Similar lots by type
-
#788
Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.
Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20/40 -
#619
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#629
Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100/120 -
#786
Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.
Une table avec rallonges à pieds cambrés.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 100/160 -
#801
Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.
Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#628
Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100/120 -
#620
Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.No longer availableDim. 96 x 123 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#778
Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#610
Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200/220 -
#800
Een voetbankje.
Une repose pieds.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#785
Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.
Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#782
Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.
Une petite vitrine en chêne à une porte.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 30/50 -
#790
Een paar eikenhouten Windsorstoelen.
Deux chaises en chêne style Windsor.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#638
Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.
Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.No longer availableDim. b: 117 cmEstimate: € 200/300 -
#764
Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.
Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.No longer availableDim. b: 155 cmEstimate: € 120/200 -
#805
Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.
Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.No longer availableDim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cmEstimate: € 100/120 -
#780
Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.
Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#520
Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.
Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#791
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#795
Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.
Deux chaises en chêne style régence.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#776
Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.
Une table de nuit en style régence avec un tiroir.No longer availableDim. 72 cmEstimate: € 30/40 -
#595Gasparucci Italo
Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.
Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.No longer availableDim. 73 x 199 x 100 cmEstimate: € 240/360 -
#606
Een verguld metalen console met glazen blad.
Une console en métal avec tablette en verre.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 360/400 -
#770
Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#58
Een gelakt houten doosje met een meerkleurig decor van een goudvis.
Une boite en bois laquée avec un décor polychrome d’un poisson rouge.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 20/25 -
#132Marinus Van Eys
“Marine met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
“Marine et voilier”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts.No longer availableDim. 47 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#598
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een drietenige draak in het decor.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un dragon à trois doigts de pieds en décor.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150/180 -
#463
Een meerschuimen pijp in etui.
Pipe en écume, dans son étui.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#597
Een Chinese schotel van blauw en wit porselein met een decor van vogels en bloemen.
Un plat en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 150/180 -
#385
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant in princesse geslepen van ± 0,40 ct. en smaragd baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant taillé en princesse de ± 0,40 ct et de baguettes d’émeraude ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,21 gEstimate: € 900/1000 -
#561
Een balustervaas van Nankingaardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase balustre en faïence Nanking. Marque à la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#185
Een 18 karaats wit gouden art deco ring bezet met een centrale smaragd van ± 2 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. 1956.
Bague art déco en or blanc 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 2 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct. 1956.No longer availableDim. 3,24 gEstimate: € 1400/1500 -
#202Julien Van de Veegaete
“Moeder en kind bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant prés du feu ouvert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#32
Een likeurvaatje van meerkleurig Belgisch aardewerk met vijf borreltjes en op een dienblad.
Un ensemble de poterie belge comprenant un plateau, cinq godets et tonnelet à liqueur.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#126
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 308 x 252 cmEstimate: € 220/300 -
#460
10 doosjes gevuld met halfedelstenen waaronder granaat, amethist, jade, kwarts en rookkwarts. Halssnoeren zonder slot e.a.
10 petites boîtes contenant des pierres semi-précieuses dont grenat, améthyste, jade, quartz et quartz fumé. Colliers e.a.No longer availableEstimate: € 50/100