Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00
Auction days
-
#351
Een aardewerken fles in de vorm van een duif. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.
An earthenware bottle in the shape of a dove. K.L.E.M. Container made in Italy 1972.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40/60 -
#352
Een lot van 2, bestaande uit een muziekstaander in zwart gelakt hout met bijpassend bijzetmeubel.
A lot of 2, consisting of a music stand in black lacquered wood with matching side furniture.No longer availableDim. 125 x 46 cmEstimate: € 120/200 -
#353
Een rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.
A smoker's set of Japanese porcelain with a gilded decor in a blue background with flowers. 5 pieces.No longer availableDim. H: 6-7 cmØ: 8 cmBord: 14x28 cmEstimate: € 25/35 -
#354
Hoekmeubeltje versierd met vergulde en zwarte Japanse lak.
Corner shelf decorated with gilded and black Japanese lacquer.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 75/100 -
#355
“Juice-King.” Aluminium Fruitpers.
"Juice King." Aluminum Fruit Press.No longer availablePhotos: 2Dim. h 21,5 cmEstimate: € 45/55 -
#356
Een Engels houten bijzettafeltje met gedraaide poten.
An English wooden side table with turned legs.No longer availableDim. 72 x 59 x 41cmEstimate: € 20/25 -
#357
Een beginnersdoos als nieuw.
A starter box as new.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#358
Een crucifix van wit porselein en houten kruis. 19de eeuws.
A white porcelain crucifix and wooden cross. 19th century.No longer availablePhotos: 2Dim. h 39 cmEstimate: € 30/40 -
#359
Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.
A collection of 11 various birds of polychrome German porcelain, marked Rosenthal, Hutchenreuter (om Granget), Herend and others.No longer availablePhotos: 11Dim. H: 6-23 cmEstimate: € 100/150 -
#360
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. Met draaivorm.
An 18 carat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.16 ct. With a rotating shape.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 300/350 -
#361
Een Balinese “healing” gong in hout gesculpteerd frame met draken ornament bovenaan.
A Balinese "healing" gong in wood carved frame with dragon ornament on top.No longer availableDim. H: 52 cmEstimate: € 50/70 -
#362
Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.
A mahogany library step. XIX century.No longer availablePhotos: 2Dim. H. 76 cmEstimate: € 80/120 -
#363
Een Afrikaans hout gesculpteerd masker/beeldje.
An African wood sculpted mask/figurine.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 40/50 -
#364
Een bolvormig zwart glazen vaas met luchtbel decor in de massa.
A spherical black glass vase with air bubble decoration in the mass.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 40/50 -
#365
Een schouwklok uit koper en glas met opwindsleutel, gemerkt Hermle.
A copper and glass mantelpiece clock with winding key, marked Hermle.No longer availablePhotos: 3Dim. 19 x 28 cmEstimate: € 75/100 -
#366
Een 3-delig houten nesting tafelset met verguld bovenblad. Onderaan gemerkt “Baker - The Barbara Barry collection”. (AID5408 ref3462G)
A 3-piece wooden nesting table set with gilded top. Marked at the bottom "Baker - The Barbara Barry collection". (AID5408 ref3462G)No longer availableDim. 73 x 37 x 37 cmEstimate: € 300/400 -
#367
SF-5 Double track Race Set. In oorspronkelijke doos.
SF-5 Double track Race Set. In original box.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#368
Een aardewerken beeld van een meisjeshoofd op sokkel. Onderaan achterzijde gesigneerd “LD”.
An earthenware sculpture of a girl’s head on stand. Monogram on the back: LD.No longer availablePhotos: 2Dim. 23 x 15 cmEstimate: € 45/60 -
#369
Een vierdelig serveerbestek van verzilverd metaal in een etui.
A four-piece serving cutlery made of silver-plated metal in a case.No longer availableDim. Ø 29,5 - H. 36 cmEstimate: € 25/35 -
#370
Een halssnoer met witte zoetwaterparels en met zilveren slot.
A necklace with white freshwater pearls and a silver clasp.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 180/220 -
#371
Een geblazen licht-bruine kristallen vaas met geëtst bloemdecor. Gemerkt.
A blown light brown crystal vase with etched floral decoration. Marked.No longer availablePhotos: 2Dim. h 29 cmEstimate: € 40/50 -
#372
Een groen glazen vaas met 3 ronde uitstulpingen.
A green glass vase with 3 round protrusions.No longer availableDim. 40,5 x Ø 20 cmEstimate: € 75/125 -
#373
Een messing Boeddhabeeldje in Bhumisparshamudra op een dubbele lotus, Akshobhya.
A brass Buddha figurine in Bhumisparshamudra on a double lotus, Akshobhya.No longer availablePhotos: 2Dim. 18cmEstimate: € 60/100 -
#374
“Abstract”. Gemengde techniek verguld met reliëf. Etiket op achterzijde.
"Abstract". Mixed media gilt with relief. Label on the back.No longer availableDim. 17 x 14 cmEstimate: € 50/100 -
#375
Een vintage design lamp in de vorm van een oranje zeepaardje.
A vintage design lamp in the shape of an orange seahorse.No longer availableDim. 60 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#376
Een rond houten uitklapbaar kaarttafeltje met schuif en vilten bekleding. Lichte gebruiksporen.
A round wooden folding card table with slide and felt covering. Light signs of use.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 71 cm Ø 59 cmEstimate: € 80/120 -
#377
Lot Chinees en Japans porselein met drie theekopjes, waarvan één met deksel, een schoteltje en een blauw en wit dessertbord met decor van een bloeiende theeboom. XIXde eeuw.
Lot of Chinese and Japanese porcelain with three teacups, one of which has a lid, a saucer and a blue and white dessert plate decorated with a flowering tea tree. XIXth century.No longer availableDim. Ø: 7-22 cmEstimate: € 50/70 -
#378
Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
A set of two soapstone vases with two and three levels.No longer availableDim. h - 15 cmEstimate: € 35/45 -
#379
“Chapelle campagne Monton.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Chapelle Campaign Monton." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 800/1200 -
#380
Een 18 karaats witgouden ring bezet met parels en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVS1.
An 18 carat white gold ring set with pearls and brillants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVS1.No longer availablePhotos: 2Dim. 9,04 gEstimate: € 700/800 -
#381
Een Chinees porseleinen vaasje met sang-de-boeuf-glazuur decor in twee tinten.
A Chinese porcelain vase with sang-de-boeuf glaze decoration in two shades.No longer availableDim. h 23 & Ø 8,5 cmEstimate: € 50/80 -
#382
“En över , en under”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd dubbel niet leesbaar.
"En över, en under". A painting, watercolor on paper. Signed twice at the bottom, illegible.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#383
Een bronzen Sukhothai stijl Boeddhabeeldje in dhyanimudra op een hoog voetstuk.
A bronze Sukhothai style Buddha figurine in dhyanimudra on a high pillar.No longer availablePhotos: 2Dim. 22cmEstimate: € 60/80 -
#384
“Personage en pied”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Character full length". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 250/350 -
#385
“Geometrisch sculptuur”. Een beeld in pleister. Onleesbaar gesigneerd onderaan.
“Geometric sculpture”. An image in plaster. Illegibly signed at the bottom.No longer availablePhotos: 4Dim. 20 x 15 x 7 cmEstimate: € 80/120 -
#386
Een set van twee vintage nachttafeltjes uit metaal met glazen blad. Gemerkt “NF Prestige” ameublement.
A set of two vintage metal bedside tables with glass top. Marked "NF Prestige" furniture.No longer availableDim. 56 x 44 x 36cmEstimate: € 60/80 -
#387
Een paar bronzen Chinese wierookbranders, driepotig en versierd met foo dog op het deksel.
A pair of Chinese bronze incense burners, three legged and decorated with foo dog on the lid.No longer availableDim. 18 x 14cmEstimate: € 35/45 -
#388
Een cloisonné tafelklokje met damesportret aan de zijkant. ‘Made in the People’s Republic of China.’ In originele etui.
A cloisonné table clock with a lady's portrait on the side. "Made in the People's Republic of China." In original case.No longer availablePhotos: 4Dim. h 26 cmEstimate: € 100/120 -
#389
“Abstract portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier/paneel. Onduidelijk gesigneerd.
“Abstract portrait”. A painting, mixed media on paper/panel. Indistinctly signed.No longer availablePhotos: 2Dim. 38 x 29 cmEstimate: € 500/750 -
#390
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +-0,22 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with a central brilliant of +-0.22 ct and brilliants with a combined weight of +- 0.66 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 700/800 -
#391
Een paar rechthoekige Chinees porseleinen vazen met famille jaune decor. Met geometrisch detail.
