#75Een snuffbottle van parelmoer en been met twee kleine plaquettes in hoogreliëf. Chinees werk.
A mother-of-pearl and bone snuff bottle with two small plaques in high relief. Chinese work.No longer availableDim. H. 6 cmEstimate: € 60 / 80 -
#113Een driedelig donker marmeren pendulestel. Versierd met bloemensilhouttes in de diepte verguld. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Italië, eind 19e eeuw.
A three-piece dark marble pendulum set. Decorated with floral silhouettes gilded in depth. In addition, 2 column candlesticks. Probable origin Italy, late 19th century.No longer availableDim. 52 x 82cmEstimate: € 75 / 125 -
#645Een houten Engels dienblad 19e eeuws.
#543Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
#559Kooiluchter van messing en met oranje glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.
Cage chandelier in brass and decorated with orange glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.No longer availableDim. H: 80 cmEstimate: € 180 / 240 -
#572Een schouwspiegel in verguld houten lijst met bovenaan een bas-reliëf van engeltjes met bloemen.
A mantelpiece mirror in a gilt wooden frame with a bas-relief of cherubs with flowers at the top.No longer availableDim. 146 x 81 cmEstimate: € 120 / 200 -
#86Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
#496Een eiken houten commode met 3 laden.
#176Een groot formaat landelijke kast met lichtgrijs patine. 2-delig. Beide onder en bovenstuk 4-deurs. Barst in zijpaneel onderkast(AID736)
A large format rural cabinet with light gray patina. 2-piece with Glen tableware. Both lower and upper part 4-door. (AID736)No longer availableDim. 250 x 305 x 62 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#541“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
#54Roger Borgluw(?)“CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.
“CMB - Mer-de Ville.” Caricature - Pencil on paper. Signed, dated 1974.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 35 / 45