#111Philip HeathEen Pierrot clown pop. Eerste ontwerp door “Philip Heath” naar eigenbeeld. Gemerkt in hals achteraan “PH 1980”. Rechterhand mist pink. Bijgevoegd documentatie en postkaarten oeuvre.
A Pierrot clown doll. First design by “Philip Heath” in his own image. Marked in the back of the neck "PH 1980". Right hand is missing little finger. Attached documentation and postcards oeuvre.No longer availableDim. 75cmEstimate: € 450 / 550 -
#383Een bronzen Sukhothai stijl Boeddhabeeldje in dhyanimudra op een hoog voetstuk.
A bronze Sukhothai style Buddha figurine in dhyanimudra on a high pillar.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 60 / 80 -
#327Een Italiaans, Venetiaanse kristallen vaas, in organische vis/natuurvorm.
An Italian, Venetian crystal vase, in organic fish/nature form.No longer availableDim. 28cmEstimate: € 50 / 80 -
#508Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#678Een albasten Art Deco lamp met glazen druiventrossen versierd en bronzen voet.
#579Agostino Pezotta“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
#25“Hanuman”. Een massief bronzen beeldje van de god met de apenkop.
#483Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#470Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
« Betere opbrengst» Une réédition décorative d'une affiche publicitaire pour Vitafort Gauverit.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 100 / 150