#84Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006Een paar café scènes: “De schutters in Eksaarde.” en “Kaartspel.” Olieverf op board. Gesigneerd.
#8Een lot gekleurd kristal waaronder: een paar paarse kelkvaasjes, een Italiaanse bonbonière en een VSL asbak in licht groen.
A lot of colored crystal including: a pair of purple chalice vases, an Italian bonbonière and a VSL ashtray in light green.No longer availableDim. H: 11-20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#663Een Chinees porseleinen schenkkan, “Kendi”, versierd met draken decor.
#207Een bronzen beeldje van een kat in zithouding.
#406Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#589Renaat Ivens“Abstracte compositie.” Gemengde techniek met houtskool. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
“Abstract composition.” Mixed media with charcoal. Signed and dated '68.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100 / 140 -
#459Maurits Van Saene“Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 30Estimate: € 400 / 600 -
#238Een paard van zamak op houten sokkel.
#539Eugène Flametz“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
#643DoyenEen lipvormige getrokken kristallen vaas mauve in de massa.
#98“Madonna en kind.” Een bronzen beeld.
#538Een lot van 12 porseleinen borden. Chinees, Duits & Delft met diverse grootte, 19e eeuws. Lichte slijtage.
A lot of 12 porcelain plates. Chinese, German & Delft with various sizes, 19th century. Light wear.No longer availableDim. Ø: 19.5-23 cmEstimate: € 50 / 80