#113Een driedelig donker marmeren pendulestel. Versierd met bloemensilhouttes in de diepte verguld. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Italië, eind 19e eeuw.
A three-piece dark marble pendulum set. Decorated with floral silhouettes gilded in depth. In addition, 2 column candlesticks. Probable origin Italy, late 19th century.No longer availableDim. 52 x 82cmEstimate: € 75 / 125 -
#332Zes gekleurde wijnglazen gemerkt Boussu, we voegen er een ijsemmertje van Boheems glas met een metalen deksel aan toe.
Six colored wine glasses marked Boussu, we add an ice bucket of Bohemian glass with a metal lid.No longer availableDim. H: 17-22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#118A MoreauEen gepolijst bronzen sculptuur op marmeren sokkel met afgebeeld twee kinderen. Onderaan gemerkt “A. Moreau”.
polished bronze sculpture on a marble plinth depicting two children. Marked on the bottom "A. Moreau”.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#431Een vintage oranjerood aardewerken schaal.
#123Een Royal Dux beeldje van een herderin, circa 1900.
#291Een 18de eeuwse koperen bedverwarmer met steel.
#699Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#279Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Kadezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Quay view.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 24,5 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#37Een bronzen plaquette met de voorstelling van de moord op Willem van Oranje.
A bronze plaque depicting the assassination of William of Orange.No longer availableDim. 18,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 50