#666
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#1068
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#977
Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
#286Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#746
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#146
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
#496Hamadan
#706
#276Kirman
#1088Esparta
Een handgeknoopt Turks wollen tapîjt.
#787
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#668
#686
#1101
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#778
#736
#1102Bachtiar
#1105
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1126Shiraz
#737
Een handgeknoopt Pakistaans karpet van wol.
#777
#116
#252César De CockPeriod: 1823-1904
“Domaine d’Hulegenrode”. Huile sur toile. Signée. Datée 1862.No longer availableEstimate: € 1500/2500 -
#1083Hoover
Een wijnkoelkast. met doorzichtige deur.
#587
Salle à manger en bois sculpté d’inspiration Louis XVI comprenant deux buffets à deux corps, une table à rallonges et trois chaises et un trumeau.No longer availableEstimate: € 280/400 -
#1137
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
#257
Een siervaas van meerkleurig aardewerk met een handgeschilderd bloemendecor, gesigneerd ‘Guillaume’. Met bronzen monturen en op vier leeuwvormige voetjes. Omstreeks 1900.
Vase décoratif en faïence polychrome à décor de fleurs peintes à la main. Signé Guillaume. Montures en bronze et sur quatre pieds griffes. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#801
Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.No longer availableDim. h: 49 - 53 cmEstimate: € 60/100 -
#1090
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.
“Coq”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#935
#292Tasuke Yokouchi
#266
Buffet en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 200/300 -
#259Louis DemesmaekerPeriod: 1906 - 1989
“Nature morte aux fruit set aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#1019
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240