Similar lots by type
-
#135
Een parelsnoer met armband.
Un collier de perles et bracelet.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#458
Een etnische halssnoer, opgebouwd uit zeven hoeven met bovenaan gesculpteerde houten hoofdjes. Vermoedelijk Zuidoost Azië.
Collier ethnique formé de sept sabots aux têtes sculptées. Probablement Asie Sud-Est.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#235
Een halssnoer van grijze zoetwaterparels met een zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce grises au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#115
Een lang halssnoer van drie rijen zoetwaterparels met een zilveren slot.
Collier long à trois rangées de perles d’eau douce. Fermoir en argent.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 500/600 -
#147
Een Schotse hoedenspeld gemaakt van een poot van een sneeuwhoen, versierd met een in zilver gezette amethist van ± 6 ct. Bovenaan een distel.
Epingle de bonnet écossaise en forme de chardon formée par une patte de lagopède et une améthyste de ± 6 ct sertie en argent.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#352G. Van Sintjan
“Interieur met commode”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur à la commode”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#1055
Een lot van negentien beeldjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Lot de 19 statuettes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#177
Een zilveren schaal, versierd met twee handvatten in de vorm van draakjes. Porto, 833‰.
Une coupe en argent, ornée de deux poignées en forme de dragons. Porto, 833‰.No longer availableDim. 373 gramEstimate: € 120/180 -
#274Pol Verlinden
“Paard en kar in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval de trait et char dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#692Hugo HeyensPeriod: 1942-1987
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#938
Een tabakspot van Doultonware met met drie handvatten en een verzilverd metalen deksel. Het decor met bloemen en sporters. Onderaan gemerkt.
Pot à tabac en Doultonware à trois anses et couvercle en métal argenté. Décor aux fleurs et aux athlètes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#192Jos Klaas
“Rozentuil met druiven”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pseudoniem van Henri Schouten.
“Bouquet de roses aux raisins et prunes”. Huile sur toile. Signée. Pseudonyme de Henri Schouten.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 400/600 -
#721
Een lot ivoren voorwerpen, bestaande uit twee servetringen, een slabestek en twee brievenopeners met handvatten in de vorm van olifantenkoppen.
Un lot de différents objets en Ivoire, comprenant deux ronds à serviettes, des couverts de service à salade, deux coupe-papier avec poignées en forme de tête d’éléphants.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#1119
Een luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Lustre à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#8
Jardinière van Belgisch aardewerk met koperen montuur. Omstreeks 1900.
Jardinière en faïence belge à monture en cuivre. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#167
Een gechromeerde kelkvormige lamp in Art Deco stijl.
Lampe chromée de forme calice. Style art déco.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 180/220 -
#48
Een eikenhouten koffertje, sober gesculpteerd met een bloem onder het smeedijzeren sleutelgat. XIXe eeuw.
Petit coffre en chêne sobrement sculpté avec une fleur en dessous de la serrure en fer forgé. XIXe siècle.No longer availableDim. 80 x 50 x 41 cmEstimate: € 80/120