A pair of rectangular Chinese porcelain vases with famille jaune decor. With geometric detail.No longer availablePhotos: 2Dim. h 21 & b 7,5 cmEstimate: € 70/100 -
#392
“Flecken und spritzen”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd “Schneider”.
“Flecken und spritzen”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the bottom "Schneider".No longer availableDim. 29 x 58 cmEstimate: € 150/250 -
#393
Een lot van twee stenen Boeddha hoofden.
A lot of two stone Buddha heads.No longer availablePhotos: 2Dim. 15 cmEstimate: € 50/80 -
#394
“Carnaval.” Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Carnival." Watercolor on paper. Illegibly signed.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 45/55 -
#395
Een vintage aardewerken vaas. West Germany, onderaan gemerkt.
A vintage earthenware vase. West Germany, marked on the bottom.No longer availablePhotos: 2Dim. 18 x Ø 12 cmEstimate: € 30/40 -
#396
Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900.Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.
English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.No longer availableDim. H: 81 cmEstimate: € 150/250 -
#397
Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
Chinese porcelain vase with polychrome multi-coloured decoration, after famille rose. Marked at the bottom.No longer availablePhotos: 3Dim. 25 x Ø11cmEstimate: € 40/60 -
#398
Een blauw-wit Chinees porseleinen gemberpot met deksel.
A blue and white Chinese porcelain ginger jar with lid.No longer availableDim. 23 x Ø 20 cmEstimate: € 35/45 -
#399
“Abstract expressionisme”. Een schilderij, inkt op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd.
“Abstract expressionism”. A painting, ink on paper. Signed and numbered at the bottom.No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 60/80 -
#400
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of 0.20 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 5,35 gEstimate: € 250/350 -
#401
Een gesculpteerd paard bestaande uit benen plaquettes met sporen van polychromie. Naar voorbeeld uit de Tang-dynastie.
A sculpted horse consisting of bone plaques with traces of polychromy. Modeled after the Tang dynasty.No longer availablePhotos: 3Dim. h 34 cmEstimate: € 100/120 -
#402
“Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier geplakt op paneel. Onderaan gesigneerd “Sugai”.
"Asian portrait". A drawing, ink on paper pasted on panel. Signed on the bottom "Sugai".No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 300/500 -
#403
Een Chinees porseleinen vaas met famille rose decor.
A Chinese porcelain vase with famille rose decor.No longer availablePhotos: 5Dim. h 34 cmEstimate: € 120/200 -
#404
“Aziatisch portret”. Een tekening, inkt op papier. Onderaan gesigneerd “Sugai”.
"Asian portrait". A drawing, ink on paper. Signed on the bottom "Sugai".No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#405
“Hommage a Picasso”. Een Murano vaasje met gesculpteerd portret. Onderaan getiteld.
Homage to Picasso. A Murano vase with a sculpted portrait. Titled at the bottom.No longer availableDim. 20 x Ø 12 cmEstimate: € 80/120 -
#406
Een ovaal houten salontafel met onderschap.
An oval wooden coffee table with shelf.No longer availableDim. 52 x 120 x 82 cmEstimate: € 40/60 -
#407
Een Chinees porseleinen wierookbrander met meerkleurig decor staande op 3 poten, naar famille rose.
A Chinese porcelain incense burner with multi-coloured decoration standing on 3 legs, after famille rose.No longer availablePhotos: 2Dim. 23 x Ø18cmEstimate: € 40/50 -
#408
Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.
A wood sculpted African mask. Senufo tribe.No longer availablePhotos: 2Dim. 43 cmEstimate: € 50/80 -
#409
“Waterlelies”. Een schilderij, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Water Lilies". A painting, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#410
Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
Un collier de perles naturelles avec un fermoir en argent. Et un ras de cou avec perle de couleur. Nouvel orfèvre d'Augsbourg.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#411
Een lot van twee Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor. Bestaande uit een kraagvaas met oren en een kalebasvaas.
lot of two Chinese porcelain vases with blue and white decor. Consisting of a collar vase with handles and a gourd vase.No longer availablePhotos: 3Dim. h 33 cmEstimate: € 50/80 -
#412
“De Schavuit”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Rémy de Pillecijn”.
"The Scaffold". A painting oil on canvas, signed at the bottom "Rémy de Pillecijn".No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#413
Een gedreven Chinese messingen koro gedecoreerd met mythische taferelen en draken als handvaten. Onderaan gemerkt met zegel.
A carved Chinese brass koro decorated with mythical scenes and dragon handles. Marked on the bottom with a seal.No longer availablePhotos: 3Dim. h 20 cmEstimate: € 40/50 -
#414
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Lichte schade. Etiket op achterzijde.
“Flower still life”. A painting, oil on canvas. Signed illegibly at the bottom. Light damage. Label on the back.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#415
“Zithouding”. Een gestyleerd beeldje uit terracotta met craquellé glazuur van figuur in zithouding. Gemerkt onderaan, gedateerd 1980.
“Sitting position”. A stylized terracotta figurine with crackle glaze of a figure in a sitting position. Marked on the bottom, dated 1980.No longer availableDim. 32 x 26 x 28 cmEstimate: € 200/400 -
#416
Een houten rechthoekige gateleg tafel met lade
A wooden rectangular gateleg table with drawer.No longer availableDim. 117 x 92 x 73 cmEstimate: € 80/100 -
#417
Een art-nouveau vaas in groen kristal, met vergulde gedecoreerde rand.
An Art Nouveau vase in green crystal, with gilded decorated rim.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60/80 -
#418
“Bansimba Joseph”. (Congo, XXe eeuw). Een uit wengé hout gesculpteerd buste.
Bansimba Joseph. (Congo, XXth century). A bust sculpted from wenge wood.No longer availablePhotos: 3Dim. 31cmEstimate: € 75/125 -
#419Period: 1959
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd op achterzijde.
“Abstract composition”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the back.No longer availableDim. 78 x 69 cmEstimate: € 60/100 -
#420
Een 18 karaats witgouden ring bezet met één briljantje en een aquamarijn van +- 0,25 ct.
An 18 carat white gold ring set with one brilliant and an aquamarine of +- 0.25 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 4,53 gEstimate: € 200/250 -
#421
Een grote Chinees porseleinen zalfdoos met famille jaune decor.
A large Chinese porcelain ointment box with famille jaune decor.No longer availablePhotos: 3Dim. Ø 27 & h 16 cmEstimate: € 40/60 -
#422
“Stilleven gestileerd”. 2 epreuves op papier, gemerkt met stempel Amsler & Ruthardt.
“Stylized still life”. 2 epreuves on paper, marked with stamp Amsler & Ruthardt.No longer availableDim. 14 x 24 - 15 x 18 cmEstimate: € 200/300 -
#423
Een groot Aziatisch bronzen wierookvat. Divers gesculpteerd en twee grote draken afgebeeld. Dunne scheur in naad onderaan de bodemplaat.
A large Asian bronze censer. Variously sculpted and depicted two large dragons. Thin tear in seam at the bottom of the bottom plate.No longer availablePhotos: 2Dim. 21 x 36cmEstimate: € 75/125 -
#424Period: 1914 - 2007
“Abstracte compositie”. Mixed media op papier. Bovenaan gesigneerd “Chapon ‘88”.
“Abstract composition”. Mixed media on paper. Signed at the top “Chapon '88”.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#425
Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van porselein, versierd met zwaluwen. Klokje gemerkt “Made in France”.
An Art Deco 3-piece clock set porcelain mantelpiece, decorated with swallows. Clock marked "Made in France".No longer availableDim. h: 28 en 9,5 cmEstimate: € 125/175 -
#426
Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen.
A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings.No longer availableDim. h 141 cmEstimate: € 180/240 -
#427
Een paar smalle Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
A pair of narrow Chinese porcelain vases with multi-coloured decor, after famille rose. Marked at the bottom.No longer availablePhotos: 2Dim. 32 x Ø11cmEstimate: € 100/120 -
#428Period: 1929-2007
Een brons gestyleerd beeld. Onderaan gesigneerd “Willy Ceyssens”.
A bronze stylized statue. Signed at the bottom "Willy Ceyssens".No longer availablePhotos: 2Dim. 26 cmEstimate: € 35/70 -
#429Period: 1914 - 1987
“Bergense hoeve”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd “Jaap Min”.
"Bergen farm". A painting, watercolor on paper. Signed on the bottom "Jaap Min".No longer availableDim. 29 x 47 cmEstimate: € 500/700 -
#430
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van +- 0,26 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,58 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with a central diamond of +- 0.26 ct and brilliants with a combined weight of 0.58 ct.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#431
Een vintage oranjerood aardewerken schaal.
A vintage orange-red earthenware bowl.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 40/50 -
#432
Een lot van 2 mappen met reeks litho’s m.b.t. De Koninklijke Wase Kunstkring, illustratieve werken Luc Schuiten.
