Similar lots by type
-
#194Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Boer en boerinnen in de keuken”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1947.
“Paysan et paysannes dans la cuisine”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1947.No longer availableDim. 28 x 32,5 cmEstimate: € 550/650 -
#439Camille BarthélemyPeriod: 1890 - 1961
“Herfst”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Automne”. Huile sur carton. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 500/800 -
#352Jean GovaertsPeriod: 1898 - 1985
“Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Paysage méditerranéen”. Huile sur toile. Signée et datée 1953.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#599Igor TcholariaPeriod: °1959
“White birds of my dreams”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“White birds of my dreams”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 2500/3000 -
#239Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 140/160 -
#572Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 42 x 62 cmEstimate: € 200/240 -
#712Nicolas Eckman
“Dorpelingen met geit”. Houtsnede. Gesigneerd met stempel en genummerd 2/50 buiten de plaat.
“Villageois avec chèvre”. Gravure sur bois. Signée avec cachet et numérotée 2/50 hors planche.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 30/40 -
#252Vera Noens
“Kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#424
Drie handgeschilderde voorstellingen met personages op zijde.
Trois miniatures aux personnages peintes à la main sur soie.No longer availableDim. 10 x 7 cmEstimate: € 60/80 -
#754Marie-ElisePeriod: Rupelmonde 1934
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96. Ps. Lisette Meyers.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘96. Ps. Lisette Meyers.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#354H. Dessart
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#735Marie-ElisePeriod: Rupelmonde 1934
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96. Ps. Lisette Meyers.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1996. Ps. Lisette Meyers.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#650Josephus Laurentius Dyckmans
“De bedelmuzikanten”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Toegeschreven aan .
“Les musiciens mendiants”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Atrribuée à.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#254Jean HodruPeriod: 1870- 1932
“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 82 cmEstimate: € 100/160 -
#198Jules de CortPeriod: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 220/300 -
#189
“Herderin in een landschap met ruïne”. Olieverf op paneel. Eerste helft XIXe eeuw.
“Bergère dans un paysage au ruine”. Huile sur panneau. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#755Gislaine Stas de Richelle
“De aardappelschilster”. Gemengde techniek op doek. Handtekening vervaagd. Kleine vochtschade.
“l’éplucheuse de pommes de terre”. Techniques mixtes sur toile. Signature délavée. Légèrement endommagé.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#742Marc KennesPeriod: °1962
“Fabriek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Usine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#292Theo DirkxPeriod: 1896 - 1967
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Jaren ‘30.
“Vase aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Années 30.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 140/180 -
#234Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Vee in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bétail dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 74 cmEstimate: € 300/400 -
#213Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Dame in een Zeeuws interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Femme dans un intérieur zélandais”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 260/300 -
#464Roman ZuzukPeriod: °1961
“Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#684Vladimir ShinkarevPeriod: °1954
“Eenzame danser”. Gravure. Gesigneerd, getiteld “
” en genummerd 1/10 buiten de plaat.
“Danser seul”. Gravure. Signée, intitulée “ ” et numérotée 1/10 hors planche.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 50/60 -
#602Igor TcholariaPeriod: °1959
“Duet”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Duet”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 2500/3000
Other lots in this auction
-
#136Heriz
Wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 200/240 -
#169John Cap
“Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Sous-bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 67 cmEstimate: € 80/120 -
#68Giuseppe Armani
“Dame met papegaai”. Een polychroom beeldje, uitgegeven bij Capodimonte. Gesigneerd.
“Dame au perroquet”. Statuette polychrome éditée par Capodimonte. Signée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#179Naert
“Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ballerines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 120/200 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 500/600 -
#338
Een vaas en een wijnkoeler van geglazuurd aardewerk, beide versierd met touwen in trompe-l’oeil, de eerste met een blad met een huisjesslak en de tweede met druivenranken in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase et un rafraîchisseur en faïence à décor de fils en trompe l’oeil, le premier surmonté d’un escargot sur une feuille, l’autre de vignes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 200/300 -
#346
Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met vier laden.
Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#636
Een olijfgroene lederen driezits Chesterfield.
Canapé Chesterfield en cuir vert olive. Trois places.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#812
Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.
Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#208Lalique, France
Een paar vaasjes van deels gesatineerd kristal met vogeltjes in het decor. Gemerkt.
Paire de petits vases en cristal satiné partiellement à décor d’oiseaux. Avec marque.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 380/420 -
#79
“Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Uitgegeven te Den Haag in 1940.
“Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Ed. à La Haye en 1940.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#1
Een lot van vier verschillende eenden, waarbij één als doosje.
Lot de quatre canards dont un dans une petite boîte.No longer availableEstimate: € 40/60