Similar lots by type
-
#787
“Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.
“Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50/60 -
#56
Een serie van 6 eikenhouten stoelen en een armstoel in Renaissancestijl.
Suite de six chaises en chêne et un fauteuil de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#554
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Fang, Gabon.
Statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120/140 -
#412
Een bureaustel van gesculpteerd hout in de vorm van een tovenaar bij een hutje met inktpotten in de vorm van boomstronken.
Garniture de bureau en bois sculpté en forme de magicien devant une cabane et aux encriers en formes d’arbustes.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 20/30 -
#626
Een commode van gefineerd hout met vier laden in Louis-Philippestijl.
Commode de style Louis-Philippe en bois de placage ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 150/250 -
#830
Een paar binnendeurfrontons van gesculpteerd eikenhout. Grotendeels XIXe eeuw.
Paire de frontons de portes en chêne sculpté. en partie XIXe siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100/180 -
#461
Een Afrikaans masker en een gesculpteerde slagtand in de vorm van twee zittende figuren.
Masque africaine ainsi qu’une défense sculpté en forme de deux personnages assis.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#540Bachtiar
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd tuindecor. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine décoré d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 216 x 161 cmEstimate: € 200/300 -
#825
Een eikenhouten os-de-mouton armstoel bekleed met tapisserie.
Fauteuil os-de-mouton en chêne recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#376Lori
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd decor met bomen. Handgeknoopt.
Tapis en laine à décor stylisé d’arbres. Noué main.No longer availableDim. 222 x 180 cmEstimate: € 200/300 -
#559
Een Japans bas-reliëf van meerkleurig gelakt hout met details van ivoor en paarlemoer.
Bas relief japonais en bois polychrome aux détails en ivoire et nacre.No longer availableDim. 36 x 11,5 cmEstimate: € 160/180 -
#38
Een hangconsole van gesculpteerd notenhout in neo-gotische stijl.
Console à suspendre en noyer sculpté de style gothique.No longer availableDim. H 74 cmEstimate: € 80/120 -
#86
Een mahoniehouten secretaire met zes laden, waarvan de bovenste vooruitspringt en ondersteund wordt door twee zuiltjes met vergulde bronzen monturen. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
Secrétaire en acajou ouvrant à six tiroirs dont un cachant tablette. Le tiroir de dessus à sursaut et soutenu par deux colonnettes aux montures en bronze doré. Tablette en marbre. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#483
Een Afrikaans houten masker, getooid met een vogel.
Masque africaine en bois sculpté, surmontée d’un oiseau.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 100/120 -
#157
Collectie zeldzame vlinders en insecten. In vijf lijstjes met glas.
Collection de papillons et d’insectes exotiques. Dans cinq cadres vitrés.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#770
Een lot bestaande uit twee stuks Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk.
Lot comprenant deux pièces sculptées africaines et asiatiques.No longer availableDim. h: 30 & 72 cmEstimate: € 40/50 -
#311
Een barometer van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Baromètre en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100/120 -
#585
Een eikenhouten vitrinekast met een dubbel gebogen kap en twee paneeldeuren onderaan.
Vitrine en chêne à corniche en arc double et à deux portes pleines vers le bas.No longer availableDim. h: -
#550
Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1900.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. Vers 1900.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 300/400 -
#356Bachtiar
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd decor van dieren. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à décor stylisé d’animaux. Noué main.No longer availableDim. 204 x 157 cmEstimate: € 200/300 -
#243
Een grote schijf versteend hout op metalen voet.
Grande disque de bois pétrifié sur support en métal.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 200/220 -
#577
Een Afrikaans fetisjbeeld van gesculpteerd hout, nagels, metaal en schelpen. Nkisi Nkondé, D.R. Congo.
Fétiche en bois sculpté orné de clous, de métal et de coquilles. Nikis Nkonde, Congo.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 130/180 -
#476
Twee verschillende mahoniehouten eenpersoonsbedden.
Deux lits simples en acajou. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#823
Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à/260
Other lots in this auction
-
#153
Een houten schilderspop met beweegbare ledematen op staander.
Modèle de peintre en bois. Au membres mobiles et sur socle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 140/160 -
#218Lalique, France
Een vaas van gesatineerd kristal met vogels in het decor. Gemerkt.
Vase en cristal satiné décoré d’oiseaux. Avec marque.No longer availableEstimate: € 550/600 -
#389
Twee kleine wandspiegels van verguld hout, waarbij één in Lodewijk XV-stijl.
Deux petits miroirs en bois doré dont un de style Louis XV.No longer availableDim. h: 45 & 54 cmEstimate: € 40/60 -
#810
Een gefineerd bijzettafeltje met liervormige poten en een lade.
Table d’appoint en placage sur pieds en forme de lyre et à un tiroir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#524F. Weiter
“Compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd 1967.
“Composition”. Sérigraphie. Signée et datée 1967.No longer availableDim. 79 x 72 cmEstimate: € 30/50 -
#608
Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 500/600 -
#239Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 140/160 -
#660
“Interieur”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Niiky (?)
“Intérieur”. Technique mixte sur papier. Porte une signature: Niiky (?).No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#249
Een Russisch Paasicoon. XIXe eeuw. Een kleine beschadiging.
Icône de Pâque russe représentant la vie du Christ. XIXe siècle. Petit dégât.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#12
“Straatmuzikant”. Een groep van meerkleurig biscuit naar Capodimonte met muziekdoos.
“Musicien de la rue”. Groupe en biscuit polychrome d’après les exemples de Capodimonte. Avec musique.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#232Liviu CalinescuPeriod: °1946
“Cosmos and future”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cosmos et future”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 195 cmEstimate: € 1000/1500 -
#778
Ivoren vaasje gedragen door een meisjeshoofd. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Petit vase en ivoire porté par une tête de fille. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 20/30