A lot of 2 folders with a series of lithographs related to De Koninklijke Wase Kunstkring, illustrative works by Luc Schuiten.No longer availablePhotos: 3Estimate: € 60/80 -
#433
Een overgedecoreerd Chinees porseleinen bord met bloemendecor en vergulde accenten. Oude restauratie aan de rand. 18de eeuws.
An over-decorated Chinese porcelain plate with floral design and gilt accents. Old restoration on the edge. 18th century.No longer availablePhotos: 2Dim. Ø 23 cmEstimate: € 40/60 -
#434
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Six gouaches, inspirées des gravures sur bois japonaises du XIXème siècle. Tous signées.No longer availablePhotos: 4Dim. 29 x 23 cmEstimate: € 180/220 -
#435
Een bronzen beeldje van een gevleugelde Ventiaanse leeuw met boek op marmeren voet. Naar de leeuw van San Marco.
A bronze sculpture of a winged lion with a book on a marble base. After the lion of San Marco.No longer availablePhotos: 2Dim. 9 x 12 cmEstimate: € 50/60 -
#436
Een commode uit kastanjehout 4-delig en donkergebeitst.
Chestnut chest of drawers with 4 drawers and dark stain.No longer availableDim. 102 x 53 x 79 cmEstimate: € 120/200 -
#437
Een Chinees porseleinen schotel, famille noire met figuren gedecoreerd.
A Chinese famille noir porcelain dish decorated with figures.No longer availableDim. Ø 37 cmEstimate: € 35/45 -
#438
Een ovale Mugul schotel van niëllo verzilverd metaal.
An oval Mugul dish of silver plated metal with niello decoration.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 30/40 -
#439
Japanse houtdruk met waterpartij.
Gravure sur bois japonaise avec pièce d'eau.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#440
Een 18 karaats witgouden ring bezet met zes kleine briljantjes.
An 18 carat white gold ring set with six small diamonds.No longer availablePhotos: 2Dim. 3,28 gEstimate: € 150/200 -
#441
Een paar Chinees porseleinen gemberpotten, versierd met diverse personages en opschrift.
A pair of Chinese porcelain ginger jars, decorated with various characters and inscriptions.No longer availablePhotos: 2Dim. 30 x Ø22cmEstimate: € 200/240 -
#442Period: 1863 - 1925.
“De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
"L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 35x70cmEstimate: € 200/250 -
#443Period: °1936
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 180/240 -
#444Period: °1936
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 180/240 -
#445
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 120/200 -
#446
Een set van drie bijzettafeltjes met een blad van rood geitenleder met epoxy bovenlaag.
A set of three side tables with a top of red goat leather with an epoxy top layer.No longer availableDim. h 44, 38, 33 cmEstimate: € 120/160 -
#447
Een blauw porseleinen, vintage Italiaanse tafellamp met glazen kap. Versierd met planten decor en onderaan gemerkt.
A blue porcelain, vintage Italian table lamp with glass shade. Decorated with plant decor and marked - "Made in Italy" at the bottom.No longer availableDim. 48 cm x Ø 44 cmEstimate: € 150/200 -
#448
Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van licht groen porselein. Met afgebeeld Roodkapje en de Wolf. Klokje gemerkt “Made in France”.
An Art Deco 3-piece clock set mantelpiece made of light green porcelain. With depicted Little Red Riding Hood and the Wolf. Clock marked "Made in France".No longer availableDim. 23 en 13,5 cmEstimate: € 100/150 -
#449Period: 1915 - 1995
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
"Paysage". Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availablePhotos: 2Dim. 48 x 58 cmEstimate: € 500/600 -
#450
Een 18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 en saffier en met een gezamenlijk gewicht van +-0,24 ct.
An 18 karat white gold necklace set with brilliants with a combined weight of +- 0.54 and sapphires with a combined weight of +-0.24 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 16 gEstimate: € 1600/1800 -
#451
Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.
A Chinese porcelain vase with a green decor of concentric circles and galloping horses after a Persian example. Marked with an artemisia leaf at the bottom.No longer availablePhotos: 5Dim. h 40 cmEstimate: € 200/240 -
#452
“Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.
Grande bataille à Pyongyang. Une scène de la guerre nippo-coréenne. Une gravure sur bois japonaise colorée, un triptyque. Temps Meji, 1894.No longer availableDim. 36x71cmEstimate: € 250/300 -
#453
Een brons gesculpteerd beeld van een Thaise tempelwachter.
A bronze sculpted statue of a Thai temple guard.No longer availableDim. 77 cmEstimate: € 120/200 -
#454
“Compositie met vrijmetselarijsymbolen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘84.
"Composition". Huile sur toile. Monogrammé et daté '84.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 200/300 -
#455
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100/150 -
#456
Een ronde messingen salontafel met onyxen blad.
A round brass coffee table with onyx top.No longer availableDim. h 48, Ø 85 cmEstimate: € 40/50 -
#457
Een bronzen beeld van een panter.
A bronze sculpture of a panther.No longer availablePhotos: 2Dim. 22 x 47 cmEstimate: € 675/725 -
#458
Een bronzen beeld van moeder met kind.
A bronze sculpture of a mother with child.No longer availablePhotos: 2Dim. 18 cmEstimate: € 125/175 -
#459
“Rotsformatie”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 30Estimate: € 400/600 -
#460
Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with small brilliants and a sapphire of +- 0.40 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 3,40 gEstimate: € 200/250 -
#461
Een bronzen beeldje van een danseres.
A bronze sculpted figurine of a dancer.No longer availablePhotos: 3Dim. 52 x 35 cmEstimate: € 225/275 -
#462
Japanse houtdruk met geisha op een brug.
Gravure sur bois japonaise avec geisha sur un pont.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 100/140 -
#463
Een paar Chinees porseleinen Guanyin beeldjes. 1 vinger afgebroken bij 1 beeldje.
A pair of Chinese porcelain Guanyin figurines. 1 finger broken off at 1 figurine.No longer availablePhotos: 3Dim. h: 39 cmEstimate: € 475/525 -
#464Period: °1912
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Composition". Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 150/200 -
#465
Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
A crystal chandelier with nine light arms in two rows.No longer availableDim. H: 105 cmEstimate: € 80/120 -
#466
Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.
Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.No longer availableDim. 55 x 32 x 23 cmEstimate: € 140/160 -
#467
Een paar Chinees aardewerken Yixing vazen, met gesculpteerd draken in het hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese pottery Yixing vases, with sculpted dragons in high relief. Marked at the bottom.No longer availablePhotos: 5Dim. 37 x Ø18 cmEstimate: € 200/400 -
#468
“Neptune”. Een zijden foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.
"Neptune". A silk foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 180/220 -
#469
“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
"Cavalier chinois, Kuan Yung Chang, général de la 5e dynastie". Lithographie blanc sur noir. Marqué. La plaque originale date du XIIème siècle.No longer availableDim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 120/200 -
#470
Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#471
Een paar grote, Chinees porseleinen vazen met meerkleurig decor en personages. Onderaan gemerkt.
A pair of large Chinese porcelain vases with multi-coloured decor and characters. Marked at the bottom.No longer availablePhotos: 4Dim. 59 x Ø22cmEstimate: € 300/400 -
#472
“Lady in Red”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel, onderaan gesigneerd “Jef Sempels 03-1993”.
Lady in Red. A painting, mixed media on panel, signed on the bottom "Jef Sempels 03-1993".No longer availableDim. 49 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#473
“Atlas” Bronzen beeld, gesigneerd.
« Atlas » Sculpture en bronze, signée.No longer availablePhotos: 3Dim. h 35,5 cmEstimate: € 550/550 -
#474
“Groen portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd “Jef Sempels”.
Green Portrait. A painting, mixed media on paper, signed on the bottom "Jef Sempels".No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#475
Een cilindervormige hallantaarn in Louis XVI stijl met bronzen frame en 4 lichtpunten.
A cylindrical Louis XVI style hall lantern with bronze frame and 4 light points.No longer availableDim. 84 x Ø 38 cmEstimate: € 325/375 -
#476
Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.No longer availableDim. 120 x 128 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#477Period: 1934-2000
“Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.
Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.No longer availablePhotos: 3Dim. h 63 cmEstimate: € 250/350 -
#478
“Top Gun”. Filmaffiche voor de film met Tom Cruise uit 1986. Franse versie. Gevouwen.
"Top Gun". Movie poster for the movie with Tom Cruise from 1986. French version. Folded.No longer availablePhotos: 3Dim. 160 x 115 cmEstimate: € 40/60 -
#479
“Abstract met ananas in ovaal.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Abstract with pineapple in oval.” Oil on canvas. Signed and dated '96.No longer availableDim. 93 x 68 cmEstimate: € 220/280 -
#480
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.
