Similar lots by type
-
#632
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#687Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180°/240 -
#351
Een lot geslepen kleurloos kristal en glas, bestaande uit een drageoir, een karaf en een vaas op voet.
Un lot de cristal taillé incolore comprenant un drageoir, une carafe et un vase sur pied.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#797
Een schaal van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Une coupe en cristal taillé, coloré bleu dans la masse.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#347Val St. Lambert
Een asbak van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un cendrier en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#798Val St. Lambert
Een bolle art deco vaas van geslepen kristal, kleurloos en roestbruin. Onderaan gemerkt
Un vase art déco rond en cristal taillé incolore et brun rouille. Marque à la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/120 -
#408Cristal de Lorraine
Een champagne-emmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un seau à champagne en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#131Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal taillé coloré bleu dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 180/220 -
#17Daum, France
Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#417Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Un vase en cristal incolore. Pas de marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/50 -
#412
“Der Sauerbrunnen”. Een beker van kleurloos en roze kristal met gegraveerde decors.
“Der Sauerbrunnen”. Une chope en cristal rose et incolore avec décor engravé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#414Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rookbruin gekleurd in de massa.
Un vase en cristal taillé, couleur brun fumé dans la masse.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 120/200 -
#794Val St Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal en een art deco karaf. Beide gemerkt.
Un vase en cristal taillé et une carafe art déco. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#688Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.
Vase art déco en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 140/200 -
#297
Een mandje van geslepen Boheems kristal, groen gekleurd in de massa. We voegen er een glazen milieu de table aan toe.
Une coupelle en cristal de Bohème taillé et coloré vert dans la masse. Nous ajoutons un milieu de table en verre.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#419Val St. Lambert
Een vaasje en een tweede op voet van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Deux petits vases dont un sur pied en cristal taillé, couleur vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 16 & 18 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#262Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 200/240 -
#404Boch Frères Keramis
Een art deco vaas van meerkleurig en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Decor D2919. Gelimiteerd op 250 exemplaren.
Vase art déco en faïence polychrome et dorée. Marque sous la base. Décor D2919. Edition limitée de 250 exemplaires.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 140/150 -
#354
Een spiegel van gebeeldhouwd eikenhout met een bloemenguirlande aan weerskanten.
Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.No longer availableDim. 156 x 93 cmEstimate: € 80/100 -
#339René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#795
Een eikenhouten wandtafeltje met één lade.
Une petite table murale en chêne avec un tiroir.No longer availableDim. 57 x 50 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#718
“Koppel”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit.
“Couple”. Deux statues en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#119Armand Apol
“Winters landschap”. Een kleurenlitho naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 174/250 buiten de plaat. Gedateerd 1930 binnen de plaat.
“Paysage d’hiver”. Lithographie en couleurs d’après un oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 174/250 hors planche. Datée 1930 dans la planche.No longer availableDim. 55 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#363
Een lot tinnen borden en schotels in diverse uitvoeringen. XVIIe, XIXe en XXe eeuw. 24 stuks.
Un lot d’assiettes et de plats en étain. XVII-XIX-XXième siècles.No longer availableDim. 14 kgEstimate: € 80°/100 -
#180
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,39 gEstimate: € 800/900 -
#491
Een dubbel gezicht in hoogreliëf, uitgehouwen uit natuursteen. Antiek werk.
Double tête en relief sculpté en pierre naturelle.No longer availableDim. h: h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#198
Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#786
Een paar handgeknoopte Perzische karpetten van wol.
Paire de carpettes persanes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 127 x 95 & 155 x 114 cmEstimate: € 60/100