Similar lots by type
-
#469Shirma Guaysamin
“Naakt met luipaarden”. Gouache op papier. Gesigneerd. Origineel werk van een illustratie voor een boek over Amazonelegenden.
“Nu aux léopards”. Gouache sur papier. Signé. Illustration originale d’un livre sur les légendes de l’Amazone”.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#692
Een paar gouaches met Mongoolse(?) scènes. Gesigneerd.
Paire de gouaches aux scènes mongoles. Signées.No longer availableDim. 34 x 44 & 31 x 42 cmEstimate: € 50/80 -
#474Eric KengenPeriod: °1952
“Naakten”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Prov. Galerie du Prévôt, Paris.
“Nus”. Technique mixte sur papier. Provenance Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 200/300 -
#512Andor KomivesPeriod: °1958
“Traditionele carnavalsscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Scène de carnaval traditionnelle”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 80/100 -
#735
Een lot van zes schilderijen. Olieverf en aquarel.
Lot de six tableaux. Huile et aquarelle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#494Mircea Manelici
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#699Radu Deca
“Pregatire”. Gouache. Gesigneerd.
“Pregatire”. Gouache. Signée.No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 60/100 -
#520Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#459
Een reeks van vier handgeschilderde Perzische miniaturen op papier.
Suite de quatre miniatures persanes peintes à la main sur papier.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#484Violeta Craciun
“Mannenportret in profiel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’homme en profil”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24 x 21,5 cmEstimate: € 100/120 -
#464
Een reeks van vier handgeschilderde Perzische miniaturen op papier.
Suite de quatre miniatures persanes peintes à la main sur papier.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#702
“Wagen met fantasiefiguren”. Gouache op papier. Gemonogrameerd ‘A.A.’.
“Char aux figures fantastiques”. Gouache sur papier. Monogramme A.A.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#509Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015
“Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.
“Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.No longer availableDim. 21 x 30 & 27 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#674Andor KomivesPeriod: °1958
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#582Gheorghe I. AngelPeriod: °1938
“Figuren in een leeuwin”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrameerd en gedateerd ‘88.
“Personnages dans une lionne”. Technique mixte sur papier. Monogrammé et datée ‘88.No longer availableDim. 69 x 99 cmEstimate: € 200/240 -
#309
“Stilleven met groenten en kruik”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cruche et légumes”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#602Rainer FettingPeriod: °1949
“Self Micky”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Werk gemaakt naar aanleiding van de groepstentoonstelling “Die Neue Wilden” in New York met als thema: zelfportret. Aangekocht bij galerij Inge Raab te Berlijn.
“Self Mickey”. Aquarelle sur papier. Signe. Faite à l’occasion de l’exposition “Die Neue Wilden” à New York avec comme thème “l’Autoportrait”. Achetée chez Inge Raab à Berllin.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 2500/3500 -
#424
Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#99Kamberov (?)
“Zicht op St. Petersburg. Olieverf op doek.
“Vue de Saint-Pétersbourg”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#385
Een groot lot roestvrij stalen dameshorloges.
Grand lot de montres de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#37
Een wijwatervat van brons in de vorm van een engel met een schelp.
Bénitier en bronze en forme d’un ange avec coquille.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50/80 -
#355Golf Sport
Drie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#651J. Thielens
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
“Vue d’étang”. Huile sur toile. Signée et datée 1944.No longer availableDim. 72 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#254
Een paar portretten in potlood op papier. Gesigneerd K. Peiser. 1 ruitje gebroken.
Paire de portraits en crayon sur papier. Signés K. Peiser. 1 verre cassé.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 150/250 -
#372
Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).
Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#584
“Bloeiende kersenboom”. Aquarel. Draagt een handtekening. Chinese school
“Cerisier en fleurs”. Aquarelle. Porte une signature. Ecole chinoise.No longer availableDim. 45 x 22,5 cmEstimate: € 200/240 -
#183
Een bovenkaak van een enorme zaagvis op metalen sokkel.
Scie d’un poisson scie énorme. Sur socle en métal.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 800/1000 -
#263Gustave Van Vaerenbergh
Een boerenmeisjesbuste van meerkleurig gips. Gesigneerd en genummerd achteraan.
Buste de jeune paysanne en plâtre polychrome. Signé et numéroté au verso.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 80/100 -
#798
Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800/2000 -
#507
Een slagtand op een Chinese houten staander.
Défense dans une monture chinoise en bois.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 80/120