An 18 carat white and yellow gold ring set with white and yellow brilliants with a combined weight of +- 0.76 ct. and a pearl.No longer availablePhotos: 2Dim. 6,35 gEstimate: € 800/900 -
#481
Een Napoleon III luchter met oranje albasten coupe en en drie lichtpunten met satijnglazen kapjes.
A Napoleon III chandelier with orange alabaster coupe and three light points with satin glass shades.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 120/200 -
#482
“Bloemenvaas”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd “Wilhelm Mechnig”.
"Flower Vase". A painting, oil on panel. Signed at the bottom "Wilhelm Mechnig".No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 125/175 -
#483
Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#484
“Rood mannelijk naakt”. Een mixed media print met plexiglas.
“Red Male Nude”. A mixed media print with plexiglass.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 250/500 -
#485
Een kroonluchter in Lodewijk XVI-stijl. met kristallen parelsnoeren en pendeloques. Zes lichtpunten. (AID3147)
A Louis XVI style chandelier. with crystal pearl necklaces and pendeloques. Six points of light. (AID3147)No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 400/600 -
#486
Een houten secretaire met wit gebeitste look. 2 laden met 6 laden binnenin.
A wooden secretaire with a white stained look. 2 drawers with 6 drawers inside.No longer availableDim. 100 x 89 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#487
Een grote kalebasvaas met famille noir decor.
A large gourd vase with famille noir decor.No longer availablePhotos: 4Dim. h 56 cmEstimate: € 35/45 -
#488
Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
Oval-shaped table with extendable table top in mahogany.No longer availableDim. h73 x l116 x b100cmEstimate: € 80/120 -
#489
“Bloemenstilleven met Margrieten”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “De Vocht”.
"Flower Still Life Daisies". A painting, oil on canvas. Signed "De Vocht".No longer availableDim. 59 x 72 cmEstimate: € 100/150 -
#490
Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
An 18 karat white and yellow gold art deco brooch set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct and onyx.No longer availableDim. 8,45 gEstimate: € 700/800 -
#491
Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.
Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.No longer availableEstimate: € 220/260 -
#492
“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Village view". A painting, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 78 cmEstimate: € 100/120 -
#493
Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 80/120 -
#494
“Na het onweer.” Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1943. Haagse school.
“After the storm.” Oil on canvas. Signed and dated 1943 on the back. Haagse school.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#495
Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.
A Murano glass chandelier. 8-armed light points and flowers in the decor.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 225/275 -
#496
Een eiken houten commode met 3 laden.
An oak chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 93 x 131 x 59 cmEstimate: € 200/240 -
#497
Een vintage tafellamp van metaal en amberkleurig glas. Een lichtpunt bovenaan en twee lichtpunten onderaan. (AID5264).
A vintage table lamp made of metal and amber-coloured glass. One light point at the top and two light points at the bottom. (AID5264).No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 80/120 -
#498
Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#499Period: °1927
“Eau Forte”. Een ets op papier, gesigneerd, 1993. 10/30
Eau Forte. An etching on paper, signed, 1993. 10/30No longer availableDim. 28 x 20,5 cmEstimate: € 300/400 -
#500
Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.52 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 16,20 gEstimate: € 2400/2500 -
#501
Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...No longer availableDim. 73 x 135 x 135 cmEstimate: € 750/1250 -
#502Period: 1882 - 1967
“Moeder en kind.” Olieverf op board. Toegeschreven via herkomst.
"Mother and child." Oil on board. Attributed by origin.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#503
Een grote opgezette everzwijnenkop op houten plaat.
A large stuffed wild bore’s head on a wooden plaque.No longer availableDim. 60 x 21 50 cmEstimate: € 175/200 -
#504
“De verleiding.” Olieverf op paneel. Vernis beschadigd.
"The temptation." Oil paint on panel. Varnish damaged.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 100/150 -
#505
Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 450/550 -
#506
Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
A long glass dining table with chrome base and side table.No longer availablePhotos: 2Dim. 260 x 100 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#507Period: 1926-1992
“Torso”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Achteraan gesigneerd en getiteld “Gisela”.
"Torso". Oil on canvas. Signed lower left. Signed on the back and titled "Gisela".No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#508
Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#509
Een lot van 2 tekeningen op papier, gesigneerd.
A lot of 2 drawings on paper, signed.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 300/400 -
#510
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,78 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.78 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 9,55 gEstimate: € 1600/1700 -
#511
Een design glazen bureautafel met chroom onderstel. Model “Metropolis” door Luisa Battaglia.
A design glass bureau table with a chrome base. Model Metropolis by Luisa Battaglia.No longer availableDim. 76 x 150 x 75 cmEstimate: € 200/300 -
#512
“Compositie’. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"Composition'. Lithograph. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 28 x 57 cmEstimate: € 300/400 -
#513
Een polychroom aardewerken vaas, modern decor met cyclopische abstracte figuren.
A polychrome earthenware vase, modern decor with cyclopean abstract figures.No longer availablePhotos: 2Dim. h 62 cmEstimate: € 45/55 -
#514
“De kiekendief.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd door F. Bender in 1978 - Koninklijk museum voor schone kunsten.
“The harrier.” Oil on canvas. Signed. Restored by F. Bender in 1978 - Royal Museum of Fine Arts.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 600/800 -
#515
Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
A large silver-plated metal chandelier with eighteen arms decorated with rams' heads and crystal pendeloques. Marked.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 400/500 -
#516
Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.
Une table en noyer avec quatre rallonges extensibles jusqu'à 3,16 m.No longer availablePhotos: 3Dim. H: 72 cmEstimate: € 60/100 -
#517
Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
Miroir à cadre en bois sculpté de style rococo. Dégâts.No longer availableDim. 196 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#518
“Exelmans” en “Lafayette”. Twee veelkleurige beeldjes van Saksisch porselein met voorstelling van beide generaals. Onderaan gemerkt.
“Exelmans” and “Lafayette”. Two multicolored figurines of Saxon porcelain depicting both generals. Marked at the bottom.No longer availablePhotos: 4Dim. H. 24 cmEstimate: € 50/100 -
#519
Een paar grijs gebeitste spiegels met rocaillelijst in reliëf.
A pair of gray stained mirrors with an embossed rocaille frame.No longer availableDim. 76 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#520
Een zilveren ketting en hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en email.
A silver chain and pendant set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct and enamel.No longer availablePhotos: 2Dim. 19,30 gEstimate: € 220/260 -
#521
Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.
A sac-à-perles chandelier of crystal and copper with external lamps. Louis XVI style.No longer availableDim. H: 65 cmEstimate: € 100/120 -
#522
Een butler spiegel in verguld, houten kader.
A butler mirror in a gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø 62 cmEstimate: € 75/125 -
#523
Een ronde Butler spiegel met houten verguld kader.
A round shaped Butler mirror with wooden gilded frame.No longer availableDim. Ø 64 cmEstimate: € 75/125 -
#524
Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.
A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.No longer availableDim. 165 x 90 cmEstimate: € 275/325 -
#525
Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.
A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.No longer availableDim. 80 x 75 cmEstimate: € 30/40 -
#526
Een houten commode met 3-laden en wit gebeitst.
A wooden chest of drawers with 3 drawers and white stain.No longer availableDim. 98 x 130 x 56 cmEstimate: € 200/240 -
#527
Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.No longer availableDim. L: 25-43 cmEstimate: € 150/200 -
#528
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
Une paire de bougeoirs en métal argenté de style Adam.No longer availableDim. h: 32,5 cmEstimate: € 100/120 -
#529
“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
"Portrait of a Citizen". Oil on canvas. Signed and dated 1906. (AID3385).No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 400/500 -
#530
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds of +- 0.47 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 2,67 gEstimate: € 500/600 -
#531
“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe indien en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 250/400 -
#532
“Portret van een Gentleman uit Southdown House”. Olieverf op doek (herdoekt). Engelse School omstreeks 1700. (AID1731).
"Portrait of a Gentleman from Southdown House". Oil on canvas (repainted). English School about 1700. (AID1731).No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 600/800 -
#533
Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met flora in het decor.
A pair of Chinese porcelain vases and covers, blue and white with flora in the decor.No longer availablePhotos: 3Dim. 45 x Ø 23 cmEstimate: € 200/250 -
#534
Een groot formaat spiegel met verguld houten kader, ornament bovenaan en geslepen glas.
A large format mirror with gilded wooden frame, ornament at the top and cut glass.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 275/325 -
#535
Twee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.
