#856
Een reeks van zes gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une série de six chaises sculptées style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#678
Twee bronzen maskers uit Benin. XIXde eeuw.
Deux masques en bronze du Bénin. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 200/240 -
#281Swarovski
“Le dragon”. Objet en cristal de la série “Animaux fabuleux”. d’après un modèle par Gabriele Stamey. Edition annuelle 1997. Dans la boîte d’origine et avec display.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 50/80 -
#69G. Parmentier
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#317
Zes borden en een schotel van aardewerk met vergulde en meerkleurige decors op zwarte fond. Grieks werk.
Six assiettes et un plat en faïence, décor doré et polychrome sur fond noir.No longer availableDim. Ø: 24 & 30 cmEstimate: € 20/30 -
#158
Een lot van 19 verschillende gegraveerde en gemerkte servetringen. Engelse keuren.
Un lot de 19 anneaux à serviettes gravés et marqués. Poinçons anglais.No longer availableDim. 318,95 gEstimate: € 150/200 -
#823
Een bootvormige schaal van Imariporselein.
#492
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Bogaert.
”Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Bogaert.No longer availableDim. 64 x 47 cmEstimate: € 300/400 -
#426
Een koffer met koperen reliëf met dorpstafereel.
#397Willy Vandersteen
“De stemmenrover”. Een stripboek van Suske en Wiske.
#688
Een Afrikaans houten beeld van een spiegelfetisj.
#491
Een merkwaardige kruik van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Une carafe extraordinaire en faïence à glaçure polychrome.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/50