Other lots in this auction
-
#318Lot van 26 items zilver, verzilverd koper en tin, 19e eeuws, diverse schalen, deco, curiosa, waaronder 4 lepels gemarkeerd “Koninklijke Hollandsche LLoyd”.
Lot of 26 items silver, silver-plated copper and tin, 19th century, various dishes, deco, curiosities, including 4 spoons marked "Koninklijke Hollandsche LLoyd".No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#485Een kroonluchter in Lodewijk XVI-stijl. met kristallen parelsnoeren en pendeloques. Zes lichtpunten. (AID3147)
A Louis XVI style chandelier. with crystal pearl necklaces and pendeloques. Six points of light. (AID3147)No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 400 / 600 -
#132“Abraham offert Isaak”. Een eikenhouten hoogreliëf. Een meubelpaneel uit de XVIIde eeuw.
Abraham sacrifie Isaac. Un haut-relief en chêne. Un panneau de meuble du XVIIe siècle.No longer availableDim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#286Een recente drieladenkast naar Lodewijk XV voorbeeld.
A recent three drawer cabinet after Louis XV example.No longer availableDim. 80 x 39 x 94 cmEstimate: € 200 / 240 -
#411Een lot van twee Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor. Bestaande uit een kraagvaas met oren en een kalebasvaas.
lot of two Chinese porcelain vases with blue and white decor. Consisting of a collar vase with handles and a gourd vase.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#531“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 250 / 400 -
#197Milieu de table van zilver en kobaltblauw glas. Bestaande uit een coupe, gedragen door vier korinthische zuilen op een voetstuk. Duitse keuren, 800/1000.
Centerpiece of silver and cobalt blue glass. Consisting of a coupe supported by four Corinthian columns on a pedestal. German hallmarks, 800/1000.No longer availableDim. Ø 29,5 - H. 36 cm 1845 g zilverEstimate: € 1000 / 1500 -
#269Een art deco spiegel met verguld kader en opgelegd frame binnenin. Empire stijl. Kleine barst in frame bovenaan.
An art deco mirror with gilded frame and imposed frame inside. Empire style. Small crack in top frame.No longer availableDim. 72 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#590Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een hartvormige robijn van +- 3 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with a heart-shaped ruby of +- 3 ct.No longer availableDim. 3,77 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#436Een commode uit kastanjehout 4-delig en donkergebeitst.
Chestnut chest of drawers with 4 drawers and dark stain.No longer availableDim. 102 x 53 x 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#138DelvauxEen Delvaux handtas in donkerbruin leder, model “Mousson”.
A Delvaux handbag in dark brown leather, model “Mousson”.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 425 / 450 -
#358Een crucifix van wit porselein en houten kruis. 19de eeuws.
A white porcelain crucifix and wooden cross. 19th century.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30 / 40