Two hanging lamps with glass lampshade, of which 1 with 2 light points and 1 single, design Art Deco in a contemporary version. Marked Massive.No longer availablePhotos: 3Dim. 65 x 95 cmEstimate: € 25/40 -
#536
Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.No longer availableDim. 56 x 92 x 53,5 cmEstimate: € 500/800 -
#537
Vijf diverse grote schotels van veelkleurig porselein met verschillende decors. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Kleine letsels.
Five various large dishes of multicolored porcelain with different decors. Chinese work. Marked at the bottom. Minor injuries.No longer availablePhotos: 2Dim. Ø 36 à 29,5 cmEstimate: € 40/60 -
#538
Een lot van 12 porseleinen borden. Chinees, Duits & Delft met diverse grootte, 19e eeuws. Lichte slijtage.
A lot of 12 porcelain plates. Chinese, German & Delft with various sizes, 19th century. Light wear.No longer availablePhotos: 2Dim. Ø: 19.5-23 cmEstimate: € 50/80 -
#539
“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
Still life with peaches. Oil on canvas. Signed and dated 1879.No longer availableDim. 26 x 40 cmEstimate: € 300/400 -
#540
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een roze kwarts cabochon van +- 10 ct.
An 18 carat white gold ring set with brilliants and pink sapphires with a combined weight of +- 1 ct. and a pink quartz cabochon of +- 10 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 10,09 gEstimate: € 900/1000 -
#541
“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 47 cmEstimate: € 120/200 -
#542
“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 500/800 -
#543
Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
A polychrome wood sculpted rocking horse.No longer availableDim. 78 x 124cmEstimate: € 300/400 -
#544Period: °Elsene 1910-2003
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#545
Kooiluchter van messing en met oranje en groene glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.
Cage chandelier in brass and decorated with orange and green glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.No longer availableDim. H. 89 cmEstimate: € 300/500 -
#546
Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
Louis XVI style armchair, white upholstered, wooden frame.No longer availableDim. h85 cm x b 62 cm x l56 cmEstimate: € 120/150 -
#547
Een blanc de Chine beeldje van een olifant.
A Blanc de Chine, figurine of an elephant.No longer availablePhotos: 2Dim. 31 x 30 cmEstimate: € 175/225 -
#548
Een glazen Murano vaas met geabstraheerd gezicht in het reliëf, naar Picasso.
A glass Murano vase with an abstract face in relief, after Picasso.No longer availablePhotos: 2Dim. 36 x 24 cmEstimate: € 175/225 -
#549
“Portret van een jongeman met een bontkraag”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw.
"Portrait of a young man with a fur collar". Oil paint on panel. English School, early XIXth century.No longer availableDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 200/300 -
#550
Een paar druppelvormige amethisten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,24 ct.
A pair of drop-shaped amethysts with a combined weight of +- 3.24 ct.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#551
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen schaaltjes met divers decor, onderaan gemerkt.
A pair of blue and white Chinese porcelain bowls with various decors, marked at the bottom.No longer availablePhotos: 3Dim. 28 x 23 cmEstimate: € 200/240 -
#552
“Lezend meisje”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw. Verfschade.
"Reading Girl". Oil paint on panel. English School, early XIXth century. Paint damage.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 100/120 -
#553
Een paar Chinees porseleinen, cilindervormige bloempotjes.
A pair of Chinese porcelain cylindrical flower pots.No longer availableDim. 20 cm x Ø 20 cmEstimate: € 175/225 -
#554
Een handgeschilderd miniatuurtje op ivoor met voorstelling van een godin in een landschap met planten en een boom, gemaakt van menselijk haar. Rond 1800.
Une miniature peinte à la main sur ivoire représentant une déesse dans un paysage avec des plantes et un arbre, faite de cheveux humains. Vers 1800.No longer availableDim. 9 x 8 cmEstimate: € 85/90 -
#555
“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
"Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)No longer availableDim. 62 x 25 cmEstimate: € 200/240 -
#556
Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
A straight, mahogany secretaire with folding top, two doors at the bottom, a drawer “en doucine” at the top. Inside small drawers with bone pullers. Marble leaf. Era Louis-Philippe.No longer availableDim. 155 x 165 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#557
Een Weens bronzen beeldje met 2 poezen in een roeiboot.
A Viennese bronze statuette with 2 cats in a rowing boat.No longer availablePhotos: 3Dim. 6,5 x 13 cmEstimate: € 175/225 -
#558
Een brons Tibetaanse beeldje van een 6 armige Boeddha met vuurspuwende draken achtergrond.
A bronze Tibetan figurine of a 6-armed Buddha with a fire-breathing dragon background.No longer availablePhotos: 2Dim. 18 cmEstimate: € 225/275 -
#559
Kooiluchter van messing en met oranje glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.
Cage chandelier in brass and decorated with orange glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.No longer availableDim. H: 80 cmEstimate: € 180/240 -
#560
Een zilveren zakhorloge 800/1000 waarvan de wijzerplaat versierd is met bloemen. 800‰.
Montre de gousset en argent, cadran décoré de fleurs.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#561
Een paar Chinees porseleinen gemberpotten. Blauw-wit met vogels en flora in het decor.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. Blue and white with birds and flora in the decor.No longer availablePhotos: 2Dim. 23 x 28 cmEstimate: € 150/175 -
#562
Een sac-à-perles luchter van verzilverd metaal en kristal.
A sac-à-perles chandelier in silver-plated metal and crystal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/150 -
#563
Een paar Chinees porseleinen gemberpotten, hoog, blauw-wit en versierd met flora in het decor.
A pair of Chinese porcelain ginger jars, tall, blue and white and decorated with flora in the decor.No longer availableDim. 36 x Ø 22 cmEstimate: € 125/175 -
#564
Een lotje antiek tin, bestaande uit een paar Lodewijk XV-kandelaars en een tabakspot, periode Régence, met Hollands viermerk.
Lot d'étain ancien, composé d'une paire de bougeoirs Louis XV et d'un pot à tabac, époque Régence, avec marques hollandaises.No longer availablePhotos: 2Dim. H: 14-19 cmEstimate: € 120/140 -
#565
Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h 61 cm x b 58 cmEstimate: € 120/200 -
#566
Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
Recamier bench made of mahogany. Circa 1860.No longer availableDim. L. 186Estimate: € 240/300 -
#567
Een Chinees porseleinen vaas met fauna & flora decor beschilderd. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase painted with a fauna & flora decor. Marked at the bottom.No longer availablePhotos: 3Dim. 23 x Ø 12 cmEstimate: € 90/110 -
#568
Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpen vaas, onderaan gemerkt.
A blue and white Chinese porcelain tulip vase, marked at the bottom.No longer availablePhotos: 2Dim. 23,5 x 15 cmEstimate: € 175/225 -
#569
Een paar landschappen met personages. Houtskool op papier. Engelse School XIXde eeuw. Onleesbaar gesigneerd, kleine letsels. (AID2907).
A few landscapes with characters. Charcoal on paper. English School XIXth century. Illegibly signed, small injuries. (AID2907).No longer availableDim. 29 x 23,5Estimate: € 200/300 -
#570
Een roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud gezet. Met certificaat en in originele doos.
Une montre bracelet pour femme en acier sertie de diamants sur or jaune. Avec certificat et dans la boîte d'origine.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 1000/1200 -
#571
Een lot van 3 Chinees porseleinen vazen met blauw-wit decor, waarvan 2 als lamp (zonder perforatie onderaan).
A lot of 3 Chinese porcelain vases with blue and white decor, 2 of which as lamps (without perforation at the bottom).No longer availableDim. 33,5 - 43 - 58 cmEstimate: € 200/300 -
#572
Een schouwspiegel in verguld houten lijst met bovenaan een bas-reliëf van engeltjes met bloemen.
A mantelpiece mirror in a gilt wooden frame with a bas-relief of cherubs with flowers at the top.No longer availableDim. 146 x 81 cmEstimate: € 120/200 -
#573
Een paar blauw-wit porseleinen borden Qinglong.
A pair of Qinglong blue and white porcelain plates.No longer availablePhotos: 2Dim. Ø23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#574
Een groot formaat spiegel met houten omkadering en kroonsculptuur bovenaan.
A large format mirror with wooden frame and crown sculpture at the top.No longer availableDim. 136 x 61cmEstimate: € 200/240 -
#575
Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
A wooden marquetry cabinet with 3 drawers and marble top. Painted black with gold color and decorated with ornaments.No longer availableDim. 72 x 46 x 30 cmEstimate: € 175/225 -
#576
Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
A wooden marquetry cabinet with 3 drawers and marble top. Painted black with gold color and decorated with ornaments.No longer availableDim. 72 x 46 x 30 cmEstimate: € 175/225 -
#577
Een lot van 6 Chinees porseleinen borden met blauw en rood bloemdecor. Verschillende haarscheuren, scheuren en randschilfers.
