Similar lots by type
-
#947
“Jongen met pijp”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Garçon à la pipe”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#643
Een tweedeurskast van gesculpteerd hout. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en bois sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#223Mont Joye - Legras & Cie.
Een siervaasje van kleurloos glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van een bloem. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.
Vase décoratif en verre incolore gravé à l’eau forte et décoré d’une fleur peinte à la main et émaillée. Marque sous la base. France, vers 1890.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/180 -
#925
Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.
Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#781
Een putto van bruingepatineerd plaaster. Kleine letsel. Vroeg XXe eeuw.
Putto en plâtre à patine brune. Petits usures. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 60/100 -
#217
“Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.
Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#801
Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.
Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.No longer availableDim. h: 49 - 53 cmEstimate: € 60/100 -
#988
Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.
Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 165 cmEstimate: € 180/240 -
#957
“Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.
“Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#621
Een paar boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van een kaketoe.
Paire de serre-livres en albâtre sculpté en forme de cacatoès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#427
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha debout en bois polychrome.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100/180 -
#623
Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
Lion en marbre sculpté aux yeux en verre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/200 -
#926
Een sobere eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan. XIXe eeuw.
Garde-robe rustique à deux portes en chêne à trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 180/240 -
#593Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/150 -
#1090
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.
“Coq”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#204
“Idyllisch landschap.” Een wandtapijt. XIXe eeuw.
“Paysage idyllique”. Tapisserie du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#966
Een eikenhouten commode met drie laden met koperen sleutelgaten en handvatten. XIXe eeuw.
Commode en chêne ouvrant à trois tiroirs aux serrures et anses en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 180/240 -
#658
Een buste van donkergepatineerd gips. Gesigneerd “C. Meunier”.
Buste en plâtre à patine foncée. Signé C. Meunier.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120/200 -
#965
“Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.
“Putti au bélier”. Groupe en terre cuite brune.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#995
Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1124
Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.
Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#395
“Hengst”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel.
“Etalon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 420/480 -
#813
Een rond bijzettafeltje van mahoniehout. Engels werk, XIXe eeuw.
Guéridon rond en acajou. Travail anglais, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#657
Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.
Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#997Spode
Drie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.
Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#831
Een wijnkoeler en een paraplubak van geel koper. We voegen er een verzilverd metalen wijnfleshouder met wieltjes aan toe.
Rafraichissoir et bac à parapluies en cuivre jaune. Nous ajoutons un dessous de bouteille sur roulettes.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#22
Een lot bestaande uit: “Landschap”. Gouache. Gesigneerd Pocock Alex. (17 x 24 cm). Een Afrikaanse en Japanse plaat en “Jaseur”. Oude ingekleurde ets. Fils Martinet.
Lot comprenant:- “Paysage”. Gouache. Signé Pocock Alex (17 x 24 cm).- Une planche africaine et une planche japonaise.- “Jaseur”. Eau-forte colorée par le Fils Martinet.No longer availableEstimate: € 45/70 -
#611
Twee wijnrode sari’s van zijde, beide afgeboord met gouddraad. Indisch werk. Enige slijtage.
Deux sari en soie rouge vin, les deux aux bordures en fil d’or. Travail indien. Quelques usures.No longer availableDim. ± 450 en 550 cmEstimate: € 80/120 -
#1079
Een serie van zes gesculpteerde stoelen met gevlochten rieten zit, waarbij één witgepatineerd.
Suite de six chaises sculptées aux sièges cannées dont une peinte blanche.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#139Alfons WaterschootPeriod: °1931
“Jachtstilleven met korhoenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux tétras”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 200/250 -
#1046
Een rond tafeltje van grijs marmer op centrale voet
Table ronde en marbre gris sur pied central.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#795Ethiopie
Een halssnoer en vier armbanden van verzilverd metaal. Ter plaatse aangekocht in 1984.
Collier et quatre bracelets en métal argenté. Acheté sur place en 1984.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1022Herman BogaerdPeriod: 1867 - 1932
Een lot van vijf kleine olieverfschilderijtjes op doek en paneel met strandzichten en weilanden. Eén beschadigd.
Lot de cinq petits tableaux sur toile et sur panneau aux vues de plages et de pâturages. Un dégât.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#256
Een eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
Armoire à deux ports en chêne. Vers 1800.No longer availableDim. 170 x 110 cmEstimate: € 300/400 -
#723
Een eikenhouten buffetkast in Régencestijl met twee paneeldeuren en twee grote naast een kleine centrale lade. Gedeeltelijk XVIIIe eeuw.
Buffet en chêne de style Régence ouvrant à deux portes moulurées et deux grands et un petit tiroir en ceinture. Partiellement XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 250/400 -
#1139
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150/180