Similar lots by type
-
#311
Een barometer van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Baromètre en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100/120 -
#554
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Fang, Gabon.
Statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120/140 -
#540Bachtiar
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd tuindecor. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine décoré d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 216 x 161 cmEstimate: € 200/300 -
#577
Een Afrikaans fetisjbeeld van gesculpteerd hout, nagels, metaal en schelpen. Nkisi Nkondé, D.R. Congo.
Fétiche en bois sculpté orné de clous, de métal et de coquilles. Nikis Nkonde, Congo.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 130/180 -
#559
Een Japans bas-reliëf van meerkleurig gelakt hout met details van ivoor en paarlemoer.
Bas relief japonais en bois polychrome aux détails en ivoire et nacre.No longer availableDim. 36 x 11,5 cmEstimate: € 160/180 -
#739
Een gebeeldhouwde en vergulde spiegel in barokke stijl.
Miroir en bois sculpté et doré de style baroque.No longer availableDim. H.113 cmEstimate: € 200/220 -
#176
Een carrouselpaard van gesculpteerd eikenhout. Tweede helft XIXe eeuw. Op metalen staander.
Cheval de carrousel en chêne sculpté. Deuxième moitié du XIXe siècle. Avec support en métal.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#830
Een paar binnendeurfrontons van gesculpteerd eikenhout. Grotendeels XIXe eeuw.
Paire de frontons de portes en chêne sculpté. en partie XIXe siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100/180 -
#356Bachtiar
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd decor van dieren. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à décor stylisé d’animaux. Noué main.No longer availableDim. 204 x 157 cmEstimate: € 200/300 -
#823
Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à/260 -
#550
Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1900.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. Vers 1900.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 300/400 -
#412
Een bureaustel van gesculpteerd hout in de vorm van een tovenaar bij een hutje met inktpotten in de vorm van boomstronken.
Garniture de bureau en bois sculpté en forme de magicien devant une cabane et aux encriers en formes d’arbustes.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 20/30 -
#56
Een serie van 6 eikenhouten stoelen en een armstoel in Renaissancestijl.
Suite de six chaises en chêne et un fauteuil de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#157
Collectie zeldzame vlinders en insecten. In vijf lijstjes met glas.
Collection de papillons et d’insectes exotiques. Dans cinq cadres vitrés.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#461
Een Afrikaans masker en een gesculpteerde slagtand in de vorm van twee zittende figuren.
Masque africaine ainsi qu’une défense sculpté en forme de deux personnages assis.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#787
“Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.
“Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50/60 -
#476
Twee verschillende mahoniehouten eenpersoonsbedden.
Deux lits simples en acajou. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#86
Een mahoniehouten secretaire met zes laden, waarvan de bovenste vooruitspringt en ondersteund wordt door twee zuiltjes met vergulde bronzen monturen. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
Secrétaire en acajou ouvrant à six tiroirs dont un cachant tablette. Le tiroir de dessus à sursaut et soutenu par deux colonnettes aux montures en bronze doré. Tablette en marbre. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#38
Een hangconsole van gesculpteerd notenhout in neo-gotische stijl.
Console à suspendre en noyer sculpté de style gothique.No longer availableDim. H 74 cmEstimate: € 80/120 -
#243
Een grote schijf versteend hout op metalen voet.
Grande disque de bois pétrifié sur support en métal.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 200/220 -
#770
Een lot bestaande uit twee stuks Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk.
Lot comprenant deux pièces sculptées africaines et asiatiques.No longer availableDim. h: 30 & 72 cmEstimate: € 40/50 -
#585
Een eikenhouten vitrinekast met een dubbel gebogen kap en twee paneeldeuren onderaan.
Vitrine en chêne à corniche en arc double et à deux portes pleines vers le bas.No longer availableDim. h: -
#626
Een commode van gefineerd hout met vier laden in Louis-Philippestijl.
Commode de style Louis-Philippe en bois de placage ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 150/250 -
#825
Een eikenhouten os-de-mouton armstoel bekleed met tapisserie.
Fauteuil os-de-mouton en chêne recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#236
Een buffetkast van gesculpteerd eikenhout. Het opzet met twee gevitreerde deuren, gedragen door twee gesculpteerde leeuwen.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le dessus à deux portes vitrées et porté par deux lions sculptés.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 120/200 -
#594
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 268 x 127 cmEstimate: € 60/80 -
#92Roger Hebbelinck
“Stadszicht te Brugge” & “St. Andrieskerk te Antwerpen”. Twee lithografieën. Gesigneerd en resp. genummerd 106/300 & 137/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. et “Eglise St-André à Anvers”. Deux lithos. Signées et respectivement numérotées 106/300 et 137/350 hors planche.No longer availableDim. 24 x 19 & 42 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#623
“Moeder met kinderen”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Mère et enfants”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 240/300 -
#639Armand ApolPeriod: 1879 - 1950
“Sneeuwlandschap”. Een kleurengravure naar een werk van Frans Coppens. Gesigneerd en genummerd 176/250 buiten de plaat.
“Paysage de neige”. Gravure en couleurs d’après un oeuvre de Frans Coppens. Signée et numérotée 176/250 hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 56 cmEstimate: € 100/160 -
#486
Een eikenhouten commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden.
Commode de style Louis XV en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#463
Een Boeddha en een wijze van gesculpteerd jade.
Bouddha et un sage en jade sculpté.No longer availableDim. h: 19 & 18 cmEstimate: € 120/200 -
#66
Een serie van acht notenhouten stoelen. Rechte poten, de ruggen versierd met een gesculpteerd bloemenmotief. Losse zitten met rode stof bekleed. XIXde eeuw.
Suite de huit chaises en noyer. Pieds droits, dossiers décorés d’un motif floral sculpté. Sièges amovibles et recouvertes de tissu rouge. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#82
Een vijfdelig kaststel van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de cabinet cinq pièces en faïence de Delft polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#621Delvaux
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir noir. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#39
“Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.
“Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.No longer availableEstimate: € 235/35 -
#491
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 55/65