A lot of 6 Chinese porcelain plates with blue and red floral decoration. Various hairline cracks, tears and edge chips.No longer availablePhotos: 5Dim. Ø 23 cmEstimate: € 80/120 -
#578
Een coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
A coupe on foot of cut and partly red colored crystal. With label and marked on the bottom.No longer availableDim. H. 15 cm, Ø 21,5 cmEstimate: € 50/60 -
#579
“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
"Night over the city". Oil on canvas. Signed and "Bergamo".No longer availableDim. 66,5 x 76,5 cmEstimate: € 100/150 -
#580
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale cognac kleurige diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 1400/1600 -
#581
“Abstract kunstwerk in koper.” Eén stuk los.
“Abstract artwork in copper.” One piece loose.No longer availableDim. h 33,5 cmEstimate: € 80/100 -
#582
“Boer met schapen in heidelandschap.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Farmer with sheep in heathland.” Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 39 x 79 cmEstimate: € 200/300 -
#583
Een humidor in notelaar met koperen handgrepen in scheepsstijl, inclusief sleutel. Gemerkt “Davidoff”.
A walnut humidor with ship style copper handles, including key. Marked "Davidoff".No longer availablePhotos: 3Dim. 17 x 35 cmEstimate: € 175/225 -
#584
“Naakte vrouw op stoel”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “N. Vermeer”.
“Naked woman on a chair”. A painting, gouache on paper, signed at the bottom “N. Vermeer”.No longer availableDim. 39 x 27 cmEstimate: € 50/80 -
#585
Een vintage bureaulamp - omstreeks 1930. Gemerkt nederl. Octr. nr. 12552.
A vintage desk lamp - around 1930. Marked Dutch. Oct. no. 12552.No longer availableDim. h +- 50 cmEstimate: € 120/180 -
#586
Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.
An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.No longer availableDim. 200 x 90 x 110 cmEstimate: € 400/600 -
#587
Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor. Recent.
A bowl of Imari porcelain and a bowl with Canton decor. Recent.No longer availableDim. Ø 23 & 15 cmEstimate: € 50/80 -
#588
Een Boheems geslepen kristallen vaas met paars in de massa.
A Bohemian cut crystal vase with purple in the mass.No longer availableDim. 37 x Ø 18 cmEstimate: € 50/70 -
#589
“Abstracte compositie.” Gemengde techniek met houtskool. Gesigneerd en gedateerd ‘68.
“Abstract composition.” Mixed media with charcoal. Signed and dated '68.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 100/140 -
#590
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een hartvormige robijn van +- 3 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with a heart-shaped ruby of +- 3 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 3,77 gEstimate: € 1200/1300 -
#591
Een paar gemberpotten van Chinees porselein. Gedecoreerd met centrale figuren.
A pair of Chinese porcelain ginger jars. Decorated with central figures.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60/100 -
#592
“Colors”. Een schilderij, gouache op papier. Onderaan gesigneerd “Gabie”.
“Colors”. A painting, gouache on paper. Signed on the bottom "Gabie".No longer availableDim. 31 x 24cmEstimate: € 80/120 -
#593
“Livre d’Or du Centenaire de l’Indépendance Belge 1830 - 1930”.
“Livre d'Or du Centenaire de l'Indépendance Belge 1830 - 1930”.No longer availablePhotos: 2Dim. 42 x 32 cmEstimate: € 50/60 -
#594Period: 1896-1968
“Staand naakt”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “Mous”.
"Standing naked". A painting, gouache on paper, signed "Mous" at the bottom.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#595
Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune met turquoise en celadon in de massa. Op houten sokkel.
A Chinese porcelain vase, famille jaune with turquoise and celadon in the mass. On wooden base.No longer availablePhotos: 3Dim. 23,5 cmEstimate: € 40/50 -
#596
Een rond Art Deco tafeltje uit makassar fineer.
A round Art Deco table made of macassar veneer.No longer availableDim. 57 x Ø 73 cmEstimate: € 200/250 -
#597
Twee Aziatische beeldjes uit Jade gesculpteerd op houten sokkel.
Two Asian figurines sculpted from Jade on a wooden base.No longer availablePhotos: 5Dim. 26 cmEstimate: € 60/100 -
#598
Een Afrikaans, Kanaga masker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
An African Kanaga mask in carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 40/70 -
#599
“Priesteres.” E.A. Zeefdruk, buiten de plaat gesigneerd.
"Priestess." EA Silkscreen, signed outside the plate.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#600
Een 18 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
An 18 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and rubies with a combined weight of +- 4 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 9,80 gEstimate: € 750/850 -
#601
Twee porseleinen olielampen met vergulde voet en lonthouder. Opzetglas gemerkt “Véritable Lampe Royal Farenthold No4”.
Two porcelain oil lamps with gilt base and wick holder. Mounted glass marked "Véritable Lampe Royal Farenthold No4".No longer availableDim. H: 63 cmEstimate: € 100/140 -
#602
Een paar Indische tankhas op zijde.
A pair of Indian tankhas on silk.No longer availableDim. 28 x 20 & 30 x 28 cmEstimate: € 100/120 -
#603
Een Afrikaans houtsculptuur met divers decor in reliëf.
An African wood sculpture with various decor in relief.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 40/50 -
#604
Een Chinees porseleinen celadon dekselpot.
A Chinese porcelain celadon jar with lid.No longer availableDim. 27 x Ø18 cmEstimate: € 100/125 -
#605
Een kristallen fluitvaas blauw in de massa. Circa 1900.
A crystal fluted vase with blue in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 35 cmEstimate: € 80/120 -
#606
Een paar messing Art Deco lampadaires met glazen ronde kap, divers gekleurd in de massa.
A pair of brass Art Deco lampadaires with glass round shade, variously colored in the mass.No longer availableDim. 144 x Ø30 cmEstimate: € 175/225 -
#607
Een bruine kruik van steengoed. Gemerkt J.F.
A stoneware brown jug. Marked JFNo longer availablePhotos: 2Dim. h 40 cmEstimate: € 40/60 -
#608
Een Chinese porseleinen vaas, versierd met planten decor. Onderaan gemerkt, op houten staander.
A Chinese porcelain vase, decorated with plant decor. Marked at the bottom, on a wooden stand.No longer availablePhotos: 2Dim. 29 x 10 cmEstimate: € 120/200 -
#609
Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availablePhotos: 3Dim. h: 65 cmEstimate: € 100/120 -
#610
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availablePhotos: 3Estimate: € 60/100 -
#611
Een lot van drie Chinees porseleinen vazen, waarvan een paar met famille jaune decor en bloemen en vogels, en de andere met famille rose decor met pauwen. Onderaan gemerkt met stempel en ‘made in China’.
A lot of three Chinese porcelain vases, of which a few with famille jaune decor and flowers and birds, and the other with famille rose decor with peacocks. Marked at the bottom with stamp and 'made in China'.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 60/100 -
#612
Een rechthoekig hanglantaarn uit metaal en glas, met kristallen versierd en rozen ornamenten in het frame. 3 lichtpunten.
A rectangular hanging lantern made of metal and glass, decorated with crystals and rose ornaments in the frame. 3 points of light.No longer availableDim. 68 x 30 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#613
Een speksteen pagode wierookbrander op houten sokkel.
A soapstone pagoda incense burner on a wooden base.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 80/120 -
#614
Een jardinière op staander met drakendecor in Vlaams aardewerken stijl. Minieme schade aan de draken.
A jardinniere on a stand with dragon decor in Flemish earthenware style. Minimal damage to the dragons.No longer availableDim. 84 cmEstimate: € 200/240 -
#615
Een 19de eeuwse theestoof van mahonie- en ebbenhout.
A 19th century mahogany and ebony tea stove.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60/80 -
#616
Een houten vierkante salontafel, Aziatische vormgeving.
A wooden square coffee table, Asian design.No longer availableDim. 42 x 115 x 115 cmEstimate: € 100/200 -
#617
Een Afrikaans masker in gesculpteerd hout. Mossi, Burkina Faso.
An African mask in carved wood. Mossi, Burkina Faso.No longer availablePhotos: 3Dim. 100 cmEstimate: € 50/70 -
#618
Een Polynesisch gesculpteerd houten vijzel/pot met vrouwelijke figuren.
A polynesian wood sculpted mortar/pot with female figures.No longer availablePhotos: 3Dim. 82 cmEstimate: € 60/70 -
#619
Een Kanaga masker in gesculpteerd hout en metaal, Dogon, Mali.
Kanaga mask in carved wood and metal, Dogon, Mali.No longer availableDim. 105 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#620
Vijf in briolette geslepen rookkwartsen met een gezamenlijk gewicht van +- 50 ct.
