Similar lots by type
-
#737Een lot van 29 Franstalige boeken met betrekking tot moderne kunstenaars.
Lot de 29 livres francophones traitant sur l’art moderne.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#323MercatorfondsVijf kunstboeken: - De orgelkunst- Willem de Zwijger- P.P. Rubens- De Gouden eeuw van Antwerpen- De Vlaamse wandtapijten...
Cinq livres d’Art:: - De orgelkunst- Willem de Zwijger- Rubens- De Gouden eeuw van Antwerpen- De Vlaamse wandtapijten..."No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#263“Geschiedenis van Antwerpen sedert de stichting der stad tot onze tyden, uitgegeven door de rederykkamer De Olyftak en bewerkt door F.H. Mertens & K.L. Torfs”, Uitgave C. de Vries - Brouwers, Antwerpen 1975. Een Hardcover uitgave in 8 delen in kunstleder met goudopdruk. Talrijke platen en al dan niet uitvouwbare kaarten.
“Geschiedenis van Antwerpen sedert de stichting der stad tot onze tyden, uitgegeven door de rederykkamer De Olyftak en bewerkt door F.H. Mertens & K.L. Torfs”, Ed. C. de Vries - Brouwers, Anvers 1975. Couverture dure, 8 volumes en simili imprimé d’or. Nombreuses planches et cartes dont certaines dépliantes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#463Een lot van 33, grotendeels Nederlandstalige boeken met betrekking tot kunst.
Un lot de 33 livres en Néerlandais, la plupart portent sur l’Art.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#727Een lot van 50 Franstalige boeken met betrekking tot kunst, waarbij voornamelijk schilderkunst.
Lot de 50 livres francophones traitant sur les arts, surtout la peinture.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#768Een lot van vier kunstboeken waaronder werken over Magritte, Delvaux en Ensor.
Lot de quatre livres d’art traitant sur Magritte, Delvaux et Ensor.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#747“Nouveau Larousse illustré” Zeven delen. Bijgevoegd: “Larousse médical illustré”.
“Nouveau Larousse illustré” Sept volumes. On ajoute: “Larousse médical illustré”.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#23BecquetEen kruik en een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gebladerte. Onderaan gemerkt.
Cruche et potiche en faïence polychrome à décor de feuillages. Marque sous la base.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 20 / 25 -
#226Een gebeeldhouwde bibliotheekkast met drie maal twee deuren met fraaie versieringen over het glas en met een acanthusblad in de kuif.
Une bibliothèque sculptée à trois fois deux portes, décorations par dessus le verre et une feuille d’acanthes dans la coiffe.No longer availableDim. 217 x 258 x 34 cmEstimate: € 400 / 600 -
#822Een halfrond bijzetmeubeltje van mahoniehoutfineer met vier tapse poten, een klapblad en twee laden, versierd met messingen ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Petit meuble demi-lune en placage d’acajou sur quatre pieds gaines, tablette abattante et deux tiroirs, orné de traits de laitons. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 80 / 100 -
#476Een salontafel van verguld smeedijzer in de vorm van bloemenranken en met een rond glazen blad.
Table de salon en métal doré en forme de guirlandes de fleurs et avec tablette ronde en verre.No longer availableDim. h: 45 Ø: 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#470SwarovskiEen lot van vijf diertjes van geslepen kleurloos kristal uit de Chinese dierenriem, bestaande uit een geit, een rat, een aap, een varken en een tijger.
Un lot de cinq petits animaux en cristal, Zodiaque Chinois, comprenant une chèvre, un rat, un singe, un cochon et un tigre.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#345Een eikenhouten bankje met gedreven lederen bekleding.
Un petit banc en chêne avec revêtement repoussé en cuir.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 50 / 60 -
#775Een rechthoekige eikenhouten tafel met vier balusterpoten in verbinding.
Une table rectangulaire en chêne à quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 110 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#374Een bronzen Mazarinluchter met zes lichtpunten.
Un lustre Mazarin en bronze à six points lumineux.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 300 / 500 -
#669“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Roosenboom.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Porte une signature: Roosenboom.No longer availableDim. 17 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#690Een Afrikaans houten beeld met nagels.
Sculpture africaine ornée de clous.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 180 -
#293Een vaasje van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van bloemen en vogels. Naar een model van Colenbrander.
Un petit vase en porcelaine polychrome, style Art Nouveau, décor de fleurs et oiseaux. D’après un modèle de Colenbrander.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 65 / 75 -
#808Vier houten bijzetmeubeltjes met een entretoise en met twee uitschuifbare bladen bovenaan.
Quatre meubles d’appoint à entretoise et à deux tablettes glissantes.No longer availableDim. 56 x 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 100

