#586Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
#390Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +-0,22 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
#161Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928“Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.
Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#256Een houten open boekenrek met 4 schappen in Empire stijl, model Grevos. (AID1017)
A wooden open bookshelf with 4 shelves, Empire style, model Grevos. (AID1017)No longer availableDim. 197 x 110 x 42 cmEstimate: € 300 / 400 -
#141Een driedelige schouwgarnituur bestaande uit een pendule met twee 5-lichtpunt kandelaars. Bijgevoegd twee draaisleutels.
#535MassiveTwee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
#128A Moreau“L’amitié”. Een brons gepolijst beeld met twee dames op marmeren voet. Onderaan gemerkt “Moreau”.
"L'amitié". A polished bronze sculpture with two ladies on a marble base. Marked "Moreau" at the bottom.No longer availableDim. 73 cmEstimate: € 250 / 350 -
#640Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 12 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une calcédoine de ± 12 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#480Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.
An 18 carat white and yellow gold ring set with white and yellow brilliants with a combined weight of +- 0.76 ct. and a pearl.No longer availableDim. 6,35 gEstimate: € 800 / 900 -
A blown light brown crystal vase with etched floral decoration. Marked.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 50