Five smoky quartz cut in briolette with a combined weight of +- 50 ct.No longer availableDim. 29,90 gEstimate: € 200/300 -
#621
Thais polychroom houtsculptuur met vier dansende figuren.
Thai polychrome wood sculpture with four dancing figures.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 60/70 -
#622
Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.
A Japanese bronze vase with enamel champlevé decoration.No longer availableDim. 19 x Ø 12 cmEstimate: € 60/80 -
#623
Twee blauw porseleinen Imari borden. Versierd met divers decor, patrijzen, waaier.
Two blue porcelain Imari plates. Decorated with various decor, partridges, fan.No longer availablePhotos: 2Dim. Ø 31 cmEstimate: € 30/50 -
#624
“Maakt u lid van het Roode Kruis - Faites-vous membre de la Croix Rouge”. Affiche geïllustreerd door Fernand Toussaint. Ed. Les Ateliers d’Impression d’Art O. De Rycker, Bruxelles 1934.
“Join the Red Cross - Faites-vous membre de la Croix Rouge”. Poster illustrated by Fernand Toussaint. Ed. Les Ateliers d'Impression d'Art O. De Rycker, Bruxelles 1934.No longer availableDim. 100 x 62 cmEstimate: € 50/70 -
#625
Een houten gesculpteerd Friese staartklok met diverse figuren versierd.
A wooden sculpted wall clock decorated with various figures.No longer availablePhotos: 2Dim. 77 x 20cmEstimate: € 200/240 -
#626
Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met maskers in reliëf. Oppervlak met marmer tablet ingewerkt.
An Asian wooden side table. Organic shapes sculpted with masks in relief. Surface with marble tablet incorporated.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 60/90 -
#627
Een Afrikaans masker van gepolychromeerd terracotta met vlechtwerk. Igbo, Nigeria.
An African mask, in polychrome terracotta with braid. Igbo, Nigeria.No longer availablePhotos: 2Dim. 25 cmEstimate: € 60/80 -
#628
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose, versierd met pauwen en divers gekleurd decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase, famille rose, decorated with peacocks and various colored decor. Marked at the bottom.No longer availablePhotos: 3Dim. 33 cm x Ø 18 cmEstimate: € 80/100 -
#629
Een vintage eikenhouten, halve maan rolluikkastje. Nederland, 1930.
A vintage oak half-moon roller shutter cabinet. Netherlands, 1930.No longer availableDim. 71 x 67 x 35 cmEstimate: € 100/200 -
#630
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400/1600 -
#631
Drie stripverhalen waarvan Tintin - ‘Les 7 Boules De Cristal. 1960.’, Asterix le Gaulois - 1961.’ & Bob Morane et le secret de l’antarctique. 1962.
Three albums consisting of Tintin - 'Les 7 Boules De Cristal. 1960.', Asterix le Gaulois - 1961.' & Bob Morane et le secret de l'antarctique. 1962.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#632
Een glazen Jugendstil vaas met vergulde tinten in het reliëf.
A glass Art Nouveau vase with gilded shades in the relief.No longer availableDim. 34,5 x Ø 19 cmEstimate: € 75/125 -
#633
Een geslepen kristallen vaas met groene accenten. Onderaan gesigneerd.
A cut crystal vase with green accents. Signed at the bottom.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80/100 -
#634
Orientaalse tabaksreclame.
Oriental tobacco advertising.No longer availableDim. 84 x 59 cmEstimate: € 50/70 -
#635
Een handgeschilderd porseleinen terrine met divers decor en appel handvat.
A hand-painted porcelain tureen with various decor and apple handle.No longer availablePhotos: 2Dim. 20 cmEstimate: € 60/100 -
#636
Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met maskers in reliëf. Oppervlak met marmer tablet ingewerkt.
An Asian wooden side table. Organic shapes sculpted with masks in relief. Surface with marble tablet incorporated.No longer availableDim. 46 x 45 cmEstimate: € 50/75 -
#637
Een Kina schelp uit Nieuw-Guinea, Sepik bekken. Ritueel danssieraad. 19de eeuws. Met certificaat. Bijgevoegd twee tasjes.
A cinchona shell from New Guinea, Sepik basin. Ritual dance jewelry. 19th century. With certificate. Attached two bags.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#638
“On a marché sur la lune”. Een strip van Kuifje, Les aventures de Tintin, hardcover.
"On a marché sur la lune". A comic strip of TinTin, Les aventures de Tintin, hardcover.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#639
Vijf affiches van de Compagnie Générale Maritime ontworpen door Pierre Fix-Masseau. Titels: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan indien”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. Op geglaceerd papier.
Five posters of the Compagnie Générale Maritime designed by Pierre Fix-Masseau. Titles: “Orient”, “Sud, Amérique du Sud”, “Sud, Afrique - Océan dan”, “Sud, Caraïbes”, “Tour du Monde”. On glazed paper.No longer availablePhotos: 6Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#640
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct. en een calcedoon van ± 12 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct et d’une calcédoine de ± 12 ct.No longer availableDim. 7,18 gEstimate: € 1300/1400 -
#641
“Laat Snoek Maar Los.” & “Snoek Heeft Ambras.” resp. Tweede en eerste druk. Twee stripalbums.
“Laat Snoek Maar Los.” & “Snoek Heeft Ambras.” resp. Second and first printing. Two comic books.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#642
Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.
Three various convex vases of Chinese pottery.No longer availableDim. H. ca 12,5 cmEstimate: € 60/80 -
#643
Een lipvormige getrokken kristallen vaas mauve in de massa.
A lip-shaped drawn crystal vase mauve in the mass.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 40 -
#644
Een notenhouten banjobarometer, gemerkt A Cattaneo, Worcester warranted. Tijdperk Edward VII.
A walnut banjo barometer, marked A Cattaneo, Worcester warranted. Era Edward VII.No longer availablePhotos: 2Dim. 97 cmEstimate: € 60/70 -
#645
Een houten Engels dienblad 19e eeuws.
A wooden English serving tray, 19th century.No longer availableDim. 74 x 49 cmEstimate: € 50/70 -
#646
Engelse windsorstoel van gedraaid eikenhout. Engels, XIXde eeuw.
English Windsor chair made of twisted oak. English, XIXth century.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80/120 -
#647
Een lot van vijf dolken en krissen, Aziatisch werk. Vermoedelijk 19de eeuws.
A lot of five daggers and krisses, Asian work. Presumably 19th century.No longer availableDim. L: 28-45 cmEstimate: € 120/200 -
#648
Een bord van Canton porselein.
A plate of Canton porcelain.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 25/35 -
#649
Een uit glas gesculpteerde Murano schelp met diverse kleuren.
A glass sculpted Murano shell with various colours.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 30/40 -
#650
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.No longer availableDim. 6.97 gEstimate: € 1300/1400 -
#651
Een koro van veelkleurig aardewerk met decor van personages en met een draak als dekselknop. Satsuma, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
A multicolored earthenware koro decorated with characters and with a dragon as a lid knob. Satsuma, around 1900. Marked on the bottom.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 50/70 -
#652
Een paar vaasjes van veelkleurig porselein met een decor van personages in een landschap.
A pair of multicolored porcelain vases decorated with characters in a landscape.No longer availablePhotos: 2Dim. H. 26 cmEstimate: € 100/140 -
#653Period: 1907-2001
“S.O.S. 23 ~ 75”. Stripalbum. Minieme vochtschade aan de kaft.
“SOS 23 ~ 75”. Comic book. Minimal moisture damage to the cover.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#654
Vier diverse affiches. Twee voor een “Ontpanningsavond” uit 1961, rondom met reclames van Imperial Products (72 x 53 cm). Ed. Drukkerij van het Bedrijf. Klein letsel aan een hoek. Eén van Compagnie Générale Maritime “The French Line”, ontwerp door Pierre Fix-Masseau 1993 (80 x 60 cm). Een kunstfoto “Column” uit de reeks Surrational Images of Scott Mutter. Ed. Scott Mutter, University of Illinois Press 1993 (66 x 34 cm).
Four various posters. Two for a “Relaxation Evening” from 1961, surrounded by advertisements for Imperial Products (72 x 53 cm). Ed. Company Printing House. Small corner injury. One of Compagnie Générale Maritime “The French Line”, design by Pierre Fix-Masseau 1993 (80 x 60 cm). An art photo “Column” from the Surrational Images of Scott Mutter series. Ed. Scott Mutter, University of Illinois Press 1993 (66 x 34 cm).No longer availablePhotos: 5Estimate: € 80/120 -
#655
Een kristallen vaas met groen in de massa. Circa 1900.
