Similar lots by type
-
#389
Twee kleine wandspiegels van verguld hout, waarbij één in Lodewijk XV-stijl.
Deux petits miroirs en bois doré dont un de style Louis XV.No longer availableDim. h: 45 & 54 cmEstimate: € 40/60 -
#769
Een zgn. ‘Tunbridge Ware’ spiegel. Mahoniehoutfineer met ingelegde motieven. XIXe eeuw.
Miroir dite Tunbridge Ware. Placage d’acajou et incrustations. XIXe siècle.No longer availableDim. 67 x 103 cmEstimate: € 60/100 -
#384
Een ovale spiegel van verguld hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40/60 -
#749
Een wandspiegel van gepolychromeerd hout in schildpadimitatie en met verguldsel.
Miroir en bois polychrome à l’imitation d’écaille et dorures.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#678
Een paar gesculpteerde slagtanden met afbeeldingen van dieren. Afrikaans werk.
Paire de défenses sculptées décorées d’animaux. Travail africain.No longer availableDim. l: 55 cm -
#460
Een lot kristallen glazen, waarbij vier groene en vijf kleurloze wijnglazen, vijf kleine champagnefluiten, twee grote en een kleine champagnecoupe.
Lot de verres en cristal dont quatre verres à vin verts et cinq incolores, cinq petites flûtes, deux grandes et une petites coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#123
Een oude houten voorhamer.
Masse ancienne en bois.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#787
“Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.
“Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50/60 -
#191Antoine Barye
“Vechtende adelaars”. Een groep van bruingepatineerd brons met ivoren snavels. Toegeschreven aan.
“Combat d’aigles”. Groupe en bronze à patine brune. Becs en ivoire. Attribué à.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 180/220 -
#79
“Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Uitgegeven te Den Haag in 1940.
“Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Ed. à La Haye en 1940.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#562Louis IcartPeriod: 1888-1950
“Meisjes met hinde”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Filles et biche”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#182Gheorghe I. AnghelPeriod: °1938
“Iubirea lui Cleandros”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘88.
“Iubirea lui Cleandros”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1988.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300/500 -
#589
“Handen”. Een groepje van donkergepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Mains”. Groupe en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. l: 9 cmEstimate: € 90/120 -
#286
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 355 x 240 cmEstimate: € 200/300 -
#266
Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee gevitreerde deuren bovenaan.
Buffet à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux portes vitrées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#754Marie-ElisePeriod: Rupelmonde 1934
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96. Ps. Lisette Meyers.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘96. Ps. Lisette Meyers.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 80/120