#432Een lot van 2 mappen met reeks litho’s m.b.t. De Koninklijke Wase Kunstkring, illustratieve werken Luc Schuiten.
A lot of 2 folders with a series of lithographs related to De Koninklijke Wase Kunstkring, illustrative works by Luc Schuiten.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#325RonsonEen ‘Varaflame’ aansteker met zwart leder. In werkende staat. Met drie reserve vuursteentjes bijgevoegd.
#5Een lot van 9 cloisonne eitjes op houten sokkel met divers decor versierd en grootte.
#228Cailar BayardEen paar verzilverde kandelaars, beide met 5 lichtpunten. Gemerkt “Cailar Bayard”.
#513Een polychroom aardewerken vaas, modern decor met cyclopische abstracte figuren.
A polychrome earthenware vase, modern decor with cyclopean abstract figures.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 45 / 55 -
#246Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
#378Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#445Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
#644WorcesterEen notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
#460Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with small brilliants and a sapphire of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 200 / 250