Similar lots by type
-
#651J. Thielens
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
“Vue d’étang”. Huile sur toile. Signée et datée 1944.No longer availableDim. 72 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#695
Een tanka (40 x 31 cm) en twee mandalas (14 x 30 cm) in gouache op papier. Indisch werk.
Tanka (40 x 31 cm) et deux mandala (14 x 30 cm) en gouache sur papier. Travail indien.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#594
Prinselijke troon uit één stuk gebeeldhouwd. Ethiopië.
Trône princier sculpté en une pièce de bois. Ethiopie.No longer availableDim. H.107 cmEstimate: € 200/240 -
#730
Een lot van vier reproducties, twee schilderijen en een houtsnede.
Lot de quatre reproductions, deux peintures et une gravure sur bois.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#791
Drie bankjes: een poef met klauwpoten, een zitbankje met voluutpoten en armleuningen en een rechthoekig bankje met vier gedraaide poten.
Trois banquettes: un pouf aux pieds griffes, un banc aux pieds volutes et aux accotoirs et une banquette rectangulaire à quatre pieds tournés.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#670
Mahoniehouten arts and crafts armstoel. Hoge rugleuning met drie spijlen in de vorm van gestileerde bloemenstengels. Oorspronkelijke bekleding van William Morris.
Chaise art nouveau en acajou. Haut dossier à trois lattes en forme de fleurs stylisées. Tissu d’origine par William Morris.No longer availableDim. H.123 cmEstimate: € 300/400 -
#625
Een processie van dertien bronzen beeldjes. Met een bijpassende console van zwartgelakt hout.
Procession de treize statuettes en bronze. Avec console assorti en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#386
Een paar zwartgelakte houten corbeillefauteuils, recent bekleed met gestreepte stof. Voluutpoten vooraan.
Paire de fauteuils corbeille en bois laqué noir. Récemment recouverts de tissu strié. Pieds avant en volute.No longer availableDim. H.111 cmEstimate: € 100/120 -
#376
Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#653
Een paar corbeillefauteuils van donker hout, recent bekleed met rode stof. Napoléon III.
Paire de fauteuils corbeilles en bois foncé récemment recouverts de tissu rouge. Napoléon III.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#613
Een diptiek (46 x 41 cm gesloten) en een triptiek (45 x 32 cm gesloten) met rustieke religieuze voorstellingen. Handgeschilderd en met leder ingebonden.
Diptyque (46 x 41 cm fermé) et triptyque (45 x 32 cm fermé) avec représentations religieuses rustiques. Peints à la main et reliés en cuir.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#700
Lot van vijf diverse naïeve schilderijen en aquarels.
Lot de cinq tableaux et aquarelles naïfs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#685
“Moeder en dochter met schaap op binnenkoer” & “Converserende mannen in een interieur”. Beide olieverf op doek.
“Mère et fille avec leur mouton”. et “Hommes conversant dans un intérieur”. Huile sur toile.No longer availableDim. 33 x 45 & 50 x 71 cmEstimate: € 80/120 -
#627
“Don Quichote”. Standbeeld gemaakt van recuperatiemateriaal, metaalkleurig gespoten.
“Don Quichotte”. Sculpture en matériel de récupération. En peinture métalique.No longer availableDim. H.220 cmEstimate: € 200/300 -
#735
Een lot van zes schilderijen. Olieverf en aquarel.
Lot de six tableaux. Huile et aquarelle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#794Friedrich Thomas
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1853.
“Portrait de Fille”. Huile sur toile. Signée et datée de 1853.No longer availableDim. 45 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#597
Een smeedijzeren stoel door Agnès Emery. Met plantaardig motief.
Chaise en fer forgé par Agnès Emery. Motif végétal.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#639
Chaise longue. Naar een ontwerp van Le Corbusier.
Chaise longue. D’après le modèle par Le Corbusier.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#460
Barokke stoel van gebeeldhouwd eikenhout. Versierd met engelenkop en zeemeerminnen. Herstelling. Transsylvanië, omstreeks 1900.
Chaise baroque en chêne sculpté. Décor d’une tête d’angelot et des sirènes. Transylvanie, vers 1900. Réparation.No longer availableDim. H.111 cmEstimate: € 60/80 -
#680
“Hoeve aan het water” & “Molenlandschap”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau” et “Paysage au moulin”. Huile sur toile. Les deux signées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#2
Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 50/80 -
#211
“Aartsengel”. Olieverf op doek. Peruviaans werk.
“Archange”. Huile sur toile. Travail péruvien.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#633
Paar hoofden van gebeeldhouwd hout. Makonde, Tanzanië. Met bijpassende sokkels.
Paire de têtes en bois sculpté. Makonde Tanzanie. Avec sellettes assorties.No longer availableDim. 75 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#677
“Rivierlandschap” & “De oogst”. Resp. olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd ‘Karl’.
“Paysage rupestre”. et “La moisson”. Huile sur toile respectivement sur panneau. Les deux signés Karl.No longer availableDim. 65 x 75 & 47 x 38 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#599
“Compositie”. Zeefdruk. Draagt een handtekening buiten de plaat: Calder.
“Composition”. Sérigraphie. Porte une signature hors planche: Calder.No longer availableDim. 49 x 68 cmEstimate: € 200/250 -
#530
Spiegeltje in een beschilderde omlijsting met twee deurtjes. Versierd met bloemen en vogels en met metalen strips en rozetten. Birmaans werk.
Petit miroir à encadrement formé par deux vantaux peints. Décor de fleurs et d’oiseaux avec des bandes et des rosaces en métal. Travail de la Birmanie.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100/150 -
#28
Een zeer gevarieerd lot bestaande uit o.a. een bronzen papierklem, een bronzen plaquette, een doosje van schildpad, een kleine aquarel met een afbeelding van een herderin, enz.
Lot très varié comprenant une pince à papier en bronze, une plaquette en bronze, une petite boîte en écaille, une petite aquarelle représentant une bergère etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#552
Een gevarieerd lot glaswerk, bestaande uit karaffen en borreltjes, zes grote glazen, een toiletstel, schaaltjes en een vaasje.
Lot de verrerie varié comprenant des carafes, des gouttes, six verres, une garniture de toilette, des petits plats et un petit vase.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#177
Messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekige voet met engelenkopjes. XIXde eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.
Bougeoir d’église en laiton de style baroque. Base triangulaire aux têtes d’angelots. XIXe siècle. Monté à l’électricité.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 100/150 -
#566Tabriz
Een Perzisch tapijt van wol met een motief van een gestileerde rozentuin. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à motif d’un jardin de roses stylisé. Noué main.No longer availableDim. 304 x 394 cmEstimate: € 300/500 -
#486
Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur en twee kleinere deurtjes aan weerskanten, telkens met een lade erboven.
Buffet en chêne à porte centrale flanquée de deux portes plus petites, chaque fois surmontées d’un tiroir.No longer availableDim. 113 x 164 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#426
Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#565
Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 30/40 -
#14
Een rechthoekig salontafeltje van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl. Rieten blad onder glas.
Table de salon rectangulaire en chêne sculpté de style Louis XV. Tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 90 x 55 cmEstimate: € 30/50 -
#544Charlo Hasen
“Dagvlinders” en “Schermvogels”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Dagvlinders” et “Schermvogels”. Technique mixte sur papier. Signées et datées 1991.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#222Maurice Van Cauter
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 82 x 67 cmEstimate: € 100/120