Similar lots by type
-
#609Eric KengenPeriod: °1952
“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#589Ch. Vandamme
“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1882.
“Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1882.No longer availableDim. 46 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#556
Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200/240 -
#279Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891 - 1964
“Wandelaar op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Promeneur à la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#1083Hoover
Een wijnkoelkast. met doorzichtige deur.
Frigo à vin à porte vitrée.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100/120 -
#752J. de Bruyn
“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#592Jan De BelderPeriod: °1953
“Neerhof met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935. Restauratie.
“Basse cour aux poules”. Huile sur toile. Signée et datée 1935. Restauration.No longer availableDim. 45 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#992Jules DecortPeriod: 1918 - 1999
“Stilleven met koper en uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux cuivres et oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 180/240 -
#627
“Arend”. Beeldhouwwerk in marmer.
“Aigle”. Sculpture en marbre.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 100/120 -
#972
“Hoevezicht” & “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd ‘FL’ en gedateerd 1945.
“Vue de ferme” et “Vue de village”. Huile sur toile. Les deux monogrammées FL et datées 1945.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#622Pol. Lombard
“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 48cmEstimate: € 50/80 -
#602Eric KengenPeriod: °1952
“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500/700 -
#269Huysmans
“Boomgaard”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Le verger”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#1081La Sommelière
Een grote wijnkoelkast.
Grande frigo à vin.No longer availableDim. H. 187 cmEstimate: € 120/180 -
#959
“Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.
“La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 240/360 -
#954Marcel VeldemanPeriod: °1936
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois ensoleillé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#969
“Schapen en een geit”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Herdoekt. Op de lijst toegeschreven aan L.P. Ommeganck.
“Moutons et chèvre”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Retoilée. Attribuée sur le cadre à L.P. Ommeganck.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#601
Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.
Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.No longer availableDim. 188 x 113 cmEstimate: € 200/300 -
#962Charles II Van den EyckenPeriod: 1859 - 1923
“Honden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd links boven.
“Le concurrent”. Huile sur panneau. Signé en haut à gauche.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 800/1000 -
#604Eric KengenPeriod: °1952
“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800/1000 -
#212
“Boer met hond en werkpaarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘72.
“Fermier au chien et aux chevaux de trait”. Huile sur toile. Signée, monogrammée et datée ‘72.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 220/260 -
#599
“Vijver aan een bosrand”. Olieverf op board. Niet gesigneerd.
“Etang au bord d’un bois”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 46 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#594
“Landschap met dorp in de verte”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang, un village dans la distance”. Huile sur carton. Signée.No longer availableDim. 38 x 61 cmEstimate: € 80/100 -
#989Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 104 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#516
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#841
Een schildvormige spiegel met een bruine glazen lijst met imposante bekroning.
Miroir en forme d’écusson, à encadrement en verre brun à coiffe imposante.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#600Ethiopie
Vijf verschillende koptische kruisen van 10 ‰ zilver één met lederen ketting. Ter plaatse aangekocht in 1986.
Cinq croix coptes en “argent” 10‰, une à la corde en cuir. Achetées sur place en 1986.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1012
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#389
“Guingette Flamande” & “Retour de Guingette”. Twee gravures naar werken van David Teniers door J. Ph. Le Bas.
“Guingette Flamande” et “Retour de Guingette”. Deux gravures d’après des oeuvres de David Teniers par J.Ph. Le Bas.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#430Peru Cuzco
Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen en met zilveren hangers.
Deux colliers différents sertis de pierres semi-précieuses et aux pendentifs en argent.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1075
Een reeks van vijftien gebeeldhouwde eikenhouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
Suit de quinze chaises en chêne sculptés recouvertes de velours rouge.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#591
Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.
Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/300 -
#727
Een Chinese salontafel van zwartgelakt hout met een decor van personages van pietra dura in het blad.
Table de salon chinois en bois noirci, tablette à décor de personnages en pierre dure.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 60/100 -
#291
Een paar vaasjes van meerkleurig aardewerk met een handgeschilderd decor van spelende kinderen in de winter.
Paire de petits vases en faïence polychrome à décor d’enfants jouant dans la neige peints à la main.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#277
Een merkwaardige vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van vruchten. Gemerkt ‘Le Verre Français”.
Vase remarquable en pâte de verre polychrome à décor à l’acide de fleurs. Marque Le Verre Français.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120/180 -
#549Jeanne PortenartPeriod: 1911 - 1992
“Zicht op het Zwin”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue du Zwin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 40/60