Similar lots by type
-
#800
Een lot divers aardewerk bestaande uit een jardinière en twee wandvaasjes van Belgisch aardewerk, een kleine XVIIIde eeuws Delftse vaas en twee suikerpotten van zwart Hollands en Frans aardewerk.
Lot de faïences diverses comprenant une jardinière et deux petits vases d’applique en faïence belge, un petit vase de Delft du XVIIIe siècle et deux sucriers en faïence noire hollandaise et française.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#412Lucebert
“Figuur”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘61.
“Personnage”. Encre sur papier. Signé et daté ‘61.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#143
Een aardewerken balustervaas met een polychroom reliëfdecor van bloemen.
Vase balustre en faïence à décor polychrome de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40/60 -
#743
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een tulpendecor.
Vase art déco en faïence polychrome à décor de tulipes.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#745
Een blauw en witte Delftse vaas met merk L.V.S. met een decor van bloemen en putti.
Vase en faïence bleue et blanche de Delft avec la marque L.V.S. à décor de fleurs et de putti.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 50/80 -
#207
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450 -
#660
Een lot van Naams aardewerk, bestaande uit een theepotje, suikerpotje en een roompotje.
Lot de faïences de Namur, comprenant une théière, un sucrier et un crémier.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#38
Een paar tabakspotten van meerkleurig aardewerk met koperen deksels.
Paire de pots à tabac en faïence polychrome aux couvercles en cuivre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80/120 -
#247Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“La promenade”. Sculpture en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 100/150 -
#398
Een vaas van Belgisch aardewerk, versierd met drie slangen.
Vase en faïence belge décoré de trois serpents.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20/30 -
#389Boch La Louvière
Een vierdelig lampetstel van groen en verguld aardewerk.
Garniture de toilette en faïence verte et dorée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#138
Een paar karakterhoofden van deels geglazuurd terracotta.
Paire de têtes de caractère en terre cuite partiellement couverte.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120/160 -
#671
Een paar vazen van Nanking-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en faïence de Nankin. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#77Ch. Hartmann
Een kinderhoofdje van geboetseerd terracotta. Gesigneerd.
Tête d’enfant en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#795
Een lot meerkleurig aardewerk bestaande uit een zigeunerkoppel, drie vissers en een vissersvrouw en een tabakspot in de vorm van een hoofd.
Lot de faïences polychromes comprenant un couple de tziganes, trois pêcheurs et une femme de pêcheur et un pot à tabac en forme de tête humaine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#705Boch La Louvière
Een art deco schaal van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Décor nummer D5470.
Plat art déco en faïence polychrome. Marque sous la base et numéro de décor D5470.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 65/75 -
#443
Een lot blauw en wit aardewerk en porselein, bestaande uit twee Delftse tegels, twee verschillende kommetjes met onderbordjes en twee schoteltjes.
Lot de faïences bleues et blanches comprenant deux carreaux de Delft, deux bols différents aux soucoupes et deux petits plats.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#93Mar. de Foret
“De ontroostbare”. Een buste van terracotta. Gesigneerd achteraan.
“L’inconsolable”. Buste en terre cuite. Signé au versoNo longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/160 -
#735Iznik
Een aardewerken vaas met bloem en vogeldecor. Iran.
Vase en grès décoré d’une fleur et d’oiseaux. Iran.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 55/65 -
#57
Een flesje van meerkleurig aardewerk met een decor van een vrouw met fruit.
Petit flacon en faïence polychrome à décor d’une femme portant des fruits.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20/25 -
#377
Een driedelig theeservies van basaltware, bestaande uit een theepot, een melkkannetje en een suikerpot. Engels werk.
Service à thé trois pièces en faïence dite basaltware comprenant la théière, le pot à lait et le sucrier. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#647
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Medio XXe eeuw.
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50/80 -
#530Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#63
Een damesbuste van terracottakleurig aardewerk op gipsen sokkel.
Buste de dame en faïence de couleur terre cuite. Sur socle en plâtre.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#258
Een meisjesbuste van donkergepatineerd brons. Gesigneerd ‘Jef Lambeaux’.
Buste de fille en bronze à patine foncée. Signé Jef Lambeaux.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#773
Een oude Russische menora van brons.
Ancienne menorah russe en bronze.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#307
“Dame met kruik”. Een beeldje van goudgepatineerd brons met gezicht en armen van celluloid. Op marmeren voetstuk. Begin XXe eeuw.
“Dame à la cruche”. Statuette en bronze à patine dorée aux visage et bras en celluloïd. Sur base en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#428
Brievenhouder van gelakt hout, met een gedrukt motief van personages. Japans werk.
Coupe papier en bois laqué avec motif imprimé de personnages. Travail japonais.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#475
Een vaas van meerkleurig Japans porselein, gemonteerd als schemerlamp.
Vase en porcelaine polychrome du Japon, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#310
Een semainier van gefineerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met bovenaan een rood marmeren blad.
Semainier en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 120/200 -
#86Hamadan
Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 199 x 125 cmEstimate: € 80/120 -
#312
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd op de verso en gedateerd 1823.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Illisiblement signée au verso et datée 1823.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 100/150 -
#595Lalouette
“Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Couple aux fleurs”. Deux statuettes en bronze à patine foncée. Signées. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 650/700 -
#128
Een paar Engelse kandelaartjes van zilver 925‰. Keuren van Wilmott Maunufacturing Co d.d. 1924 (255 g).
Paire de petits bougeoirs anglais en argent sterling. Poinçons de Wilmott Manufacturing Co de 1924 (255 f).No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#582
“Ballerina”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Russische School. Klein letsel.
“Ballerine”. Aquarelle sur papier. Signée. Ecole russe. Petit accident.No longer availableDim. 69 x 98 cmEstimate: € 180/220 -
#184François BackvisPeriod: 1857-1926
“Stilleven met rozen, perziken en druiven, geflankeerd door een schaal met frambozen en glaswerk op een gedrapeerd tafelkleed”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1887.
“Nature morte aux roses, pêches et raisins, flanqués d’une coupe aux framboises et des verres sur une nappe drapée”. Huile sur toile. Signée et datée 1887.No longer availableDim. 120 x 83 cmEstimate: € 240/400