Similar lots by type
-
#384
Een ovale spiegel van verguld hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40/60 -
#769
Een zgn. ‘Tunbridge Ware’ spiegel. Mahoniehoutfineer met ingelegde motieven. XIXe eeuw.
Miroir dite Tunbridge Ware. Placage d’acajou et incrustations. XIXe siècle.No longer availableDim. 67 x 103 cmEstimate: € 60/100 -
#749
Een wandspiegel van gepolychromeerd hout in schildpadimitatie en met verguldsel.
Miroir en bois polychrome à l’imitation d’écaille et dorures.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#786
Een wandspiegel van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Miroir en chêne sculpté de style Renaissance malinois.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#31
Drie stuks glas en kristal: een klein mandje genre VSL, een vis en een wijnkruikje.
Trois pièces en verre et cristal: un petit panier de genre VSL, un poisson et une cruche à vin.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#674P. Massez
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1897.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1897.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#386
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 60/80 -
#559
Een Japans bas-reliëf van meerkleurig gelakt hout met details van ivoor en paarlemoer.
Bas relief japonais en bois polychrome aux détails en ivoire et nacre.No longer availableDim. 36 x 11,5 cmEstimate: € 160/180 -
#230Peru Ilaria
Een halssnoer in de vorm van haaientanden van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier en forme de dents de requin en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 160,11 gEstimate: € 200/300 -
#817
Een klein mahoniehouten bureau in Régencestijl met een centrale lade, vier laden aan weerskanten en een met kalfsleder bekleed blad.
Petit bureau en acajou de style Régence ouvrant à un tiroir central, quatre tiroirs latéraux. Tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#539Stefan CaltiaPeriod: °1942
“Oglinda (de spiegel)”. Ets. Gesigneerd, getiteld, gedateerd 1992 en genummerd 8/20 buiten de plaat.
“Oglinda (le miroir)”. Eau-forte. Signée, intitulée, datée 1992 et numérotée 8/20 hors planche.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 100/120 -
#496
Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met bruin lederen bekleding en met vlechtwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XVI recouverts de cuir brun et avec cannage.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#527
Een zittende Hotei van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Hotei assis en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 150/180 -
#787
“Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.
“Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50/60 -
#410
Een serviesje van meerkleurig Japans porselein.
Petit service en porcelaine polychrome du Japon.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#353
Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen, waarvan twee met ivoren kaders.
Lot de cinq miniatures peintes à la main dont deux aux cadres en ivoire.No longer availableEstimate: € 120/200