Other lots in this auction
-
#347
“Moeder Gods”. Een Griekse icoon.
”La Sainte-Mère”. Une icône grecque.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 40/50 -
#196
Een salongarnituur, bekleed met beige velours, bestaande uit een driezits sofa en twee fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Nieuwstaat.
Une garniture de salon, comprenant un canapé à trois places et deux fauteuils 100 x 100 x 90 cm. Revêtement en velours beige. Etat neuf.No longer availableDim. 220 x 100 x 100 cmEstimate: € 300/500 -
#12A Ost
“Ruiter te paard.” Litho. Gemonogrammeerd in de plaat.
”Cavalier et sa monture”. Une lithographie. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#491
Een merkwaardige kruik van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Une carafe extraordinaire en faïence à glaçure polychrome.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/50 -
#886
Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables gigognes, style Louis XV.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30/50 -
#337Boch
Driedelig kaststel van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#513
Twee verschillende Boeddhahoofden van geglazuurd aardewerk.
Deux têtes de Bouddha différentes en faïence à glaçure.No longer availableDim. h: 24 & 34 cmEstimate: € 40/60 -
#211
Een in twee delen opgebouwde eikenhouten cupboard, met bovenaan twee kleine paneeldeuren en onderaan twee grote deuren en versierd gebeeldhouwde motieven. Van oorsprong XVIIe eeuw, tijdperk Jacobean.
Un meuble en chêne à deux corps, la partie du dessus à deux petites portes panneaux et en dessous deux grandes portes, décoration de motifs sculptés. D’origine XVIIème siècle, époque Jacobean.No longer availableDim. 154 x 153 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#305
Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en een centrale tanzaniet van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une tanzanite de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 450/550 -
#763
Een lot van drie poppen, waarbij twee Thaise en één met porseleinen hoofdje.
Un lot de trois poupées, dont deux thaïs et une avec une tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30/50 -
#179Frans Van Leemputten
“Op de oevers van de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Sur les rives de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38,5 cm x 55,5 cmEstimate: € 200/300 -
#546
Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
Une table bistrot, pied fabriqué à partir d’un pied de machine à coudre et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 75 cm x 88 cmEstimate: € 40/60