#235
Een halssnoer van grijze zoetwaterparels met een zilveren slot.
#135
Een parelsnoer met armband.
Un collier de perles et bracelet.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#115
Een lang halssnoer van drie rijen zoetwaterparels met een zilveren slot.
#458
#140
Un collier de perles et un bracelet double avec fermeture en argent. Oeuvre récente.No longer availableEstimate: € 100/120
#641
Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
#3
#616
Meuble japonais à deux corps en bois de cèdre à patine foncée ouvrant à deux fois deux portes glissantes.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#481
Een XIXe eeuwse houten kazuiveldrager.
#621
Een paar wierookbranders van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
#203
#885
Een schouwpendule van koper en groen porselein met een wit en verguld decor van bloemen.
Pendule en porcelaine verte et cuivre à décor de fleurs en blanc et or.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#866
Een kuipfauteuil van gepolychromeerd hout in Lodewijk XVI-stijl. Rond 1900.
Fauteuil en bois polychrome de style Louis XVI. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#540Guess
Een roestvrijstalen horloge met zwart rubberen armband.
#313
Lampadaire dans le goût de Tiffany’s. Abat jour en pâte de verre, tige en forme de danseuse en bronze.No longer availableEstimate: € 80/100 -
Omega De Ville
Een roestvrij stalen dameshorloge.
No longer availableEstimate: € 300/500 -
#993
Een paar wit marmeren zuilen.