Similar lots by type
-
#196
Een notenhouten meubel met opzet. Onderaan twee deuren met cassettes onder twee laden en het opzet met gevitreerde deur en spiegel.
Un meuble en noyer exprès. Au bas deux portes avec cassettes sous deux tiroirs et le design avec une porte vitrée et un miroir.No longer availableDim. 130x60x240 cmEstimate: € 200/300 -
#486
Een Art deco étagere met walnotenfineer.
Etagère art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 178 x b 90 x l30 cmEstimate: € 330/350 -
#207
Italiaans vrouwenportret in miniatuur. Vroeg 19de eeuw. In fijn gesculpteerde kader (herstellingen).
Portrait de femme italienne en miniature. Début du 19ème siècle. Dans un cadre finement sculpté (réparations).No longer availableDim. 6,5 x 4,5 cmEstimate: € 100/150 -
#156
Een grote notenhouten en wortelhouten tweedeurskast. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
Une grande armoire à deux portes en noyer et ronce. Style Louis XV, XIXe siècle.No longer availableDim. 231 x 165 x 66cmEstimate: € 100/150 -
#326
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#551
Houten gesculpteerd beeld, Chinese krijger God “Guan Gong Yu”, fijn detail, lichte herstelschade aan hellebaard.
Statue en bois sculpté, Dieu guerrier chinois "Guan Gong Yu", détail fin, légers dommages de réparation à la hallebarde.No longer availableDim. h 60 x b 20 cmEstimate: € 180/200 -
#456
Art deco salontafel van gefineerd notenhout.
Table basse art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 57,5 x Ø 80 cmEstimate: € 230/250 -
#296
Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.
Petit coffre à linge en chêne à deux panneaux moulurés. XIXème siècle.No longer availableDim. h47 x b81 x l42Estimate: € 60/80 -
#349
Een rond, gecontourneerd, wortelnotenhouten Chippendale salontafeltje rustend op klauwpoten.
Une table basse ronde et profilée en ronce de noyer Chippendale reposant sur des pieds griffes.No longer availableDim. Ø 82 cmEstimate: € 50/80 -
#606
Hoge houten krantenstandaard met 5 houders op draaistuk, onderaan 3 poten.
Porte-journaux haut en bois avec 5 supports sur pivot, 3 pieds en bas.No longer availableDim. h 166,5 x b 59 cmEstimate: € 230/250 -
#226
Een eikenhouten trogkast.
Coffre à deux portes en chêne.No longer availableDim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cmEstimate: € 120/200 -
#496
Ronde mahonie tafel met verzilverde visvormige ornamenten op de poten, lichte kras op tafelblad.
Table ronde en acajou avec ornements en forme de poisson en métal argenté sur les pieds, légère rayure sur le dessus de la table.No longer availableDim. h79cm x Ø88,5cmEstimate: € 250/300 -
#689
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableDim. H:105 cmEstimate: € 80/100 -
#682
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#699
Een geaccoleerde mahoniehouten wandconsole met marmeren blad. Blad gerestaureerd.
Une console murale en acajou de forme accolade avec dessus en marbre. Tablette restaurée.No longer availableDim. b: 78 cmEstimate: € 100/120 -
#346
Een laag mahoniehouten kuipzeteltje, versierd met gebeeldhouwde zwanenhalzen.
Un siège baquet bas en acajou, orné de cols de cygne sculptés.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 35/45 -
#344
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil et un fauteuil de style Régence.No longer availableDim. H: 93-95 cmEstimate: € 50/75 -
#314
Een pendule in een grenenhouten kast met een notenhouten front. Beschilderde wijzerplaat (verweerd) met Romeinse cijfers en met rode Arabische cijfers tot 24. Kwikslinger. Compleet met sleutel.
Une horloge dans un boîtier en pin avec une façade en noyer. Cadran peint (patiné) avec chiffres romains et chiffres arabes rouges jusqu'à 24. Pendule au mercure. Complet avec clé.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 40/60 -
#476
Twee ronde Art deco tafeltjes, notenhout fineer.
