#506Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
#365Hermle QuartzEen schouwklok uit koper en glas met opwindsleutel, gemerkt Hermle.
#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren in markies geslepen van +- 0,25 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with small brilliants with a combined weight of +- 0.20 ct and marquise cut sapphires of +- 0.25 ct.No longer availableDim. 7,83 gEstimate: € 380 / 450 -
#167“Ballerina”. Een bronzen beeld, naar Degas.
#436Een commode uit kastanjehout 4-delig en donkergebeitst.
#542“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 500 / 800 -
#347Een speelgoed bouwdoos gemerkt Märklin Plus A 9004, ongeopend in originele doos.
#249C Dratz“Winters landschap bij volle maan”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape at full moon". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct.No longer availableDim. 3,0 gEstimate: € 200 / 250