode de style Louis-Philippe en bois de placage ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 150/250 -
#476
Twee verschillende mahoniehouten eenpersoonsbedden.
Deux lits simples en acajou. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#577
Een Afrikaans fetisjbeeld van gesculpteerd hout, nagels, metaal en schelpen. Nkisi Nkondé, D.R. Congo.
Fétiche en bois sculpté orné de clous, de métal et de coquilles. Nikis Nkonde, Congo.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 130/180 -
#585
Een eikenhouten vitrinekast met een dubbel gebogen kap en twee paneeldeuren onderaan.
Vitrine en chêne à corniche en arc double et à deux portes pleines vers le bas.No longer availableDim. h: -
#830
Een paar binnendeurfrontons van gesculpteerd eikenhout. Grotendeels XIXe eeuw.
Paire de frontons de portes en chêne sculpté. en partie XIXe siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100/180 -
#550
Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1900.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. Vers 1900.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 300/400 -
#56
Een serie van 6 eikenhouten stoelen en een armstoel in Renaissancestijl.
Suite de six chaises en chêne et un fauteuil de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#823
Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à/260 -
#176
Een carrouselpaard van gesculpteerd eikenhout. Tweede helft XIXe eeuw. Op metalen staander.
Cheval de carrousel en chêne sculpté. Deuxième moitié du XIXe siècle. Avec support en métal.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#356Bachtiar
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd decor van dieren. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à décor stylisé d’animaux. Noué main.No longer availableDim. 204 x 157 cmEstimate: € 200/300 -
#157
Collectie zeldzame vlinders en insecten. In vijf lijstjes met glas.
Collection de papillons et d’insectes exotiques. Dans cinq cadres vitrés.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#461
Een Afrikaans masker en een gesculpteerde slagtand in de vorm van twee zittende figuren.
Masque africaine ainsi qu’une défense sculpté en forme de deux personnages assis.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#540Bachtiar
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd tuindecor. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine décoré d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 216 x 161 cmEstimate: € 200/300 -
#412
Een bureaustel van gesculpteerd hout in de vorm van een tovenaar bij een hutje met inktpotten in de vorm van boomstronken.
Garniture de bureau en bois sculpté en forme de magicien devant une cabane et aux encriers en formes d’arbustes.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 20/30 -
#825
Een eikenhouten os-de-mouton armstoel bekleed met tapisserie.
Fauteuil os-de-mouton en chêne recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#191Antoine Barye
“Vechtende adelaars”. Een groep van bruingepatineerd brons met ivoren snavels. Toegeschreven aan.
“Combat d’aigles”. Groupe en bronze à patine brune. Becs en ivoire. Attribué à.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 180/220 -
#89
Een paar maatbekers van blauw en wit aardewerk. Brussel, omstreeks 1800.
Paire de chopes en faïence bleue et blanche. Bruxelles vers 1800.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#542
Een merkwaardig koperen inktstel met twee ramshoorns, een cobra en figuren.
Remarquable encrier constitué de deux cornes de bélier, une naja et des personnages en bronze.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#413
Een inktstelletje van zamak met een lamp (fitting gebroken) en een hondje en een ronde plaquette met een afbeelding van Napoleon Bonaparte in reliëf.
Encrier en régule avec lampe (douille cassée) et un petit chien et une plaquette ronde représentant Napoléon en relief.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#496
Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met bruin lederen bekleding en met vlechtwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XVI recouverts de cuir brun et avec cannage.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#186
Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een tafel met zes stoelen en een tweedeurskast.
Salle à manger en chêne sculpté de style Louis XV comprenant une table, six chaises et un dressoir à deux portes.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#426Hamadan
Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 185 x 115 cmEstimate: € 80/120 -
#698
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#803
Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#2
Een lot van drie fotolijsten met Sterling zilveren frame.
Lot de trois cadres à photographies en argent sterling.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#408Engel
Een zwartgelakte houten zither met handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een mandoline aan toe. (Achteraan gebarsten)
Zither en bois laqué noir décoré de fleurs peintes à la main. Nous ajoutons une mandoline (fissure à l’arrière).No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80/120 -
#807
Een paar eikenhouten bijzettafeltjes met gecanneleerde poten.
Paire de tables d’appoint en chêne sur pieds cannelés.No longer available