Deux tables rondes Art déco, placage de noyer.No longer availableDim. h 58,5 x Ø 59,5 cmEstimate: € 330/350 -
#466
Twee Art deco ronde tafeltjes, gefineerd walnoten hout.
Deux 2 tables rondes art déco, placage de noyer.No longer availableDim. h 61 x Ø 60 cmEstimate: € 330/350 -
#616
Een mahoniehouten ladenkastje met vijf laden met messingen trekkers en met een ingewerkt marmeren blad. Engeland, einde XIXde eeuw.
Commode en acajou à cinq tiroirs avec anses en laiton et dessus en marbre incorporé. Angleterre, fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 69 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#596
Staande klok. Geelkoperen wijzerplaat gemerkt Thomas Willson, Dunstable. XIXde eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en cuivre jaune marqué Thomas Willson, Dunstable. XIXème siècle.No longer availableDim. H: 200 cmEstimate: € 200/300 -
#436
4 antiek gesculpteerde stoelen, met gecanneerde rug en zit.19e eeuws.
4 chaises antiques sculptées, à dossier et assise cannelés. 19ème siècle.No longer availableDim. h112cm x b45cm x d42,5cmEstimate: € 120/200 -
#626
Een houten ronde tafel met centrale poot.
Une table ronde en bois avec pied central.No longer availableDim. h 72 cm & Ø 103 cmEstimate: € 50/100
Other lots in this auction
-
#100
Een art deco platina dameshorloge bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. In werkende staat en met lederen polsband.
Une montre pour femme art déco en platine sertie de diamants d'un poids total de +- 1 ct, en état de marche et avec un bracelet en cuir.No longer availableDim. bruto:16,55 gEstimate: € 1000/1200 -
#381Jean Gerbino
Een vaas uit mozaïek porselein. ‘Voor Vallauris’. Gesigneerd en gemerkt onderaan. Bruin en groen in de massa. Schilfer & herstelling aan de rand onderaan.
Un vase en porcelaine mosaïque. "Pour Vallauris". Signé et marqué en bas. Brun et vert dans la masse. Eclat et réparation au bord inférieur.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 50/80 -
#333
Een antiek bronzen bureaulampje. Met nieuwe bedrading.
Lampe de bureau ancienne en bronze. Avec un nouveau câblage.No longer availableDim. h: +/- 42 cmEstimate: € 40/60 -
#53
Handtas van lichtbruin leder. Lichte slijtage.
Sac à main en cuir marron clair. Usure légère.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 35/45 -
#315Leuchtenburg Germany
Dienkom porselein, gemerkt onderaan.
Bol de service en porcelaine, marqué sur le fond.No longer availableDim. Ø26cmEstimate: € 35/55 -
#80
Een parelhalssnoer met 18 karaats witgouden slot bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Un collier de perles avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#69Mary Jacques
“Meisje met parasol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fille à l’ombrelle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#85
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,98 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,98 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 750/850 -
#144Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964
“Veldweg met hoeves”. Olieverf op doek, gesigneerd.
"Chemin de campagne avec fermes". Huile sur toile, signée.No longer availableDim. h72,5cm x b77cmEstimate: € 175/200 -
#614Jan Hertog
“Twee vrouwen” schilderij op papier, gemengde techniek, gesigneerd “Hertog Jan 01”.
"Deux femmes" peinture sur papier, technique mixte, signée "Hertog Jan 01".No longer availableDim. h44,5 x b60cmEstimate: € 120/140 -
#23
Een notenhouten brievenbakje ingelegd met een geelkoperen bies.
Un corbeille à courrier en noyer incrusté d'un filet en cuivre jaune.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 25/35 -
#474J. Welsh
“Street #6”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017 achteraan.
Rue #6. Huile sur toile. Signée et datée 2017 au dos.No longer availableDim. 83 x 102 cmEstimate: € 300/400