#436Mori
Een handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
#756
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.
#706Heriz
#716Meshkin
Perzische wollen loper. Handgeknoopt.
#76
een karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
#736
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#426
Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
#276Kirman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#316Sarouck
#456
#746
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#476
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt
#86
#496Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#486
Een klein karpetje van zijde.
#726Karachi Jaidar
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol. Pakistan.
#526
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
#306Kirman
#466
Een klein zijden karpetje.
Une petite carpette en soie.No longer availableDim. 84 x 62 cmEstimate: € 100/160
#14
Een kleine ets en een reproductie naar werken van Ensor. De eerste in de plaat gesigneerd en gedateerd ‘95.
Une petite eau-forte signée et datée ‘95 et une reproduction, tout deux d’après Ensor.No longer availableDim. 6 x 9 & 15 x 22 cmEstimate: € 200/300 -
#462
“Liggend naakt”. Potloodtekening. Gesigneerd.
#270
Album de timbres-poste. “Congo et Ruanda Urundi”. Ed. Philac Bruxelles. A partir de 1887 (Congo Etat Indépendant). Plusieurs séries complètes.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#723
#721Sphinx / Petrus Regout
Een paar vazen van meerkleurig aardewerk met Chinese decors. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence polychrome à décor chinois. Marque à la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#549Jan Claessens
“Weidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“ La prairie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#678Val St. Lambert
#558
Een grote kraagvaas van Imariporselein. Restauratie aan de buik.
#743Turmac Constantinopel
#408
Un pied de lampe en bronze avec abat-jour en forme de fleur. Dégâts.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#223
Een lot van drie kleine en een grote deurklopper, waarvan drie in de vorm van leeuwenkoppen en één in de vorm van een klassiek vrouwenhoofd.
#694Val St. Lambert
Un vase sur pied en cristal incolore avec un décor gravé de vignes. Avec marque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50