A crystal vase with green in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 35,5 cmEstimate: € 80/100 -
#656
Een uit riet gevlochten strandfauteuil. Voering op armsteunen binnenin gescheurd. (AID680)
A beach armchair woven from reed. Lining on armrests torn inside. (AID680)No longer availableDim. 150 x 80 x 70 cmEstimate: € 140/200 -
#657
Een mahoniehouten sigarendoosje.
A mahogany cigar box.No longer availableDim. 23 x 18 x 9 cmEstimate: € 40/45 -
#658
Twee porseleinen Chinese vaasjes, famille rose, versierd met divers decor. Onderaan gemerkt.
Two porcelain Chinese vases, famille rose, decorated with various decor. Marked at the bottom.No longer availablePhotos: 4Dim. 26 x Ø 9 cmEstimate: € 80/120 -
#659
Een gesculpteerde houten Louis XV stoel met armleuning en gestoffeerde zitting.
A wood sculpted Louis XV chair with armrest and upholstered seat.No longer availableDim. 88 x 60 x 49 cmEstimate: € 75/150 -
#660
Een groot lot Oosterse dolken, we voegen er nog een jagersmes en een houten knuppel aan toe.
A lot of Oriental daggers, together with a hunter’s knife and a wooden bat.No longer availableDim. l: 46 - 53 cmEstimate: € 50/80 -
#661
Thais polychroom houtsnijwerk.
Thai polychrome wood carving.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 80/100 -
#662
Drie diverse kraagvazen van Chinees blauw en wit porselein met een drakendecor in reliëf. Eén beschadigd aan de rand.
Three various collar vases of Chinese blue and white porcelain with a dragon decoration in relief. One damaged on the edge.No longer availablePhotos: 3Dim. H. ca 25,5 cmEstimate: € 60/80 -
#663
Een Chinees porseleinen schenkkan, “Kendi”, versierd met draken decor.
A Chinese porcelain jug, "Kendi", decorated with dragon decoration.No longer availablePhotos: 2Dim. 20 cmEstimate: € 80/100 -
#664
Een Art-deco luchter met drie lichtpunten en melkglazen coupes.
An Art Deco chandelier with three light points and milk glass sections.No longer availableDim. h 48,5 cmEstimate: € 50/80 -
#665
Een Murano vaas met rood in de massa.
A Murano vase with red in the mass.No longer availableDim. 34 x Ø 14 cmEstimate: € 75/125 -
#666
Een lot van 2 houten Empire armstoelen met recent geherstoffeerde zitting in geruit motief.
A lot of 2 wooden Empire armchairs with recently reupholstered seat in checked motif.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 80/120 -
#667
Een gesculpteerd houten Hindelooper miniatuur kinderstoeltje.
A wood sculpted Hindeloopen miniature children’s chair.No longer availableDim. 68 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#668
Een Murano schaal, blauw in de massa amberkleurig onderaan.
Murano bowl, blue in the mass amber colored at the bottom.No longer availableDim. L 44 cEstimate: € 40/60 -
#669
“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
"Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#670
‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
“Garibaldi”. A multicolored earthenware figurine.No longer availablePhotos: 2Dim. h 23 cmEstimate: € 35/45 -
#671
Een messingen kerklezenaar in gotische stijl, bekleed met bordeauxrood fluweel. Einde XIXde eeuw.
A brass church lectern in Gothic style, lined with burgundy velvet. End of XIXth century.No longer availableDim. 41 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#672
Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90/110 -
#673
Drie Aziatische beeldjes uit Jade gesculpteerd, waarvan 2 op houten sokkel. Bijgevoegd gesculpteerde druiventros.
Three Asian figurines sculpted from Jade, 2 of which on a wooden base. Attached sculpted bunch of grapes.No longer availableDim. 17 cmEstimate: € 50/80 -
#674
Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
A Chinese black lacquered side table with glass top with gilt painted decor. Scratches on the glass.No longer availablePhotos: 2Dim. 51 x 55 x 45 cmEstimate: € 70/80 -
#675
Een gekleurd kunststoffen luchter. Italië, jaren ‘60.
A colored plastic chandelier. Italy, 1960s.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 35/45 -
#676
Een houten armstoel met gestoffeerde zitting in bloemenmotief.
A wooden armchair with upholstered seat in floral motif.No longer availableDim. 87 cmEstimate: € 40/50 -
#677
Een Aziatisch houten juwelenkistje met divers decor, met parelmoer ingelegd en gelakt. Bijgevoegd enkele snuisterijen.
An Asian wooden jewelery box with various decor, inlaid with mother-of-pearl and lacquered. Adding some trinkets.No longer availablePhotos: 4Dim. 18 x 18 x 9 cmEstimate: € 35/45 -
#678
Een albasten Art Deco lamp met glazen druiventrossen versierd en bronzen voet.
An alabaster Art Deco lamp decorated with glass bunches of grapes and a bronze base.No longer availableDim. Ø 25 x 31 cmEstimate: € 45/60 -
#679
Een wandklok van messing met grote slinger en ronde wijzerplaat. Met gewichten.
A brass wall clock with large pendulum and round dial. With weights.No longer availableDim. H: 130 cmEstimate: € 60/100 -
#680
Een koperen gesculptuurde lampadaire met lampekap, 3-potig.
A copper lamp with shade. On three legs.No longer availableDim. 160 cmEstimate: € 40/50 -
#681
Een Chinees porseleinen, famille noir, versierd met diverse figuren en decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain, famille noir, decorated with various figures and decor. Marked at the bottom.No longer availablePhotos: 2Dim. 27 x Ø 14 cmEstimate: € 120/200 -
#682
Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.
Une chaise d'appoint rustique en chêne avec des pieds tournés et une entretoise croisée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H.86 cmEstimate: € 120/200 -
#683
Een drageoir van geslepen en deels groen gekleurd kristal. Onderaan gemerkt.
A drageoir of cut and partly green colored crystal. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50/60 -
#684
Een kleurloze kristallen koekjestrommel met metalen hengsel.
A colorless crystal biscuit tin with a metal handle.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 35/45 -
#685
Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/100 -
#686
Een houten telefoonmeubel met 2 boekenstanden.
A wooden telephone table with 2 book stands.No longer availableDim. 74 cmEstimate: € 25/35 -
#687
Een Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.
An Art Deco silver plated tea set, marked "Ercuis", consisting of coffee and teapot, sugar bowl and milk jug.No longer availableDim. H: 11-18 cmEstimate: € 80/100 -
#688
Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
Chandelier with six lights and satin glass shades.No longer availableDim. 32 x 65 cmEstimate: € 100/120 -
#689
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
A mahogany table with contoured top.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120/140 -
#690
Een marktkramer met konijnen en een vrouw met een gans. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
A merchant with rabbits and a woman with a goose. A pair of figurines of multicolored Sakson porcelain. Mark underneath.No longer availablePhotos: 4Dim. H.21 cmEstimate: € 100/120 -
#691
Een 19de eeuws kinderstoeltje, recent herbekleed.
Une chaise d'enfant du XIXe siècle, récemment retapissée.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 50/70 -
#692
Een kristallen vaas met rood in de massa. Met label en onderaan gemerkt.
A crystal vase with red in the mass. With label and marked on the bottom.No longer availableDim. 14 x Ø 12 cmEstimate: € 40/60 -
#693
Een kristallen coupe met blauw in de massa.
A crystal coupe with blue in the mass.No longer availableDim. 22 x Ø 17 cmEstimate: € 70/100 -
#694
Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
Metal vintage gyneacology bench, adjustable.No longer availableDim. h 83 x l 182 x b 49,5 cmEstimate: € 80/100 -
#695
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50/70 -
#696
Een klein tweedeurskastje met vooraan gelakte versiering van vlinders en bloemen. Chinees werk.
A small two-door cabinet with lacquered decoration of butterflies and flowers on the front. Chinese work.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 50/60 -
#697
2 houten gedraaide kandelaars, en 2 houten lampadaires.
Two turned wooden candlesticks and twoo wooden lamps.No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 50/80 -
#698
Een lot koper bestaande uit een voetverwarmer, een kruik, een verstuiver en een balg.
A lot of copper comprising a foot stove, a jug, a disperser and bellows.No longer availableEstimate: € 40/45 -
#699
Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
A dancing pair, a little boy with a dog and a girl with a goose. Three figurines of multicolored Saxon porcelain. Mark underneath.No longer availablePhotos: 3Dim. H. 19 & 12 cmEstimate: € 100/120 -
#700
Een man met druiven en een vrouw met bloemen. Een paar beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
A man with grapes and a woman with flowers. A pair of figurines of Saxon porcelain. Mark underneath.No longer availablePhotos: 3Dim. H. 15 cmEstimate: € 100/120 -
#701
Een gevarieerd lot postzegels en antieke ansichtkaarten.
A varied collection of stamps and ancient postcards.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#702
Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40/50